Nikon Imaging | Україна | Європа

Відривайте нові можливості, навчайтеся, діліться враженнями й отримуйте задоволення від зйомки! Приєднайтеся до каналів Nikon у соціальних мережах і завжди залишайтеся в курсі наших новин.

Приєднуйтеся до нас у мережі Facebook

Відвідайте нашу сторінку Facebook, де мільйони шанувальників Nikon з усього світу діляться натхненням у фотомистецтві. Приєднуйтеся до нашої групи й діліться своїм творчим потенціалом із нами та іншими учасниками.

Дізнавайтесь останні новини в мережі Twitter

Залишайтеся на зв’язку та будьте в курсі останніх новин, читайте корисні поради щодо зйомки, переглядайте неперевершені зображення тощо – стежте за нашою сторінкою у Twitter.

Черпайте нові ідеї в мережі Flickr

Знайдіть джерело натхнення! У нашому фотопотоці Flickr ви знайдете невичерпне джерело абсолютного натхнення для зйомки та візуальних експериментів. Або ж приєднайтеся до офіційної групи Nikon у Flickr, щоб збільшити шанси на публікацію ваших фотографій на сторінках Nikon. Подобається ця ідея? Читайте докладніше в нашій рубриці Знімок місяця.

Станьте частиною нашої спільноти в Google+

Приєднайтеся до нас у мережі Google+ і долучіться до дедалі ширшої спільноти ентузіастів фотосправи й шанувальників Nikon. Багато корисної інформації щодо зйомки – від швидких підказок до ґрунтовних порад – ви знайдете тут. Приєднуйтеся до нашої спільноти пристрасних фотомитців і діліться своїми ідеями.

Відвідайте наш блог Nikon

Щоб отримати фахові роз’яснення щодо функцій і глибше поринути у світ фотозйомки, відвідайте наш блог або підпишіться на його стрічку новин.

Більше цікавого на нашому каналі YouTube

Хочете вивести свої вміння фотозйомки на наступний рівень? У цьому вам безперечно допоможе канал Nikon Europe на сайті YouTube. Отримуйте найдоречніші поради, підказки та ідеї для натхнення від фотографів, яких по праву можна назвати найкращими та найпрофесійнішими у світі. Стежте за нашими відео від фотошколи Nikon, які навчать вас корисним порадам і прийомам зйомки й допоможуть утілити всі творчі ідеї в життя.