Нагорода Environmental Photographer of the Year

Компанія Nikon, WaterBear і CIWEM розпочали пошук кандидатів на звання Environmental Photographer of the Year 2021. Цей щорічний конкурс, який проводиться вже 14-ий рік, забезпечує міжнародну платформу для підвищення обізнаності про проблеми навколишнього середовища, які становлять ризик для нашої планети. Нагорода відзначає здатність людства виживати та впроваджувати інновації, а також представляє зображення, які змушують задуматись і привертають увагу до впливу, який ми чинимо.

Участь у конкурсі безкоштовна для всіх вікових груп. Як фотографам-професіоналам, так і любителям пропонується подати свої найбільш провокаційні, емоційні та захоплюючі знімки навколишнього середовища. Учасники змагатимуться за грошові нагороди та призи у вісьмох категоріях, а також за головну нагороду Environmental Photographer of the Year 2021.

Категорії конкурсу

Конкурс Environmental Photographer of the Year підтримує термінові заклики до дії програми «Цілі сталого розвитку ООН», визнаючи складний взаємопов’язаний характер розвитку, рівності, безпеки, кліматичних заходів і зменшення бідності, а також безпрецедентні зусилля всіх секторів суспільства, необхідні для вирішення визначальних питань сучасності.

Нагорода Environmental Photographer of the Year

Головну нагороду буде вручено єдиному зображенню, яке поглиблює наше розуміння причин і наслідків змін навколишнього середовища та соціальної нерівності, висвітлює рішення щодо кліматичної й екологічної надзвичайної ситуації, а також надихає людей на розумне використання природних ресурсів.

Фотограф-переможець отримає:

  • грошовий приз у розмірі10 000 фунтів стерлінгів і сертифікат про нагороду;
  • інтерв’ю на розвороті журналу «The Environment» установи CIWEM;
  • профіль на платформі WaterBear;
  • статтю на сайті Nikon Europe;
  • тощо.

Нагорода Young Environmental Photographer of the Year

У партнерстві з компанією Nikon ця нагорода представляє найкращі роботи зйомки на екологічну тематику від молодих фотографів віком до 21 року.

Фотограф-переможець отримає:

  • фотокамеру Nikon Z та три об’єктиви від компанії Nikon;
  • профіль на платформі WaterBear;
  • статтю на сайті Nikon Europe;
  • інтерв’ю в журналі «The Environment» установи CIWEM;
  • тощо.
Додаткові призи й можливості привертання до себе уваги вручатимуться в наведених нижче категоріях.

Нагорода від організації Resilient Foundation (The Resilient Award)

Разом з організацією Resilient Foundation ця категорія представляє вплив розповіді за допомогою знімків. Нагороду буде вручено єдиному зображенню, яке демонструє переконливу розповідь, що навчає, поширює надію та надихає на дії.

Організацію Resilient Foundation було засновано у відповідь на відсутність дій щодо швидкої зміни клімату. Вона надає можливість представити могутній вплив натхненних розповідей про найкритичніші проблеми сьогодення.

Навколишнє середовище майбутнього (Environments of the Future)

Ця нагорода представляє хроніку змін навколишнього середовища внаслідок впливу людства й дає змогу зазирнути в наше майбутнє. Фотографії демонструватимуть стійкість людей і навколишнього середовища, що стикаються з труднощами й відповідають на виклики руйнування навколишнього середовища, енергетичної безпеки та збереження наших природних ресурсів.

Міста сталого розвитку (Sustainable Cities)

Ця категорія привертає увагу до нашого побудованого середовища і спільнот, а також тварин, які їх населяють, представляючи інтелектуальні й стійкі міста, транспорт, відходи і зв’язки між природою, суспільством та інфраструктурою. Фотографії охоплюватимуть екологічні рішення з області інженерії, дизайну, матеріалів і конструкцій.

Кліматичні заходи (Climate action)

Ця нагорода досліджує сталий екологічний та економічний розвиток і демонструє людський зв’язок із природним світом, а також наші дії щодо його збереження. Фотографії висвітлюватимуть природну та соціальну цінність навколишнього середовища, доступну чисту енергію й інноваційні підходи до адаптації та пом’якшення наслідків зміни навколишнього середовища.

Вода та безпека (Water and Security)

Вивчаючи складні взаємозв’язки між доступом до чистої води й санітарією, гендерною рівністю та безпекою, ця категорія досліджує наш постійно зростаючий попит на воду й роль рівності в усіх аспектах керування водними ресурсами, від нестачі води до повеней.

Народний вибір (People’s Choice)

Це шанс громадськості проголосувати за найкращу фотографію на екологічну тематику 2021 року. Голосування відбуватиметься онлайн, а єдину нагороду People’s Choice буде вручено улюбленцю з найбільшою кількістю голосів. Переможець приєднається до переможців 2021 року, обраних журі, і його роботу буде представлено на виставці Environmental Photographer of the Year.

Подайте свою найкращу роботу, щоб отримати шанс на перемогу! Відвідайте офіційну сторінку конкурсу Environmental Photographer of the Year тут, щоб отримати докладнішу інформацію про те, як подати заявку.