• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

Фотографи

Cергій Чернов

Сергій Чернов, успішний комерційний фотограф з дуже широким діапазоном творчих можливостей. Затребуваний як в зйомці ювелірних виробів, так і літаків.

Євген Самученко

Євген Самученко, радісний фотохудожник-мандрівник, легко знаходить веселе і радісне в будь-якому місці планети. Говорить однією мовою з морем і небом і все це видно на його радісних фотоггафіях.

Владислав Мусієнко

Владислав Мусієнко, відомий український фотожурналіст з багатою творчою палітрою. Зараз працює особистим фотографом прем'єр-міністра України.

Максим Дондюк

Максим Дондюк – український документальний фотограф, автор відомого проекту «Епідемія туберкульозу на Україні».

Андрій Горб

Андрій Горб – рекламний фотограф та мандрівник. Улюблений жанр Андрія – репортаж. Йому подобається знімати людей в їхньому звичному середовищі.

Антон Шевельов

Головний фотограф співтовариства  One Life, музичного  фестивалю «Джаз-Коктебель», мандрівник і просто чудова, весела людина – все це Антон Шевельов, котрий не просто фотографує, а через фотографію заряджає позитивом увесь світ.

ВІКТОР ЛЯГУШКІН

Віктор Лягушкін –  фотограф з Росії, бренд-амбасадор Nikon, понад п’ять років співпрацює на постійній основі з журналом National Geographic

СЛАВА КРИК

Слава Крик – весільний фотограф. До власного проекту Слава працював у сфері реклами та маркетингу. Його фотостудія KRIK Production на Лук’янівці – стильне атмосферне місце, де хочеться годинами роздивлятися фотографії, слухати музику, розмовляти про мистецтво.

АНДРІЙ КРАВЧЕНКО

Андрiй Кравченко:  музикант, який став фотографом.

Дмитро Вакулка

Дмитро Вакулка – один з тих, про кого кажуть, що у нього все в руках горить.

Дмитро Почіталін

Дмитро Почіталін – рекламний фотограф, котрий живе і працює у Києві.