Nikon Imaging | Україна | Європа
Весільна зйомка

Весільна зйомка

Що би ви не знімали – фото чи відео – черпайте натхнення з останніх тенденцій, прийомів і порад для збереження цих спогадів на довгі роки.

Look Deeper

Look Deeper

Оригінальна зйомка популярних туристичних місць може стати справжнім викликом. Перегляньте, як фотограф Томас Сентпетері (Tomas Sentpetery) використовує об’єктиви NIKKOR, щоб зазирнути вглиб, відкриваючи незвичні ракурси туристичних напрямків Європи й показуючи їх як над поверхнею землі, так і під нею.

Моделі на фоні настінних розписів

Моделі на фоні настінних розписів

У всьому світі Лондон відомий як своїми здобутками в індустрії моди, так і яскравим вуличним мистецтвом, але що відбувається, якщо об’єднати їх?

Неймовірні лінії

Неймовірні лінії

Варшава славиться своїм архітектурним різноманіттям, яке відображає давню та цікаву історію міста. Ця місцевість ідеально підійшла німецькому фотографу Максу Ляйтнеру (Max Leitner) для створення вражаючих знімків, які відобразили особливості архітектури.

Торуючи дорогу переповненими вулицями

Торуючи дорогу переповненими вулицями

Нічне життя, залите світлом неонових вивісок, унікальний баланс традицій і сучасності, дивовижні міські пейзажі – усе це робить Токіо раєм для прихильників туристичної фотографії.

Лускунчик у темряві

Лускунчик у темряві

Компанія Nikon запросила Меліссу Чапскі (Melissa Chapski) й фотографа Лорана Ліотардо (Laurent Liotardo), який займається зйомкою танців, взяти участь в ексклюзивній фотозйомці, щоб продемонструвати можливості нової цифрової дзеркальної фотокамери Nikon D3400 формату DX для фотографів-початківців, яка фантастично легко робить високоякісні зображення й дає змогу миттєво ними ділитися.

Момент удару

Момент удару

Як можна закарбувати #МоментУдару? Партнерами Nikon стали чемпіон світу зі змішаних бойових мистецтв одразу у двох категоріях BAMMA Том «Файр-Кід» Дюкенуа (Tom «Fire Kid» Duquesnoy) та спортивний фотограф Том Майлз (Tom Miles), щоб разом закарбувати миттєвий момент удару та розкрити сцени, які неможливо побачити неозброєним оком.

Виклик буденності

Виклик буденності

Кожен фотограф у своїй роботі відчував розчарування «vemödalen» від спроби зняти щось вражаюче, коли вже є тисячі ідентичних зображень.