• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

Торуючи дорогу переповненими вулицями

Торуючи дорогу переповненими вулицями Токіо з універсальними об’єктивами NIKKOR зі змінною фокусною відстанню

Нічне життя, залите світлом неонових вивісок, унікальний баланс традицій і сучасності, дивовижні міські пейзажі – усе це робить Токіо раєм для прихильників туристичної фотографії.

Токіо – одне з найбільших у світі міст і водночас місце народження Nikon, тож компанія звернулася до польського фотографа Лукаша Палки, що спеціалізується на туристичній фотографії, із проханням показати справжню сутність Токіо, торуючи дорогу його вулицями. 

Дізнайтесь, як універсальні об’єктиви NIKKOR зі змінною фокусною відстанню допомогли Лукашу створити глибоко вражаючі знімки, що показують моменти спокою посеред хаосу японської столиці.

Лукаш Палка так розповідає про свою поїздку: "Я займаюся здебільшого туристичною фотографією. Для роботи я вибираю надійне й практичне обладнання, з яким мені не доведеться витрачати час на зміну фотокамер і об’єктивів. Кожна мить у Токіо – це потенційний кадр. Кожен із чотирьох об’єктивів, якими я користувався, допоміг мені впоратися з хаотичним виром життя цього чарівного міста й показати основні риси, що роблять його таким особливим. Фінальні знімки не лише демонструють мою пристрасть, а й допомагають поглянути на цей дивовижний мегаполіс під іншим кутом".

Лукаш знімав на фотокамери D5, D500 і D7500 і використовував кілька універсальних об’єктивів NIKKOR зі змінною фокусною відстанню, а саме:

AF-S DX NIKKOR 18-300mm f/3.5-6.3G ED VR. Універсальний і ультракомпактний об’єктив, що ідеально підходить тим, хто любить мандрувати без зайвого багажу, не жертвуючи якістю знімків і не обмежуючи свої можливості фотозйомки. Завдяки системі зменшення вібрацій знімки виходять різкими навіть під час зйомки з рук у положенні телефото.

AF-S NIKKOR 24-120mm f/4G ED VR. Стандартний об’єктив зі змінною фокусною відстанню для фотокамер формату FX. Підійде фотографам з обмеженим бюджетом. Вирізняється універсальністю й чудовими характеристиками навіть на фотокамерах із датчиками, що мають високу роздільну здатність. Цей компактний об’єктив має постійну діафрагму f/4 і діапазон фокусних відстаней від 24 до 120 мм. Крім того, у цих об’єктивах використовуються лінзи з нанокристалічним покриттям, які ефективно борються з ореолами й відблисками.

AF-S NIKKOR 28-300mm f/3.5-5.6G ED VR. Цей потужний об’єктив формату FX прекрасно працює в усіх режимах: від ширококутного до телефото. Якщо ви знайомитеся з визначними місцями й мешканцями нового міста й можете взяти із собою лише один об’єктив, беріть саме цей.

AF-S NIKKOR 80-400mm f/4.5-5.6G ED VR. Цей об’єктив має дуже широкий діапазон фокусних відстаней, що ідеально підходить для зйомки пейзажів. Система Nikon для зменшення вібрацій дає змогу використовувати в чотири рази довшу витримку, не жертвуючи різкістю зображення навіть під час зйомки з рук.