• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

Неймовірні лінії

Відкриття неймовірних ліній Варшави за допомогою ширококутних об’єктивів NIKKOR

Варшава славиться своїм архітектурним різноманіттям, яке відображає давню та цікаву історію міста. Ця місцевість ідеально підійшла німецькому фотографу Максу Ляйтнеру (Max Leitner) для створення вражаючих знімків, які відобразили особливості архітектури.
Погляньте, як ширококутні об’єктиви NIKKOR допомогли Максу передати унікальні лінії міської архітектури та рухи професійного фріранера Бенні Грамса (Benni Grams), а також привернути увагу глядача до того, що відбувається в кадрі, кидаючи виклик перспективі та створюючи ефект оптичної ілюзії.

Макс Ляйтнер прокоментував свою роботу так: «Нас оточують цікаві лінії, і мене завжди підкорював потенціал зйомки, яка розсікає навколишнє середовище. Використовуючи лінії сучасної архітектури, які іноді спрямовують глядача, а іноді вводять в оману, я можу зобразити звичайне бачення в новому відображенні. Відокремлюючи та обробляючи ці лінії за допомогою композиції, ви зможете змінити сприйняття простору глядачем. Ми прибули до Варшави, щоб дізнатися, як далеко ми можемо зайти, віддаючи належне величній сучасній архітектурі всього міста».

Для зйомки Макс використовував фотокамеру D850, а також ширококутні об’єктиви NIKKOR.

AF-S NIKKOR 16-35mm f/4G ED VR – Цей ультраширококутний об’єктив оснащено системою зменшення вібрацій, яка забезпечує стабільні зображення, як для датчика, так і для видошукача. Оптична конструкція забезпечує чудову роздільну здатність і контрастність знімків за будь-яких умов зйомки.

AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED – Надзвичайно ширококутний світлосильний об’єктив створено для професіоналів та оснащено нанокристалічним покриттям, яке зменшує появу ореолів і відблисків. Він забезпечує найкращі показники різкості на краях і в кутах, які можуть перевершувати показники еквівалентних об’єктивів із фіксованою фокусною відстанню.

AF-S NIKKOR 24mm f/1.4G ED – Цей професійний ширококутний світлосильний об’єктив найвищого класу забезпечує надзвичайно різкі зображення, навіть за умов недостатнього освітлення. Велика максимальна діафрагма та мотор SWM для швидкого та тихого автофокусування забезпечують яскраве зображення у фокусі видошукача.

AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G – Професійний ширококутний об’єктив із фіксованою фокусною відстанню та швидкою діафрагмою f/1,4. Асферичний лінзовий елемент забезпечує високу роздільну здатність і виняткову контрастність. Цей витривалий і надійний об’єктив відзначається чудовими оптичними характеристиками. Ідеальний варіант для тих, хто прагне від об’єктива безвідмовної функціональності.

Що входить до вашого фотокомплекту?

AF-S NIKKOR 16-35mm f/4G ED VR

AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED

AF-S NIKKOR 24mm f/1.4G ED

AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G