• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

Лускунчик у темряві

Nikon D3400 – "Лускунчик" у темряві

Компанія Nikon запросила Меліссу Чапскі (Melissa Chapski) й фотографа Лорана Ліотардо (Laurent Liotardo), який займається зйомкою танців, взяти участь в ексклюзивній фотозйомці, щоб продемонструвати можливості нової цифрової дзеркальної фотокамери Nikon D3400 формату DX для фотографів-початківців, яка фантастично легко робить високоякісні зображення й дає змогу миттєво ними ділитися.

Подивіться, як Мелісса виконує всесвітньо відомий класичний різдвяний танець з #D3400утемряві, та як театр De Brakke Grond в Амстердамі перетворився на унікальне місце фотозйомки.

Зйомка фотокамерою Nikon D3400 при слабкому освітленні | "Танець феї драже" в темряві

Компанія Nikon представляє "Танець феї драже" з балету "Лускунчик"

Лоран Ліотардо

Лоран є вихідцем із Марселя, що на півдні Франції, проте зараз проживає в Лондоні та працює професійним фотографом більше 10 років, спеціалізуючись на зйомці танцю, кіно та весіль.

Єдине, чому поступається пристрасть Лорана до фотографії та що є його головним натхненням, – це балет. Із 17 років Лоран є професійним танцюристом балету і за свою кар’єру виступав у всіх куточках Франції. У 2003 році він переїхав до Великобританії та приєднався до трупи Англійського національного балету, у якій він працює й донині. Лоран працював із фотокамерами Nikon багато років, особливо з моделями D810, D5 і D700, активно користуючись об’єктивами NIKKOR із фіксованою фокусною відстанню (AF-S NIKKOR 24mm f/1.4G ED, AF-S VR Micro NIKKOR 105mm f/2.8G IF-ED, AF-S NIKKOR 105mm f/1.4E ED) та надаючи їм перевагу над будь-якими іншими об’єктивами.

Мелісса Чапскі

Мелісса Чапскі, якій зараз 19 років, танцює з 15 років, що є відносно недовгим часом для балету. Мелісса родом зі штату Массачусетс, США, і навчалася за професійною навчальною програмою в Ellison Ballet у Нью-Йорку. Зараз вона проживає в Амстердамі та із серпня 2015 року танцює в трупі юніорів Національного балету Нідерландів. Мелісса брала учать у багатьох міжнародних змаганнях і виграла золоту медаль на Міжнародному балетному змаганні в Індіанаполісі та гран-прі фестивалю Youth America Grand Prix у 2015 році.