Nikon Imaging | Україна | Європа

ДЕВІД ЯРРОУ

Зйомка диких тварин і художня фотографія

Фотографія залишається для мене формою ескапізму, способом звільнитися від обмежень і можливістю дослідити віддалені куточки світу й зафіксувати на знімках незвичайну природу та рідкісних тварин.

Біографія

Девід Ярроу (David Yarrow) народився в Глазго (Шотландія) 1966 року. Фотографією почав займатися ще в дитинстві, і вже в 20 років був прийнятий на роботу в The Times і працював на фіналі чемпіонату світу з футболу в Мехіко (Мексика). Саме там Девід зробив відомий знімок Дієго Марадони з Кубком світу в руках. Після цього Ярроу постійно запрошували працювати на Олімпійських іграх та інших спортивних змаганнях.

Лише через багато років він знайшов своє покликання у фотографуванні природи й зараз завдяки своїм експресивним і вражаючим знімкам живої природи завойовує дедалі більше прихильників серед колекціонерів мистецтва. Станом на 2018 рік Девід є одним із найпопулярніших фотохудожників у світі.

Обладнання

Я використовую обладнання Nikon протягом 33 років, і воно стає дедалі кращим. Особливо це помітно, коли працюєш у складних і екстремальних умовах. Зараз у мене є чудова можливість працювати з Nikon у загальноєвропейському масштабі.

Nikon D850

Компанія Nikon завжди була одним із провідних розробників зручних фотокамер. Це доводить, що спеціалісти Nikon чудово розуміють потреби фотографів – як професіоналів, так і любителів.

Для мене було великою честю, коли торік мене запросили взяти участь у представленні моделі D850, адже обладнання Nikon було зі мною на кожному етапі моєї кар’єри. Ця фотокамера дійсно є суттєвим кроком вперед, "проривом", "королевою серед фотокамер". Я ще ніколи не бачив такої роздільної здатності, яка доповнюється високою частотою кадрів і неперевершеним автофокусуванням. Оскільки мої фотографії друкуються в дуже великих форматах, раніше я мав орієнтуватися на високу роздільну здатність, а не на частоту кадрів. Але D850 позбавляє цієї незручності, пропонуючи найкращі характеристики в обох цих аспектах.

Переглянути фотокамеру

Nikon D5

Коли я не використовую D850, то завжди маю під рукою D5 під час виконання фотопроектів в екстремальних умовах. Ця модель особливо добре підходить для швидкої зйомки, коли потрібно знімати багато кадрів за секунду.

Її посилена чутливість також дає змогу без жодних перешкод працювати як за яскравого сонячного світла, так і вночі. Це дуже важливо, коли я не знаю, у якому віддаленому куточку світу мені доведеться працювати.

Переглянути фотокамеру

Об’єктив AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

Для роботи в складних і екстремальних умовах потрібен комплект об’єктивів, які можуть витримати жорсткий клімат – чи то страшну спеку Вергенога в Намібії, чи раптовий лютий мороз Ігуліка в Нунавут.

Я рідко використовую довгофокусний об’єктив. Насправді я навіть не маю об’єктива зі змінною фокусною відстанню. На мою думку, об’єктиви з фіксованою фокусною відстанню від Nikon найкращі у своєму класі.

Ширококутний об’єктив із фокусною відстанню 35 мм ідеально підходить для мого стилю зйомки, адже мені потрібна високоякісна оптика, яка дає змогу зафіксувати на знімках суть об’єктів зйомки. Його тихе автофокусування також має велике значення, коли я перебуваю за кілька метрів від лева або вовка!

Переглянути об’єктив

Об’єктив AF-S NIKKOR 58mm f/1.4G

Це надійний об’єктив із фіксованою фокусною відстанню, який дійсно відкриває нові горизонти в аспекті якості зображення. Максимальна діафрагма f/1,4 і фокусна відстань 58 мм забезпечують неймовірну якість зйомки за максимально відкритої діафрагми. Саме тому цей об’єктив ідеально підходить для портретної зйомки найпрекрасніших витворів дикої природи, а також для нічної зйомки.

Переглянути об’єктив

Об’єктив AF-S NIKKOR 105mm f/1.4E ED

Об’єктив із фіксованою фокусною відстанню 105 мм – чудова річ. Можна сказати, він створений для того, щоб надихати вас на підкорення нових вершин у мистецтві портретної зйомки та художньої фотографії, адже він достатньо гнучкий, аби передавати унікальний стиль і художній смак фотографа, що не вдається іншим об’єктивам. Його оптична конструкція гарантує першокласну різкість, контраст і роздільну здатність. У поєднанні з фотокамерою D850 цей об’єктив, безсумнівно, є одним із найкращих у світі.

Переглянути об’єктив

Інші амбасадори Nikon