Nikon Imaging | Україна | Європа

І подорожуючи світом, і досліджуючи приваби рідного краю, ви захочете максимально відтворити побачену красу. Для цього вашій фотокамері потрібен надзвичайний об’єктив: достатньо потужний і універсальний, щоб забезпечити вам унікальні знімки.
Мінливість освітлення й погоди щоразу ставить перед фотографами цікаві завдання й відкриває перед ними нові можливості. Проте захопливого сюжету й творчої композиції замало: для оптимальних результатів потрібен відповідний об’єктив.
Один фотограф. Один день. П’ять об’єктивів. Компанія Nikon запропонувала іспанському фотографу Ібаї Асеведо (Ibai Acevedo) протягом одного дня сфотографувати п’ять різних місць у його рідній Барселоні за допомогою п’яти об’єктивів NIKKOR із фіксованою фокусною відстанню. Компанія Nikon хотіла показати, як об’єктив із фіксованою фокусною відстанню дає змогу фотографу зануритися в місцеву атмосферу та взаємодіяти з довкіллям, щоб отримати надзвичайні результати зйомки.

Білосніжні пляжі | AF-S NIKKOR 24mm f/1.4G ED

Під час зйомки пляжів фотографу можуть заважати численні деталі, що відволікають увагу, але об’єктив AF-S NIKKOR 24mm f/1.4G ED бездоганно підходить для таких сюжетів. Маючи широкий кут огляду, він відтворює довкілля й атмосферу без спотворення та забезпечує різкість зображення навіть при яскравому світлі. Завдяки малій глибині різкості вдалося сфотографувати пляжного рятувальника в різкому фокусі, тоді як море парасольок на передньому плані кадру вийшло м’яко розмитим.

Вуличне життя | AF-S NIKKOR 58mm f/1.4G

Здавалося б, нелегко зробити гарний знімок у вирі людського моря. Утім, це можливо, якщо вдало включити в кадр інші об’єкти. Фотограф підшукав точку зйомки над натовпом, щоб протиставити в кадрі багатолюдний бульвар і спокійний вид нагорі. Чудова композиція в поєднанні з потенціалом об’єктива AF-S NIKKOR 58mm f/1.4G дали змогу отримати неперевершений кінцевий результат. Діафрагма об’єктива забезпечила ідеальну глибину різкості, тому чудова текстура дерев у парковій алеї поєднується з розмиттям заднього плану зображення.

Абстрактна архітектура | AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

Зйомка архітектурних споруд дає змогу експериментувати з композицією та глибиною різкості. Об’єктив AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G вирізняється як глибиною різкості, так і широким кутом огляду. Крім того, він забезпечить відмінні результати в умовах слабкого освітлення, як-от у приміщенні. Фотографу вдалося по-новому показати красу славнозвісної архітектурної пам’ятки: він показав Храм Святого Сімейства віддзеркаленим в озерному плесі. Завдяки можливостям об’єктива цей кадр, обрамлений віддзеркаленими деревами та брижами на воді, нагадує живопис.

Ідеальний портрет | AF-S NIKKOR 85mm f/1.4G

Зняті під час подорожей портрети розповідають унікальні людські історії. У багатьох містах є історичні квартали, де можна знайти ефектний фон для зйомки портретів великим планом. Готичний квартал у Барселоні чудово підійшов для демонстрації можливостей об’єктива AF-S NIKKOR 85mm f/1.4G.
Це ідеальний об’єктив для зйомки портретів, що забезпечує виняткову деталізацію. Він дає змогу отримати м’який ефект боке та сфокусувати увагу глядача.

Фантастичний захід сонця | AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G

Захід сонця – прекрасний, але надто поширений сюжет зйомки; досить складно створити особливе зображення, яке вирізнятиметься серед мільйонів інших. Зйомка виконувалася з парку атракціонів, звідки відкривається вид на чудову споруду Храму Святого Серця. З дуже високої точки (на оглядовому колесі) фотографу вдалося зняти і церкву, і останні барви призахідного сонця. Запорукою успішної зйомки в мінливому вечірньому освітленні став об’єктив AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G.

Що входить до вашого фотокомплекту?

AF-S NIKKOR 24mm f/1.4G ED

AF-S NIKKOR 58mm f/1.4G

AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

AF-S NIKKOR 85mm f/1.4G

AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G