• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

14/06/2012

Загальний обсяг виробництва об’єктивів NIKKOR досягає сімдесяти мільйонів

Амстердам, Нідерланди, 14 червня 2012 р. Компанія Nikon сьогодні оголосила, що станом на початок червня 2012 року загальний обсяг виробництва об’єктивів NIKKOR для фотокамер зі змінними об’єктивами досяг сімдесяти мільйонів. У жовтні 2011 року обсяг виробництва досяг шістдесяти п’яти мільйонів, і з того часу цей показник збільшився ще на п’ять мільйонів. До того ж загальний обсяг виробництва об’єктивів AF-S, які оснащено мотором SWM, розробленим компанією Nikon мотор для автофокусування, досяг 30 мільйонів.

Починаючи з 2011 року і сягнувши рубіж у 65 мільйонів, компанія Nikon продовжує активно розробляти нові продукти під торговою маркою NIKKOR. З того часу компанія Nikon випустила чотири об’єктиви 1 NIKKOR з простим дизайном у різних кольорах для компактних та легких фотокамер Nikon 1 J1 і Nikon 1 V1 із системою AC-IL, які були першими моделями серії Nikon 1. Крім того, компанія Nikon випустила нові сумісні із форматом FX об’єктиви NIKKOR, які збільшують можливості таких високоякісних фотокамер як нова флагманська цифрова дзеркальна фотокамера з одним об’єктивом D4 та 36,3-млн. піксельних цифрових дзеркальних фотокамер з одним об’єктивом D800 і D800E.

Безшумний ультразвуковий мотор або просто мотор SWM – це ультразвуковий мотор автофокусування, розроблений компанією Nikon. Мотор SWM від Nikon перетворює «біжучі хвилі» на енергію обертання для фокусування оптики. Це забезпечує безперебійне, безшумне та надзвичайно зручне автофокусування. Серед перших об’єктивів, для яких компанія Nikon застосувала мотор SWM, був об’єктив Ai AF-S NIKKOR 300mm f/2.8D IF-ED, випущений в 1996 році. Відтоді мотор SWM було вбудовано загалом у 60* різних об’єктивах усіх типів, від надширококутних до супертелеоб’єктивів форматів DX і FX, об’єктивів зі змінною фокусною відстанню і навіть мікро об’єктивів. Наразі цей мотор застосовується у виробництві понад 90% об’єктивів NIKKOR.


*На даний момент загальна кількість об’єктивів NIKKOR із мотором SWM (станом на 14 червня 2012 року).

У якості торгової марки для об’єктивів Nikon назва NIKKOR стала синонімом високоефективних і високоякісних дзеркальних фотокамер з одним об’єктивом. Назва NIKKOR утворилася за допомогою додавання літери «R», як це зазвичай робилося для найменування фотографічних лінз під час створення назви, до абревіатури «Nikko» (абревіатура від Nippon Kogaku K.K). У 1933 році компанія випустила великоформатний об’єктив для аерофотозйомки під назвою Aero-NIKKOR.

NIKKOR завжди випереджає час. Об’єктиви OP Fisheye-NIKKOR 10mm f/5.6 типу «риб’яче око» для дзеркальних фотокамер з одним об’єктивом від Nikon, що випущені в 1968 році, стали першими в світі об’єктивами, які було оснащено асферичними лінзами. Крім того, об’єктиви NIKKOR для останніх моделей цифрових дзеркальних фотокамер з одним об’єктивом використовують низку сучасних технологій Nikon, у тому числі нанокристалічне покриття, яке фактично усуває відблиски від внутрішніх елементів об’єктива в широкому діапазоні довжини хвиль.

Сучасний модельний ряд об’єктивів NIKKOR для дзеркальних фотокамер із одним об’єктивом і фотокамер Nikon 1 пропонує широкий вибір об’єктивів, включаючи об’єктиви типу «риб’яче око», надширококутні об’єктиви та супертелеоб’єктиви, мікро-об’єктиви та об’єктиви із корекцією перспективи (РС-Е).

Інші новини