Nikon Imaging | Україна | Європа

14-01-2016

ОЗНАЙОМЛЕННЯ З НОВИМИ ФОТОКАМЕРАМИ COOLPIX A100 ТА A10: ЯКІСНІ ЗОБРАЖЕННЯ, ПРОСТЕ КЕРУВАННЯ ТА СТИЛЬНИЙ КОРПУС

Амстердам, Нідерланди, 14 січня 2016 року. Сьогодні лінійку компактних фотокамер COOLPIX від компанії Nikon доповнюють дві нові фотокамери, які було розроблено з думкою про легкість у використанні. Ідеться про 20,1-мегапіксельну фотокамеру COOLPIX A100, компактну фотокамеру з витонченим і стильним корпусом, а також 16,1-мегапіксельну фотокамеру COOLPIX A10, особливістю якої є зручна ручка та вдале розташування кнопок, завдяки чому зйомка стає справжнім задоволенням.

Вага фотокамери COOLPIX A100 в поєднанні з елементом живлення та картою пам’яті SD становить лише 119 г, відтак вона може легко поміститися в кишені чи сумочці. При цьому ця фотокамера оснащена безліччю функцій, призначених для спрощення процесу зйомки. Щоб отримати чудові портрети членів родини та друзів великим планом, скористайтесь об’єктивом NIKKOR з 5-кратним оптичним масштабуванням, яке можна збільшити до 10-кратного завдяки функції Dynamic Fine Zoom¹. Надати цим портретам унікального вигляду можна за допомогою спеціальних чи швидких ефектів. У разі активації функції «Автоматичний вибір сюжету» система визначає об’єкт і аналізує умови зйомки, а потім автоматично вибирає відповідний найбільш підходящий режим зйомки. Щоб зняти відео у форматі HD, достатньо натиснути потрібну кнопку, а щоб зробити зображення чіткішими та різкішими – активувати функцію зменшення розмиття під час руху.

АФ із пошуком об’єкта дає змогу миттєво наводити фокус на основний об’єкт незалежно від того, чи йдеться про особу, чи про невеликий предмет. Якщо на знімку потрібно усунути недоліки обличчя, як-от приховати мішки під очима, або надати зовнішності виразності, до ваших послуг 12 ефектів обробки зображення після зйомки. Ці ефекти доступні в розділі «Тонка обробка» і включають ефекти для додавання макіяжу «Тіні на повіках», «Туш для вій» і «Пудра». Завдяки тривалому терміну служби роботи елемента живлення можна зробити 250 знімків у режимі неперервної зйомки, що рівноцінно зйомці відео протягом приблизно однієї години. Високу роздільну здатність зображень забезпечує 20,1-мегапіксельний датчик зображення ПЗЗ. Легко фіксуйте важливі моменти свого життя за допомогою фотокамери COOLPIX A100 від Nikon, представленої в різних модних кольорах.

Основна концепція розробки фотокамери COOLPIX A10 – легкість у використанні. За допомогою об’єктива NIKKOR з 5-кратним оптичним масштабуванням (еквівалент формату 35 мм: 26–130 мм) можна легко вести зйомку великим планом, фіксуючи вирази обличчя окремої людини, і робити чудові групові знімки. Чіткий РК-монітор із діагоналлю 6,7 см дає змогу без зусиль компонувати кадри, а функція «Автоматичний вибір сюжету» забезпечує активацію того режиму зйомки, що найкраще підходить відповідно до поточних умов. Легко переключайте режими фото- та відеозйомки у форматі HD за допомогою спеціальної кнопки відеозйомки. Щоб отримати плавніше відео та чіткіші зображення, активуйте функцію зменшення розмиття під час руху, що дає змогу усунути ефект тремтіння фотокамери.

Покращити якість зображення можна ще до початку зйомки завдяки різноманітним спеціальним ефектам, а також після зйомки – за допомогою швидких ефектів. Якщо запустити таймер посмішки, фотокамера робитиме знімок під час кожного виявлення посмішки об’єкта. А якщо активовано режим відстеження моргання, то система фотокамери сповіщатиме користувача, якщо об’єкт моргне під час зйомки. Ефект «Пом’якшення тону шкіри» включає покращену функцію виявлення обличчя та вдосконалене регулювання експозиції, тож портрети об’єктів зйомки відтепер виглядатимуть ще краще.

Інес Бернардес (Ines Bernardes), менеджер із виробництва фотокамер COOLPIX компанії Nikon Europe, представляючи ці легкі у використанні та стильні нові фотокамери, зазначила: «Фотокамера COOLPIX A100 ідеально підійде людям, які обожнюють займатися щоденною зйомкою незалежно від місцезнаходження – на батьківщині чи в іншій країні, використовуючи компактну фотокамеру, що може легко поміститися в кишені або сумочці. Зручна ручка фотокамери COOLPIX A10 не лише підкреслює дизайн корпусу, а й допомагає уникнути розмиття, спричиненого тремтінням фотокамери під час зйомки. Завдяки потужності елемента живлення типу AA можна повністю зануритися в процес зйомки, забувши про час.»

¹ Збільшення за допомогою функції Dynamic Fine Zoom розраховується на основі максимального ширококутного положення оптичного масштабування.

Інші новини