Nikon Imaging | Україна | Європа

05-01-2016

Фотокамера Nikon D500: поєднання потужності цифрової дзеркальної фотокамери зі змінною оптикою формату FX із портативністю фотокамери формату DX і постійним підключенням до мережі

Фотокамеру D500 оснащено запатентованою технологією Nikon, що забезпечує постійне безперешкодне підключення до інших пристроїв.

Амстердам, Нідерланди, 5 січня 2016 року. Корпорація Nikon радо повідомляє про випуск нової моделі Nikon D500 – найкращої у своєму класі цифрової дзеркальної фотокамери зі змінною оптикою формату DX, що поєднує в собі неперевершену продуктивність цифрових фотокамер формату FX і всі переваги компактного корпусу та покращених характеристик простоти й зручності використання.

Фотокамеру Nikon D500 створено з урахуванням вимог до якості оптики, що висуває споживчий ринок, попит на якому постійно змінюється, а також більш високотехнологічних потреб фотографів-любителів. Крім того, у цій моделі розробники втілили в життя запит користувачів на постійний зв’язок між фотокамерою та іншими персональними пристроями, який став актуальною вимогою сучасного життя.

Саме тому фотокамеру Nikon D500 оснащено покращеною системою АФ, якою не можуть похвалитись інші фотокамери любительського рівня. У ній також уперше запроваджено можливість записування відео у форматі 4K UHD, якої раніше не мали фотокамери Nikon формату DX. І, найголовніше, що це перша фотокамера Nikon, яка має постійне підключення до мережі, а це дає змогу миттєво й безперешкодно обмінюватися знімками за допомогою програми SnapBridge.

"Ми живемо в новому світі візуальних технологій, де люди спілкуються між собою за допомогою зображень. Саме тому фотографи-любителі стають із кожним днем вибагливішими й висувають більше вимог до своїх фотокамер. Ми запровадили інновації завтрашнього дня й застосували в новій моделі D500 потужні технології, притаманні фотокамерам формату FX, що зможуть задовольнити вимоги до покращення обробки зображення, які висувають як наші споживачі-любителі, так і фотографи професійного рівня", – розповідає Тадасі Накаяма (Tadashi Nakayama), віце-президент компанії Nikon із корпоративних зв’язків, керівник маркетингового відділу підрозділу обробки зображень.

Неперевершена потужність

Модель D500 вирізняє технологія відстеження руху, яка використовує таку саму 153-точкову систему АФ наступного покоління, що й фотокамера D5. Точне виявлення об’єкта навіть протягом високошвидкісної неперервної зйомки з частотою приблизно 10 кадр./с гарантує неперевершені знімки під час автоперегонів або мандрівних пригод. Фотографи-любителі, які прагнуть знімати динамічні чи зворушливі сцени з життя, тепер можуть зафіксувати миттєвості у відео, записаних у форматі 4K UHD. Цьому сприяє запроваджена концепція обробки зображень EXPEED 5, яка гарантує високу якість кадрів, знятих фотокамерою D500. Модель D500 також має широкий діапазон чутливості ISO від 100 до 51 200 одиниць із можливістю розширення до значення Hi 5 (еквівалент ISO 1 640 000), що забезпечує вражаючі результати зйомки в найрізноманітніших умовах освітлення. Поєднуючи високу продуктивність і універсальність зі зручною маневреністю, фотокамера D500 – це засіб, який дає змогу фотографу втілити своє творче бачення та пристрасний запал у багатогранних візуальних зображеннях і повністю розкрити свій потенціал.

Безперешкодне постійне підключення до мережі за допомогою програми SnapBridge

Модель D500 – це перша фотокамера модельного ряду Nikon, у якій інтегровано постійне безпроводове підключення до інтелектуальних пристроїв через технологію Bluetooth із низьким енергоспоживанням. Ця передова інновація компанії Nikon забезпечує неперервну й миттєву передачу зображень, знятих фотокамерою, на інші інтелектуальні пристрої в режимі реального часу, що перетворює процес фотографування на активний суспільний досвід. Процес відбувається автоматично, тому фотографу немає потреби активувати функцію передавання зображень у меню фотокамери; крім того, він відрізняється низьким енергоспоживанням, що дає змогу користувачам, які перебувають у дорозі, заощадити заряд обох пристроїв.

Основні функції фотокамери D500

1. Потужна 153-точкова система АФ забезпечує чудове фокусування на об’єкті в широкому діапазоні ситуацій.
Модуль датчика автофокусування Multi-CAM 20K, яким оснащено модель D500, пропонує щільну конфігурацію зі 153 точок фокусування (99 датчиків перехресного типу), що охоплюють надшироку частину області зображення, завдяки чому навіть об’єкти, що швидко рухаються, виходять чіткими на знімках. Можливості АФ досягають значення -4 ЗЕ¹ в центральній точці та -3 ЗЕ¹ – в усіх інших точках, тому систему АФ можна використовувати навіть в умовах напрочуд низького освітлення або під час зйомки об’єктів низької контрастності. Новітня концепція АФ та 180K-піксельний датчик RGB також сприяють досягненню виняткових характеристик АФ у різних сюжетах зйомки.
¹ ISO 100, 20 °C/68 °F.

2. Високошвидкісна неперервна зйомка з частотою приблизно 10 кадр./с дає змогу зробити до 200 знімків (у форматі RAW 14 бітів без стиснення).
Фотокамера D500 пропонує високошвидкісну неперервну зйомку, з частотою приблизно 10 кадр./с¹, серіями до 200 знімків у форматі JPEG або до 200 знімків у форматі RAW 14 бітів без стиснення, що жодним чином не знижує швидкості зйомки. Водночас при такій високій швидкості можна точно відстежити в широкому полі зору навіть об’єкти, що рухаються, – усе завдяки стабільності зображення у видошукачі фотокамери та найширшому на сьогоднішній день куту огляду РК-монітора² по діагоналі зі значенням приблизно 30,8°.
¹ Приблизна частота кадрів для перезаряджуваного літій-іонного елемента живлення EN-EL15 із повним зарядом за умови використання неперервного слідкувального АФ, витримки 1/250 або коротше та інших параметрів зі значеннями за замовчуванням.
² За даними станом на 6 січня 2016 року серед цифрових дзеркальних фотокамер зі змінною оптикою, які використовують датчик зображення розміру APS-C. На основі досліджень компанії Nikon.

3. Унікальна перевага компактної системи формату DX – це покращена маневреність телефотозйомки.
Фотокамера Nikon D500 формату DX пропонує кут огляду, еквівалентний куту огляду об’єктивів, що мають приблизно в півтора рази довшу фокусну відстань¹. Це дає змогу використовувати для телефотозйомки менші об’єктиви, які мають легшу вагу й коротшу фокусну відстань, але при цьому підтримують продуктивність на рівні флагманської фотокамери D5 – моделі формату FX. Портативності фотокамері також додає комплектний об’єктив AF-S DX NIKKOR 16-80mm f/2.8-4E ED VR – найлегший у світі² звичайний об’єктив зі змінною фокусною відстанню та 5-кратним масштабуванням, вага якого разом із фотокамерою D500 становить приблизно 1340 г³.
¹ Еквівалент формату 35 мм.
² За даними станом на 2 липня 2015 року серед звичайних об’єктивів зі змінною фокусною відстанню, 5-кратним масштабуванням і максимальною діафрагмою f/2,8 у режимі ширококутної зйомки в порівнянні з цифровими дзеркальними фотокамерами зі змінною оптикою, які використовують датчики зображення формату APS-C. На основі досліджень компанії Nikon.
³ Разом з елементом живлення, картою пам’яті XQD/SD та об’єктивом.

4. Відео у форматі 4K UHD, які підходять навіть для професійного кіновиробництва.
Фотокамера D500 може записувати відео у форматі 4K UHD (з роздільною здатністю 3840 × 2160 і частотою кадрів 30p/25p/24p), а також у якості 1080/60p тривалістю до 29 хв. 59 с¹ з одночасним виведенням сигналу через HDMI-роз’єм. Крім того, за допомогою цією фотокамери можна виконувати сповільнену відеозйомку у форматі 4K UHD. У режимах Full HD та HD функція електронного зменшення вібрацій², якою оснащено модель D500, згладжує ефекти тремтіння фотокамери в горизонтальному, вертикальному та оберненому положеннях під час записування відео, коли користувач тримає фотокамеру в руках, а завдяки функції "Активний D-Lighting" відзнятий епізод зберігає всі деталі на висвітлених і затінених ділянках, що додає природної яскравості готовому сюжету.
¹ Відзнятий матеріал записується в кількох файлах.
² У відео, знятих за допомогою фотокамери формату DX, область зображення буде дещо меншою.

5. Новітня концепція обробки зображень EXPEED 5 досягає чутливості ISO на рівні 51 200 одиниць, яку можна розширити до значення Hi 5 (еквівалент ISO 1 640 000).
Новітня концепція обробки зображень EXPEED 5, використана в моделі D500, також застосована у флагманській фотокамері D5. Вона забезпечує чутливість ISO від 100 до 51 200 одиниць із можливістю зниження до значення Lo 1 (еквівалент ISO 50) і збільшення до значення Hi 5 (еквівалент ISO 1 640 000). Фотокамера може знімати зображення надвисокої роздільної здатності, при цьому ефективно зменшуючи шуми навіть при високих налаштуваннях ISO. Новий 180K-піксельний датчик RGB (прибл. 180 000 пікселів) додатково вдосконалює характеристики покращеної системи розпізнавання сюжету, яку впроваджено у фотокамері. А функція зменшення мерехтіння під час зйомки нерухомих зображень дає можливість скоротити кількість варіацій експозиції навіть в умовах зйомки з мерехтливими джерелами освітлення.

6. Монітор вертикального нахилу із сенсорним екраном діагоналлю 8 см (3,2 дюйма) і високою роздільною здатністю зображення забезпечує більш комфортну зйомку для професіоналів і досвідчених аматорів.
Сенсорна панель монітора фотокамери D500 підтримує низку різноманітних функцій, зокрема миттєвий перехід між зображеннями за допомогою смуги покадрового перегляду та введення тексту (такими самими функціями оснащено модель D5), а також сенсорне АФ та сенсорний спуск затвора (у режимі фотографування). Монітор вертикального нахилу з 3-осьовою шарнірною конструкцією підтримує режим Live View з різними кутами зйомки, що полегшує процес фотографування й дає змогу знімати в зручному положенні. Нарешті, екран фотокамери D500 із діагоналлю 8 см (3,2 дюйма) зі значно збільшеною роздільною здатністю 2359 тис. точок дає змогу користувачу вибирати й перевіряти фокус камери у вражаюче точних деталях.

7. Програма SnapBridge з’єднує фотокамеру D500 з інтелектуальними пристроями за допомогою технології Bluetooth із низьким енергоспоживанням.
Модель D500 – перша фотокамера компанії Nikon, яка пропонує постійне підключення до інтелектуальних пристроїв¹ за допомогою технології зв’язку короткого радіуса Bluetooth із низьким енергоспоживанням. Використовуючи різноманітні служби, користувач може автоматично передавати зображення, зняті фотокамерою D500, на один з інтелектуальних пристроїв, а також автоматично завантажувати їх до простору служби NIKON IMAGE SPACE. Крім того, тепер фотографи за допомогою своїх інтелектуальних пристроїв можуть будь-де переглянути зображення, що зберігаються в їхній фотокамері, і оцінити отримані знімки. Програма SnapBridge автоматично додає до зображення інформацію про місцезнаходження, дату й час зйомки, з якою в майбутньому буде простіше пригадати послідовність подій. Це значно посилює цінність і зручність зображень, знятих за допомогою моделі D500.
¹ Смартфони та планшетні ПК під керуванням операційних систем iOS або Android™.

8. Безпроводовий передавач WT-7/A/B/C (постачається окремо) дає змогу встановити високошвидкісне підключення до проводової або безпроводової локальної мережі.
Безпроводовий передавач WT-7/A/B/C, розроблений компанією Nikon, призначено для професіоналів, котрим потрібна більш швидка передача зображень, ніж та, яку може запропонувати вбудований безпроводовий передавач локальної мережі. При підключенні до фотокамери D500 він забезпечує передачу файлів із зображеннями й відео на комп’ютери¹ або FTP-сервери через проводові та безпроводові локальні мережі. Фотокамеру D500 із підключеним передавачем WT-7/A/B/C можна використовувати як точку доступу до безпроводової локальної мережі, що гарантує безперешкодний обмін даними з комп’ютерами й інтелектуальними пристроями.
¹ Потрібно програмне забезпечення Wireless Transmitter Utility (доступне для завантаження з веб-сайту Nikon).

Технічні характеристики, дизайн, назва продукту та перелік аксесуарів, які постачаються в комплекті, можуть відрізнятися залежно від країни чи регіону. Технічні характеристики та обладнання можуть змінюватися без попереднього повідомлення або зобов’язань із боку виробника.

Інші новини