Nikon Imaging | Україна | Європа

05-01-2016

Камери Nikon – нове серце екосистеми персональних пристроїв із технологією SnapBridge

SnapBridge із революційною технологією Bluetooth® з низьким енергоспоживанням дає змогу безперешкодно й миттєво обмінюватися знімками

Амстердам, Нідерланди, 5 січня 2016 року. корпорація Nikon радо повідомляє про випуск інноваційної програми SnapBridge для миттєвого й безперешкодного обміну знімками з інтелектуальними пристроями через безпроводове підключення. В основі програми лежить технологія Bluetooth з низьким рівнем енергоспоживання. Уперше про це перспективне програмне забезпечення корпорація Nikon розповіла на виставці CES® 2016 у ході презентації свого плану інноваційного розвитку.

Nikon є давнім і визнаним новатором у галузі обробки й відтворення зображень, тож цей крок можна вважати черговим підвищенням планки, оскільки задіяна в SnapBridge технологія Bluetooth не лише вирізняється відмінною інтеграцією та високою енергоефективністю, а й пропонує фотографам цілу низку додаткових можливостей.

Використання цієї технології свідчить про те, що корпорація Nikon спрямовує свої зусилля також на програмні інновації, адже фотокамера відтепер стає частиною екосистеми персональних пристроїв. SnapBridge буде підтримуватися майже всіма моделями фотокамер Nikon, що виходитимуть у світ із 2016 року.

«Знімки – одна з найважливіших складових процесу передачі інформації, тож фотокамера має теж посісти в ньому чільне місце. Наша програма SnapBridge підтримує постійне підключення між фотокамерами Nikon і персональними пристроями, забезпечуючи обмін інформацією між ними. Саме тому ми вважаємо, що створили універсальну мову фотографії», – каже Тадаші Накаяма, віце-президент із корпоративних зв’язків корпорації Nikon, керівник маркетингового сектора підрозділу з випуску продукції для обробки та відтворення зображень.

Завдяки SnapBridge фотографія стає потужним соціальним інструментом, адже зроблені знімки в режимі реального часу передаються на інтелектуальні пристрої. Передавання виконується через канал Bluetooth із низьким енергоспоживанням. Вмикати на камері передачу даних не потрібно – усе відбувається автоматично. Крім того, цей процес вирізняється дуже низьким рівнем енергоспоживання на обох пристроях. Під час синхронізації фотографій у користувачів залишається доступним підключення до Інтернету через стільникову мережу, тож вони можуть безперешкодно працювати з електронною поштою або спілкуватися в соціальних мережах.

Взаємодія між фотокамерами Nikon та інтелектуальними пристроями розпочинається з програми SnapBridge. Програма доступна для пристроїв iOS і AndroidTM на сайтах Apple AppStoreSM і GooglePlayTM*.
* Програма завантажується безпосередньо з веб-сайту Nikon у Китаї.

Головні особливості програми SnapBridge

- Просте та швидке підключення пристроїв
Моделі Nikon з технологією SnapBridge можуть підтримувати постійний зв’язок з мобільним пристроєм*, на якому встановлено саму програму. На додаткову увагу заслуговує той факт, що вам потрібно лише один раз налаштувати підключення. Для порівняння в програмах, що передають знімки через мережу Wi-Fi®, канал передачі треба налаштовувати щоразу, коли ви підключаєте пристрій. Налаштування SSID та пароля, що зазвичай вводяться під час першого підключення, більше не потрібні. До фотокамери можна одночасно підключити до п’яти пристроїв.
* Сумісні пристрої iPhone® і/або iPad® або інтелектуальні пристрої на базі операційної системи AndroidTM.

- Автоматична синхронізація даних про місцеперебування та час
SnapBridge отримує з мобільного пристрою користувача дані про місцеперебування та дату й автоматично встановлює на фотокамері такі самі параметри. Тож під час поїздок за кордон вам не потрібно буде щоразу змінювати час і розташування вручну. Приїхавши в нову країну, ви можете відразу починати фотографувати без остраху, що дані про час і місце у ваших знімках будуть неправильні.

- Безперервне передавання зображень навіть під час зйомки
За вибором фотографа знімки можуть автоматично передаватися під час або після зйомки. Відповідні налаштування змінюються через меню фотокамери. Камера автоматично переходить з енергоефективного режиму Bluetooth у звичайний режим Bluetooth і передає дані, навіть коли її вимкнуто. Знімки передаються з роздільною здатністю 2 Мп (Full HD) у форматі JPEG. За потреби можна також передати оригінальні JPEG-файли.

- Додавання відомостей про автора
Програма SnapBridge дає змогу швидко й легко додавати в знімки відомості про автора. У знімок можна додати щонайбільше два типи даних: інформацію про авторські права та відомості про знімок або додатковий текст і логотипи. Завдяки цим даним ви можете легко захистити свої знімки та швидко їх ідентифікувати.

- Можливість дистанційного керування зйомкою
У програмі SnapBridge реалізовано функцію дистанційного керування зйомкою*, завдяки якій ви можете в реальному часі переглядати на мобільному пристрої те, що бачить об’єктив вашої камери, а також віддалено спускати затвор. Крім того, на смартфоні можна також керувати масштабуванням зображення й автоспуском фотокамери, що відкриває для фотографів безліч нових можливостей.
* Віддалена зйомка можлива лише на фотокамерах із модулем Wi-Fi.

- Проста публікація знімків у соціальних мережах і службі NIKON IMAGE SPACE
SnapBridge дає змогу швидко публікувати знімки в соціальних мережах. Крім того, з ідентифікатором Nikon ви отримуєте необмежений простір у службі NIKON IMAGE SPACE для зберігання знімків з роздільною здатністю 2 Мп. 2-мегапіксельні знімки такого розміру можуть автоматично передаватися з мобільного пристрою в NIKON IMAGE SPACE. Для цього потрібно лише змінити відповідні налаштування SnapBridge на пристрої.

Інші новини