Nikon Imaging | Україна | Європа

23-02-2016

ЗНАЙОМСТВО З НОВИМИ ФОТОКАМЕРАМИ COOLPIX І ПРОГРАМОЮ SNAPBRIDGE ДЛЯ СИНХРОНІЗАЦІЇ ТА СПІЛЬНОГО ДОСТУПУ

Амстердам, Нідерланди, 23 лютого 2016 р. Відкрийте для себе потужні фотокамери Nikon, які нещодавно поповнили лінійку COOLPIX, – вони поєднують найновішу технологію Nikon у галузі обробки зображення та перевірену оптику NIKKOR, а саме об’єктиви з великим діапазоном масштабування. Ефективність на найвищому рівні гарантовано.

У фотокамерах COOLPIX B700 із 60-кратним оптичним масштабуванням і COOLPIX A900 із 35-кратним оптичним масштабуванням доступні чудові можливості для супертелефотозйомки та записування відео в найсучаснішому форматі 4K UHD. Крім того, фотокамера COOLPIX B500 поєднує 16-мегапіксельний датчик КМОН із 40-кратним оптичним масштабуванням. Компактну фотокамеру COOLPIX A300 з витонченим корпусом оснащено функцією 8-кратного оптичного масштабування.

Обидві фотокамери сумісні з новою програмою SnapBridge від Nikon, завдяки якій можна підтримувати постійний автоматичний зв’язок між фотокамерою та інтелектуальним пристроєм. Таким чином, ви отримуєте повний контроль над своїми фотографіями та можете як завгодно ними розпоряджатися.

Особливістю фотокамери COOLPIX B700 є легендарна оптика NIKKOR – об’єктив, конструкція якого містить елемент зі скла Super ED, із 60-кратним оптичним масштабуванням, яке можна розширити до 120-кратного в разі використання функції Dynamic Fine Zoom¹. Зроблені за допомогою цього об’єктива знімки навіть дуже віддалених об’єктів, як-от місяць або об’єкти зйомки на фоні дикої природи чи динамічних спортивних подій, характеризуються вражаючою чіткістю. Що стосується якості відзнятих епізодів, то відеозйомка у форматі 4K UHD/30p відповідає потребам завтрашнього дня, а зйомка у форматі RAW (NRW) дає змогу надалі обробляти матеріал на найвищому рівні. 20,3-мегапіксельну фотокамеру з великим діапазоном масштабування оснащено високоефективною системою автофокусування (АФ), яка забезпечує точну зйомку, 5-ступеневою системою Dual Detect Optical VR (зменшення вібрацій)² і боковим елементом керування масштабуванням для зведення до мінімуму ефекту тремтіння фотокамери. Без зусиль компонуйте кадри за допомогою або вбудованого електронного видошукача, або 7,5-сантиметрового (3-дюймового) РК-монітора зі змінним кутом нахилу, роздільна здатність кожного з яких становить 921 тис. точок. Потім через програму SnapBridge можна миттєво поділитися цими творчо скомпонованими зображеннями, отриманими з різних ракурсів.

20,3-мегапіксельну фотокамеру COOLPIX A900 оснащено оптикою NIKKOR виняткової якості. Корпус фотокамери має настільки невеликі розміри, що її можна легко покласти в кишеню, тому ця фотокамера буде чудовою знахідкою для кожного незалежно від стилю життя. Потужний об’єктив із 35-кратним оптичним масштабуванням, яке можна розширити до 70-кратного за допомогою функції Dynamic Fine Zoom¹, дає змогу робити вражаючі та чіткі знімки під час подорожей або фіксувати на відео у форматі 4K UHD/30p незабутні миттєвості, проведені в родинному колі. Розкрийте свій творчий потенціал завдяки 7,5-сантиметровому (3-дюймовому) РК-монітору вертикального нахилу з високою роздільною здатністю 921 тис. точок і ручним режимам експозиції (P, S, A, M). А через програму SnapBridge можна миттєво поділитись отриманими знімками. Якщо ви полюбляєте спонтанну зйомку, то режим високошвидкісного АФ створено саме для вас. Легко робіть повторні знімки об’єкта за допомогою кнопки масштабування з поверненням чи знімайте вражаючі відео за допомогою функцій «Відео з інтерв. зйомкою» та «Сповільнена відеозйомка». Високоефективна система зменшення вібрацій (VR) гарантує чіткість знімків і плавність відео навіть у тих випадках, коли застосовується максимальне масштабування.

Легко отримуйте зображення чудової якості завдяки 16-мегапіксельній фотокамері COOLPIX B500. А якщо бажаєте опинитись у центрі подій, скористайтесь об’єктивом NIKKOR із 40-кратним оптичним масштабуванням, яке можна розширити до 80-кратного за допомогою функції Dynamic Fine Zoom¹. Стабільність зображення забезпечує боковий елемент керування масштабуванням. Унікальні точки огляду доступні завдяки 7,5-сантиметровому (3-дюймовому) РК-монітору вертикального нахилу з роздільною здатністю 921 тис. точок. Крім того, є можливість робити повторні знімки об’єкта за допомогою кнопки масштабування з поверненням, а також знімати відео у форматі Full HD.

Вести зйомку на ходу дійсно просто, адже все, що для цього потрібно, – тонка та стильна 20,1-мегапіксельна фотокамера COOLPIX A300. Завдяки об’єктиву NIKKOR із 8-кратним оптичним масштабуванням, яке можна розширити до 16-кратного за допомогою функції Dynamic Fine Zoom¹, ви отримаєте чудові знімки великим планом. Інші корисні функції – режим «Інтелектуал. портрет» для зйомки бездоганних портретів і режим «Автом. вибір сюжету» для автоматичної оптимізації параметрів фотокамери.

SNAPBRIDGE

Сполучення інтелектуального пристрою з фотокамерою Nikon – це насправді проста процедура, яка займає зовсім небагато часу. Для цього достатньо на смартфоні чи планшеті інсталювати програму SnapBridge, увімкнути фотокамеру та вибрати її зі списку доступних пристроїв, які відображено в програмі. Програма SnapBridge у фоновому режимі підтримує зв’язок пристрою з фотокамерою, тож для передачі знімків під час зйомки більше не доведеться щоразу встановлювати підключення. Синхронізація зображень відбуватиметься, навіть коли фотокамера перебуває в режимі сну. Таким чином, ви можете використовувати інтелектуальний пристрій, ні на що не відволікаючись. За допомогою програми SnapBridge на інтелектуальному пристрої можна активувати функцію відображення наживо всього того вмісту, що потрапляє в об’єктив фотокамери (live view). Компонуйте знімки на екрані смартфона чи планшета та віддалено керуйте затвором фотокамери під час зйомки.

Інес Бернардес (Ines Bernardes), менеджер із виробництва фотокамер COOLPIX компанії Nikon Europe, представляючи сьогодні нові моделі фотокамер COOLPIX і програму SnapBridge, зазначила: «Нові фотокамери, які поповнили лінійку COOLPIX, є не лише високоефективними – вони також забезпечують відображення чітких деталей, тож зображення виглядають дуже природними. Завдяки великому діапазону масштабування можна практично впритул наблизитися до об’єкта зйомки, що раніше було малоймовірним. А нова програма SnapBridge дає змогу миттєво та без зусиль автоматично передавати зображення та ділитися ними. Нова фотокамера COOLPIX задовольнить будь-які потреби фотографа незалежно від сюжету зйомки – динамічних спортивних подій, подорожей чи портретів друзів і членів родини в домашніх умовах.»

¹ Збільшення за допомогою функції Dynamic Fine Zoom розраховується на основі максимального положення оптичного масштабування під час ширококутної зйомки.
² Вимірювання проведено згідно зі стандартами CIPA в положенні прибл. 350 мм (еквівалент фокусної відстані у форматі 35 мм [135]).

Інші новини