Nikon Imaging | Україна | Європа

23-02-2016

Нова лінійка високоякісних компактних фотокамер DL від Nikon: ваша камера завжди з вами

13 лютого 2017 року було оголошено про скасування пипуску високоякісних компактних фотокамер серії DL.

Амстердам, Нідерланди, 23 лютого 2016 р. Компанія Nikon представляє на ринку високоякісних компактних фотокамер нову лінійку, з якою фотографи можуть вдосконалювати свої навички цілодобово та щодня, адже можуть завжди брати із собою фотокамеру. Завдяки легендарній оптиці NIKKOR і потужній технології Nikon високоякісні компактні фотокамери DL від Nikon забезпечують неймовірну якість зображення в будь-яких умовах зйомки.

До нової лінійки фотокамер входять три моделі: Nikon DL24-85 f/1.8-2.8, Nikon DL18-50 f/1.8-2.8 і Nikon DL24-500 f/2.8-5.6. Кожна фотокамера оснащена фіксованим об’єктивом NIKKOR зі змінною фокусною відстанню, що має характеристики високопродуктивної оптики на зразок об’єктивів цифрових дзеркальних фотокамер зі змінною оптикою від Nikon, а також швидким 1-дюймовим датчиком формату СХ. З будь-якою фотокамерою лінійки DL від Nikon фотографи зможуть робити 20,8-мегапіксельні знімки у форматі JPEG або NEF (RAW), а також записувати відео у форматі 4K/UHD з частотою 30p/25p.

Крім того, кожна високоякісна компактна фотокамера Nikon DL має покращену систему комбінованого АФ від компанії Nikon, що забезпечує надзвичайно швидке охоплення об’єкта. Система обробки зображення, що складається з процесора EXPEED 6A і щонайменше 4 вбудованих процесорів, забезпечує дивовижну швидкість зйомки: вражаючі 60 кадр./с в разі фіксації фокуса за першим кадром або до 20 кадр./с в режимі неперервного автофокусування. Система зменшення вібрацій Dual Detect Optical VR від Nikon краще визначає та усуває ефект тремтіння. Усі фотокамери цієї лінійки швидко вмикаються та відповідають на команди. Крім того, кожну фотокамеру Nikon DL оснащено гарячим башмаком стандарту ISO 518, до якого можна підключати різні аксесуари, зокрема надійні спалахи Nikon Speedlight, розроблені для цифрових дзеркальних фотокамер. Спеціальні аксесуари для моделей лінійки DL від Nikon включають додатковий електронний видошукач DF-E1 зі змінним кутом нахилу та датчиком, що забезпечує чудову видимість і високу контрастність інформаційного екрана. Користувачі цифрових дзеркальних фотокамер зі змінною оптикою від Nikon також зможуть оцінити вже знайомі кнопки керування, диски та меню. Оправа об’єктива кожної фотокамери прикрашена кільцем золотистого кольору з підписом NIKKOR.

Інес Бернардес (Ines Bernardes), менеджер із виробництва фотокамер Nikon DL у компанії Nikon Europe, зазначає: «Поява на ринку високоякісних компактних фотокамер трьох потужних моделей від компанії Nikon – це чудова звістка для фотографів, які не бажають жертвувати якістю зображення за рахунок компактності фотокамери. Кожна з цих фотокамер поставить під сумнів усе, що ви знали про якість зображення, яке можна отримати за допомогою компактної фотокамери. Фіксовані об’єктиви NIKKOR мають виняткову роздільну здатність і продуктивність відтворення. Більше того, беручи до уваги портативність і швидкість зйомки, фотокамеру можна вибирати за тими ж показниками, що й об’єктив, – підберіть модель із тим діапазоном фокусної відстані, що найбільше відповідатиме стилю фотографій чи умовам зйомки. Кожен фотограф, який надає перевагу зйомці в активному русі чи навіть непомітно, безперечно буде задоволений якістю відзнятих зображень».

Компактний корпус і якість зображення на високому рівні: будь-який знімок може стати вашою найкращою роботою

Фотокамера Nikon DL24-85 f/1.8-2.8: саме те, що потрібно завзятим і активним фотографам
Світлосильний об’єктив NIKKOR 24-85mm f/1.8-2.8 зі змінною фокусною відстанню забезпечує надзвичайну гнучкість у використанні, а режим «Супермакро» дає змогу отримувати надзвичайно чіткі зображення великим планом. Ця фотокамера також оснащена сенсорним екраном на органічних світлодіодах із роздільною здатністю 1037 тис. точок і змінним кутом нахилу, а також висувним спалахом. На оправі об’єктива розташовані настроюване кільце керування та кільце масштабування. Фотокамера представлена в сріблястому та чорному кольорах.

Фотокамера Nikon DL18-50 f/1.8-2.8: чудові можливості для розвитку таланту фотографа завдяки портативності
Цю фотокамеру лінійки DL від Nikon оснащено вражаючим надширококутним об’єктивом Nikon із діафрагмою f/1,8 і фокусною відстанню 18 мм, рівних якому практично немає. Об’єктив має відоме нанокристалічне покриття від Nikon, яке забезпечує кращу чистоту зображення. Фотокамера оснащена сенсорним екраном на органічних світлодіодах із роздільною здатністю 1037 тис. точок і змінним кутом нахилу, а також вбудованою функцією «Керування перспективою». Фотокамера представлена в класичному чорному кольорі.

Фотокамера Nikon DL24-500 f/2.8-5.6: вражаючий діапазон фокусних відстаней і чудова якість зображення
Завдяки надпотужному об’єктиву NIKKOR зі змінною фокусною відстанню, 21-кратним масштабуванням і режимом SPORT (VR) (СПОРТ (VR)) ця модель лінійки DL від Nikon ідеально підходить для завзятих фотографів, які полюбляють зйомку рухомих об’єктів. Ця фотокамера також оснащена вбудованим електронним видошукачем на органічних світлодіодах із роздільною здатністю 2359 тис. точок і екраном на органічних світлодіодах із високою роздільною здатністю й змінним кутом нахилу. Фотокамера представлена в класичному чорному кольорі.

Програма SnapBridge: зв’язок між фотокамерою Nikon DL та інтелектуальним пристроєм
Кожна фотокамера нової лінійки DL від Nikon повністю сумісна з програмою SnapBridge. Завдяки використанню технології Bluetooth®* із низьким енергоспоживанням програма SnapBridge забезпечує постійний зв’язок між фотокамерою та смартфоном або планшетом, не надто виснажуючи ресурс заряду фотокамери. Під час зйомки фотографи можуть синхронізувати знімки на фотокамері й інтелектуальному пристрої, щоб миттєво обмінюватися зображеннями високої якості, яка є характерною ознакою всіх продуктів компанії Nikon. Крім того, за допомогою програми SnapBridge вони можуть також керувати ключовими функціями фотокамери через інтелектуальний пристрій, вмикати й оновлювати її тощо.


Текстовий символ Bluetooth® є зареєстрованою торговою маркою компанії Bluetooth SIG, Inc., яку корпорація Nikon Corporation використовує за ліцензією.

Інші новини