Nikon Imaging | Україна | Європа

26-04-2016

Версія SnapBridge для Android™

Амстердам, Нідерланди, 26 квітня 2016 року. Компанія Nikon випустила версію програми SnapBridge для Android™. Програма забезпечує постійний зв’язок між сумісною цифровою фотокамерою Nikon і смартфоном або планшетом*1 через технологію Bluetooth® із низьким енергоспоживанням.

SnapBridge – це програма, що пропонує користувачам низку додаткових корисних можливостей. У програмі використовується технологія Bluetooth® із низьким енергоспоживанням, що забезпечує постійний зв’язок між цифровою фотокамерою Nikon і смартфоном або планшетом й ощадно споживає заряд батареї.

Програма SnapBridge доступна у версіях для iOS і Android™. Її можна безкоштовно завантажити в магазинах App Store® та Google Play™. Версія для iOS стане доступною в App Store® влітку цього року.

З 2016 року SnapBridge буде стандартною функцією майже всіх нових фотокамер Nikon. Уперше ця функція з’явилася у фотокамері Nikon D500, яку можна придбати вже зараз.

*1 Смартфони та планшети з операційною системою iOS або Android™.
Текстовий символ і логотипи Bluetooth® є зареєстрованими торговими марками компанії Bluetooth SIG, Inc., і будь-яке використання таких символів компанією Nikon Corporation здійснюється на підставі ліцензії.
App Store® є торговою маркою компанії Apple Inc., зареєстрованою в США та інших країнах.
Назви виробів, фірмові назви та назви служб є торговими марками або зареєстрованими торговими марками відповідних компаній.

Інші новини