Nikon Imaging | Україна | Європа

06-05-2016

Цифрові дзеркальні фотокамери Nikon зі змінною оптикою D5 і D500 отримали нагороду за кращий дизайн Red Dot Award: Product Design 2016

Амстердам, Нідерланди, 6 травня 2016 р. Корпорація Nikon радо повідомляє, що дві цифрові дзеркальні фотокамери Nikon зі змінною оптикою – D5 і D500 – отримали нагороду за кращий дизайн Red Dot Award: Product Design 2016 від центру Design Zentrum Nordrhein Westfalen (Німеччина).

Red Dot Award: Product Design – це номінація міжнародного рівня для продуктів, що були вироблені за останні два роки та демонструють значні переваги в дев’яти категоріях, включно з інноваційністю, функціональністю, ергономічністю, екологічністю та витривалістю.

У 2016 році відбулася шістдесят перша церемонія нагородження Red Dot Award: Product Design. Переможців, обраних серед близько 5200 кандидатів із 57 країн світу, буде представлено на спеціальній виставці, яка відбудеться з 5 по 31 липня 2016 р. у музеї Red Dot Design Museum у німецькому місті Ессен.

Щоб дізнатися більше про нагороди Red Dot Design Award, відвідайте веб-сайт Red Dot.

Огляд фотокамери D5 (випущено в березні 2016 р.)

D5 – це нова флагманська цифрова дзеркальна фотокамера Nikon зі змінною оптикою. Вона забезпечує неперевершені характеристики, зокрема завдяки значно вдосконаленій функції відстеження рухомих об’єктів і покращеній якості зображення за високої чутливості. Крім того, ця модель дає змогу знімати будь-які об’єкти та сюжети. Завдяки 153-точковій системі АФ наступного покоління та швидкісній (близько 12 кадр./с№) безперервній зйомці (з системою відстеження АФ/АЕ) ця фотокамера дає змогу отримувати бажані знімки майже за будь-яких умов. А новий датчик зображення КМОН формату FX і новітня концепція обробки зображень EXPEED 5 забезпечують підтримку найвищої стандартної чутливості за всю історію Nikon – ISO 102400, а також неперевершену якість зйомки за високої чутливості. D5 не лише дає змогу фотографувати нерухомі зображення, а й підтримує зйомку відео у форматі 4K UHD (3840 x 2160 пікселів).

¹ З витримкою 1/250 с або менше в безперервному режимі з високою швидкістю зйомки.

Огляд фотокамери D500 (випуск заплановано на кінець квітня 2016 р.)

D500 – це нова флагманська цифрова дзеркальна фотокамера Nikon зі змінною оптикою формату DX. Вона використовує таку саму 153-точкову систему АФ наступного покоління, як і фотокамера D5, та підтримує точне розпізнавання об’єктів для швидкісної (близько 10 кадр./с№) безперервної зйомки. Новітня концепція обробки зображень EXPEED 5 і новий датчик зображення КМОН формату FX забезпечують високу якість зображення в широкому діапазоні стандартних значень чутливості ISO – від 100 до 51200 – під час фото- і відеозйомки. Крім того, ця фотокамера підходить для професіоналів. Вона підтримує запис відео у форматі 4K UHD (3840 Ч 2160 пікселів), а також SnapBridge – програму для простого підключення фотокамери до інтелектуальних пристроївІ.

¹ З витримкою 1/250 с або менше в режимі автофокусування AF-C із живленням від EN-EL15 та значеннями за замовчуванням для решти параметрів.
² Смартфони та планшети на платформах iOS і Android™.

Інші новини