Nikon Imaging | Україна | Європа

27-07-2016

Переосмисліть портретну зйомку разом з об’єктивом AF-S NIKKOR 105mm f/1.4E ED

Амстердам, Нідерланди, 27 липня 2016 року. Компанія Nikon представляє об’єктив AF-S NIKKOR 105mm f/1.4E ED та додає ще один діамант до лінійки швидких об’єктивів із фіксованою фокусною відстанню формату FX із максимальною діафрагмою f/1,4. Оскільки це єдиний об’єктив із відстанню автофокусування 105 мм і максимальною діафрагмою f/1,4, який існує на ринку, він стане вражаючим доповненням ряду NIKKOR. Професіонали, які хочуть досягти нових вершин у мистецтві портретної зйомки й моди, зможуть отримати виняткову насолоду від вишуканого художнього смаку.

AF-S NIKKOR 105mm f/1.4E ED є гідним наступником легендарного об’єктива NIKKOR 105mm f/2.5 компанії Nikon. Незалежно від того, у яких умовах працюють фотографи – з природним освітленням або в студії, – цілком нова оптична конструкція забезпечить неперевершену різкість усього кадру та дозволить створити вишуканий ефект боке. Фокусна відстань 105 мм і найменша відстань фокусування 1 м нададуть можливість створювати повнокадрові знімки великим планом без необхідності обтинання. Неперевершена якість зображення завдяки можливості відтворювати об’єкти з надзвичайною чіткістю навіть під час зйомки з максимальною діафрагмою.

Для забезпечення оптимальної ефективності в режимі «Портрет» інженери компанії Nikon звернули особливу увагу на роздільну здатність у зовнішніх областях кадру. У результаті відблиски, спричинені сагітальною комою, ефективно зводяться до мінімуму, завдяки чому точкові джерела світла чудово відтворюються як ідеально круглі точки навіть на краях зображення. Освітленість на краях зображення не зменшується, і тому під час зйомки з максимальною діафрагмою кадр буде яскравим навіть у разі фокусування на безкінечність. Завдяки унікальній оптичній конструкції інтенсивність розмиття зображення плавно змінюється, що забезпечує ефект боке без нерівних країв. Зображення відтворюються з реалістичними розмірами й глибиною, що робить момент незабутнім.

Дірк Яспер (Dirk Jasper), менеджер із маркетингу продукції компанії Nikon Europe, зазначає: «AF-S NIKKOR 105mm f/1.4E ED – це неймовірне доповнення до легендарної лінійки об’єктивів Nikon із максимальною діафрагмою f/1,4. Створений на основі передового досвіду, отриманого з моменту випуску перших об’єктивів із байонетом F компанії Nikon, його загальні оптичні характеристики й роздільна здатність перевершують навіть високотехнологічні об’єктиви Nikon для портретної зйомки з фокусною відстанню 85 мм. Від детального відтворення навіть найтонших тканин до градації відтінків волосся об’єкта зйомки – цей насправді особливий об’єктив дасть змогу фотографам виразити свою індивідуальність у портретах».

Додаткові основні характеристики

Заокруглена дев’ятипелюсткова діафрагма
Заокруглена дев’ятипелюсткова діафрагма зменшує дифракцію, забезпечуючи реалістичну репродукцію елементів сюжету.

Швидкий, стабільний, плавний
Механізм електромагнітної діафрагми забезпечує надзвичайно стабільне автоматичне регулювання експозиції навіть під час серії високошвидкісної зйомки. Автофокусування плавне, безшумне та швидке завдяки мотору SWM від Nikon.

Легендарна оптика NIKKOR
Нанокристалічне покриття запобігає появі ореолів і відблисків. Три елементи з оптичного скла з наднизькою дисперсією (ED) мінімізують поздовжню хроматичну аберацію. Фторований покрив Nikon захищає передні й задні елементи об’єктива та забезпечує їх просте очищення.

Інші новини