Nikon Imaging | Україна | Європа

14-07-2016

Новий модельний ряд Nikon MONARCH HG – найдосконаліші моделі біноклів MONARCH

Амстердам, Нідерланди, 14 липня 2016 року. Вирізняючись високими оптичними характеристиками, рівномірною різкістю по всьому полю зору, природною передачею кольорів і компактним корпусом, нові біноклі MONARCH HG 8x42 та 10x42 вважаються вершиною модельного ряду MONARCH.

Широке видиме поле зору (60,3˚ – для моделі 8×42, 62,2˚ – для моделі 10×42) гарантує задоволення від спостереження за віддаленими об’єктами й подіями, а полеспрямна група лінз забезпечує відмінну чіткість по всій площі зображення.

Скло з наднизькою дисперсією (ED) не лише коригує хроматичні аберації, а й забезпечує контрастне зображення, високу роздільну здатність і природну передачу кольорів. Усі лінзи та призми мають високоякісне багатошарове покриття, а дахоподібна призма – ще діелектричне багатошарове покриття з високим коефіцієнтом відбиття. Усе це разом створює напрочуд яскраве зображення, адже оптична група пропускає до 92% світла.

Корпус із магнієвого сплаву й захищені від подряпин лінзи роблять біноклі цієї серії ще більш міцними та довговічними, а завдяки їх елегантному дизайну, компактності та невеликій вазі ви зможете подорожувати з ними куди завгодно. Довгий винос вихідної зіниці гарантує чітке зображення навіть для тих, хто носить окуляри, а регульовані гумові наочники дають змогу розташувати бінокль на оптимальній відстані від очей. Біноклі MONARCH HG ідеально підходять для будь-яких видів активного відпочинку. Крім того, заповнений азотом корпус надійно захищає виріб від води на глибині до 5 м упродовж 10 хвилин, а оптична система не запотіває всередині навіть за такого низького тиску, який може спостерігатися на висоті до 5000 м над рівнем моря. Тож чіткість зображення гарантовано навіть за найскладніших умов.

Інші новини