Nikon Imaging | Україна | Європа

03-04-2017

НОВА СЕРІЯ РЕВОЛЮЦІЙНИХ БІНОКЛІВ NIKON WX - ДОТОРКНІТЬСЯ ДО ЗІРОК

Амстердам, Нідерланди. 3 квітня 2017 року: Компанія Nikon радо повідомляє про випуск надзвичайних астрономічних біноклів WX 7x50 IF і WX 10x50 IF, що є найдовершенішою серією, створеною за результатами столітньої роботи над оптичними пристроями. Маючи безпрецедентно широке поле зору, серія WX вирізняється феноменальними оптичними характеристиками, завдяки яким зоряне небо можна побачити в нових деталях і кольорах.

Оскільки ці біноклі призначено для найвибагливіших астрономів, вони мають полеспрямну групу лінз, яка відповідає за корекцію кривизни поля, що гарантує кристально чітке зображення не лише в центрі, а й по краях. Повне внутрішнє відбиття та високий коефіцієнт пропускання світла в призмах Аббе – Кьоніґа забезпечують не лише виняткову яскравість ультраширокого поля зору, а й фантастичні оптичні характеристики.

Кожний тубус має три елементи з оптичного скла ED (скло з наднизькою дисперсією), які забезпечують відмінну контрастність і високу роздільну здатність, а також усувають хроматичні аберації. Завдяки цьому ви зможете побачити всі відтінки зірки, навіть якщо вона перебуває в крайній точці поля зору. Усі лінзи та призми мають високоякісне багатошарове покриття, тож рівномірно пропускають велику кількість світла в усьому видимому діапазоні й формують природніше та чіткіше зображення.

Милуватися запаморочливою красою зоряного неба зможуть навіть ті, кому доводиться носити окуляри. Задля досягнення цієї мети конструкторам Nikon WX довелося розв’язати низку складних конструкторських питань, адже великий винос вихідної зіниці й дуже широке поле зору – поняття взаємовиключні. У біноклях WX 7x50 IF видиме поле зору становить 66,6 °, а винос вихідної зіниці – 17,7 мм. У біноклях WX 10x50 IF видиме поле зору становить 76,4 °, а винос вихідної зіниці – 15,3 мм. Завдяки магнієвому сплаву й гумовим поворотно-зсувним наочникам окулярів ці біноклі вирізняються високою міцністю, легкою вагою та зручністю використання, тож спостереження за зірками триватиме скільки заманеться.

Для обох моделей будуть доступні ексклюзивні версії, приурочені до століття компанії. Такі версії матимуть спеціальний шкіряний ремінець WX із написом «100th Anniversary», на нижній частині шарнірного кріплення буде розміщено логотип «100th Anniversary», а на верхній частині – вигравіювано серійний номер. Ці версії будуть доступні в обмеженій кількості – до 100 екземплярів для обох моделей.

Основні характеристики

・Окуляри з покращеними оптичними характеристиками забезпечують надшироке поле зору. Мінімізація астигматизму й коми дає змогу отримати максимально чітке зображення з неймовірною різкістю від центру до краю. Рамки поля зору настільки непомітні, що у вас може скластися враження, що ви прогулюєтеся зірковим небом.
・Полеспрямна група лінз коригує кривизну поля від центру й аж до самого краю. Крім того, вона забезпечує ультрашироке поле зору з неймовірною чіткістю всієї площі зображення. Розглядаючи галактики або кластери зірок, ви бачитимете кожну зірку як чітку точку.
・Кожний тубус містить три елементи зі скла з наднизькою дисперсією (ED). Завдяки цьому по краях поля зору коригується хроматична аберація, яка спричиняє появу паразитної кольорової окантовки. Крім того, таке рішення створює висококонтрастне зображення з високою роздільною здатністю.
・Усі лінзи та призми мають високоякісне багатошарове покриття, тож рівномірно пропускають велику кількість світла в усьому видимому діапазоні й формують природніше й чіткіше зображення. Ви зможете побачити навіть ледь помітні відтінки зірок на нічному небі.
・Призми Аббе – Кьоніґа з повним внутрішнім відбиттям і високим коефіцієнтом пропускання світла забезпечують більшу яскравість поля зору.
・Покриття для фазового коригування в дахоподібній частині призм Аббе – Кьоніґа коригує зміщення фаз світлових променів під час їх відбиття всередині призми й формує контрастне зображення з високою роздільною здатністю.
・Оптична конструкція, що забезпечує надшироке поле зору й робить можливим великий винос вихідної зіниці. Комфортно милуватися неосяжними просторами нічного неба зможуть навіть ті, хто носить окуляри.
・Усі лінзи та призми виробляються з екологічного скла без свинцю й миш’яку.
・Поворотно-зсувні гумові наочники з шістьома положеннями допомагають швидко вибрати правильну точку фокуса видошукача.
・Кільце діоптричної корекції з позначками для додаткової зручності.
・Водонепроникна конструкція, завдяки якій оптична система не зазнає ушкоджень, якщо виріб потрапить у воду на глибину до 5 м і пробуде там протягом 10 хв. (Дані отримано в ході тестувань компанії Nikon. Біноклі не призначено для використання під водою.)
・Герметичний корпус заповнено газоподібним азотом, що запобігає запотіванню всередині оптичної системи й появі грибка навіть в умовах різких перепадів температури.
・Корпус із магнієвого сплаву вирізняється високою міцністю, легкою вагою та зручністю використання.
・Сумісність із фільтрами об’єктива діаметром 55 мм (P=0,75).
・У комплект входить адаптер для штатива (TRA-4), за допомогою якого бінокль можна встановити на штатив.