Nikon Imaging | Україна | Європа

06-07-2017

Оголошено переможців фотоконкурсу Nikon Photo Contest 2016-2017

Амстердам, Нідерланди, 6 липня 2017 року. Компанія Nikon із радістю оголошує переможців фотоконкурсу Nikon Photo Contest 2016-2017. Міжнародний конкурс Nikon Photo Contest проводиться з 1969 року та є одним із найпрестижніших міжнародних фотоконкурсів у світі. Цього року з нагоди 100-річного ювілею Nikon упроваджено спеціальну нагороду 100th Anniversary Award (Нагорода до сотої річниці Nikon) із темою Celebration (Святкування).

На конкурс було подано 76 356 робіт від 21 511 фотографів із 170 країн і регіонів. Це новий рекорд конкурсу за кількістю країн і регіонів, які представляють його учасники.

Переможці фотоконкурсу Nikon Photo Contest 2016-2017

Nikon 100th Anniversary Prize: Greeting to the Sun (Привітання сонця)

Аннамарія Бруні (Італія)

Grand Prize (Гран-прі): 休 (Перерва)

Юаньюань Тянь (Китай)

Award for the Most Popular Entry (Нагорода за найпопулярнішу конкурсну роботу): Disappearing fishing method by Moken (Зникаючий спосіб риболовлі народу мокен)

Дорт Вернер (США)

Міжнародне журі конкурсу складалося зі спеціалістів із різних галузей. Головою журі був всесвітньо відомий графічний дизайнер і арт-директор Невілл Броуді, який відзначив: "Конкурсні роботи були присвячені найрізноманітнішим темам. Деякі з них життєрадісні й пізнавальні, але більшість висвітлювали політичні питання або спонукали до філософських роздумів про світ. Роботи-переможці поєднують у собі художній талант із вмінням розповісти історію. У них відображені глобальні проблеми, які втілені у звичайних побутових моментах. Ці зображення допомагають краще зрозуміти, хто ми є, й висвітлюють найважливіші істини нашого світу".

Крім вибору переможця, який отримав нагороду Nikon 100th Anniversary Prize, а також вручення гран-прі у двох інших категоріях, журі визначило роботи, що отримали нагороди за перше, друге й третє місця в кожній категорії та форматі (один знімок, фоторозповідь, відео). Було також обрано роботу, яка отримала приз симпатій учасників конкурсу – Award for the Most Popular Entry.

Усі знімки-переможці й відомості про них доступні на веб-сайті Nikon Photo Contest 2016-2017.