• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

21-06-2021

Компанії Nikon, CIWEM, WaterBear та ARUP оголосили суддів конкурсу Environmental Photographer of the Year 2021

Фотографії-переможці буде оголошено та представлено на конференції COP26 у Глазго в листопаді цього року

Фотографії-переможці буде оголошено та представлено на конференції COP26 у Глазго в листопаді цього року

Амстердам, Нідерланди, 21 червня 2021 року.
Компанія Nikon разом із благодійною організацією з охорони навколишнього середовища й водних ресурсів CIWEM, платформою безкоштовного потокового телебачення WaterBear, присвяченою майбутньому нашої планети, і компанією з технічного консалтингу ARUP оголосила сьогодні склад високопрофесійного журі конкурсу Environmental Photographer of the Year 2021.

До складу журі ввійде 10 міжнародних суддів у галузі фотографії, кліматичної справедливості й екологічного активізму. Фотографи Опе Одуеюнгбо (Ope Odueyungbo) та Джош Ганер (Josh Haner) приєднаються до дизайнера Маркізa Стіллвелла (Marquise Stillwell), активістки з питань справедливого вирішення проблем клімату Френсіс Фокс (Frances Fox), директора ICCCAD Салеемула Хука (Saleemul Huq), інженера-будівельника Діани Абрунхози (Diana Abrunhosa) та генерального директора CIWEM Террі Фуллера (Terry Fuller) для розгляду та призначення переможців.

Інші ключові учасники журі:
• Ліна Кайсер (Lina Kayser), фотограф. Ліна – творець Nikon Z і фотограф із міста Доврефьєлль, Норвегія. Вона спеціалізується на зйомці холодних і віддалених місць на півночі, а також тендітної арктичної природи. Крім сольних фотопроектів, Ліна проводить майстер-класи з фотографії як у Норвегії, так і за кордоном, включно з морськими експедиціями на Шпіцберген. Маючи сильну пристрасть до дикої природи Скандинавії та Арктики, Ліна використовує соціальні мережі, щоб поділитися своїми поглядами й захопленнями. Ліна працює в партнерстві з компанією Nikon із 2017 року. 

• Альфі Боуен (Alfie Bowen), фотограф. Альфі – британський фотограф з аутизмом, володар нагород. Його художнє бачення формується прискіпливою увагою до деталей і непохитною рішучістю довести людям їхню неправоту. Альфі знайшов спорідненість із тваринами, які допомогли йому пережити найскладніші моменти. Роботу Альфі було представлено на каналі BBC Earth, а також її вихваляють знаменитості, зокрема сер Девід Аттенборо (David Attenborough). Його надихаюча історія дала йому змогу співпрацювати з благодійними організаціями для підвищення обізнаності щодо дикої природи й аутизму. Починаючи з 2021 року, Альфі є одним із творців Nikon Z.

• Бен Мур (Ben Moore), фотограф. Бен Мур – комерційний фотограф-самоучка, який спеціалізується на аерофотографії, архітектурній і міській зйомці. Його стиль трохи похмурий, але доповнюється чистими, землистими тонами. Він любить використовувати лінії у своїх образах із чітким зображенням, що шокує та хвилює його аудиторію. Із серпня 2020 року Бен працює з компанією Nikon як творець Nikon Z.

Зараз у свою 14-ту річницю конкурс Environmental Photographer of the Year демонструє одні з найбільш надихаючих у світі екологічних фотографій. Щорічний конкурс забезпечує міжнародну платформу для підвищення обізнаності про екологічні проблеми, які становлять ризик для нашої планети. Фотографії-переможці цьогорічного конкурсу буде оголошено та представлено на 26-ій Конференції учасників (COP26) у Глазго, Шотландія, у листопаді цього року.

Безкоштовна участь для учасників будь-якого віку. Роботи приймаються до 31 липня 2021 року. У конкурсі можуть брати участь як професійні фотографи, так і любителі. Учасники змагатимуться за грошові нагороди та призи, зокрема звання Environmental Photographer of the Year 2021. До категорій належать: Екологічний фотограф року (Environmental Photographer of the Year), Молодий екологічний фотограф року – нагорода від Nikon (Young Environmental Photographer of the Year – Nikon Award), Навколишнє середовище майбутнього (Environments of the Future), Міста сталого розвитку (Sustainable Cities), Кліматичні заходи (Climate action), Вода та безпека (Water and Security), Нагороди від організації Resilient Foundation (Resilient Awards) і Народний вибір (People’s Choice). Голосування за останню категорію буде відкритим для громадськості через соціальні мережі протягом місяця, що передує конференції COP26.

Щоб дізнатися більше, подати заявку на участь та отримати докладніші відомості про правила конкурсу Environmental Photographer of the Year, суддів і призи, перейдіть на сайт www.epoty.org.

Фотографії суддів і фотографії-переможці минулого року див. тут.

Відомості про компанію Nikon

Компанія Nikon – це провідний світовий постачальник продуктів і служб для обробки зображень. В основі її інноваційних оптичних технологій – від аматорських до професійних фотокамер, від об’єктивів до системних аксесуарів – понад 100 років досвіду. Цей бренд отримав всесвітнє визнання за те, що встановив нові стандарти дизайну та продуктивності, створивши революційні бездзеркальні фотокамери серії Nikon Z та об’єктиви NIKKOR Z, що відкривають новий вимір оптичних характеристик.

Компанія Nikon є визнаним лідером у сфері візуальної культури і дає змогу найкращим фотохудожникам розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.

Як надійний далекоглядний партнер, компанія Nikon об’єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School.

Для отримання додаткової інформації перейдіть на сайт www.europe-nikon.com

Відомості про WaterBear

WaterBear – це перша у своєму роді мережа: безкоштовна інтерактивна відео- й цифрова платформа, призначена для підтримки цілей сталого розвитку ООН. Це робиться за допомогою надихаючого вмісту, передових технологій, що полегшують дії, і завдяки глобальній мережі партнерів. Платформа надає глядачу унікальну можливість негайно вживати безпосередніх заходів для підтримки неурядових організацій у всьому світі й формувати краще майбутнє для нашої вразливої планети. Завантажте WaterBear із магазину додатків або на сайті: https://waterbear.com 

Клацніть тут, щоб перейти до App Store / Клацніть тут, щоб перейти до Google Play

Відомості про CIWEM

Сертифікований інститут керування водними ресурсами й охороною навколишнього середовища (CIWEM) – це королівська сертифікована незалежна професійна установа, а також зареєстрована благодійна організація в Сполученому Королівстві, яка працює на міжнародному рівні з метою вдосконалення практики керування водними ресурсами й охороною навколишнього середовища. CIWEM представляє спільноту з 30 000 професіоналів, які мають спільне бачення щодо безпечного й сталого розвитку світу. Щоб отримати докладніші відомості, відвідайте сайт www.ciwem.org.

Відомості про ARUP

ARUP є творчою силою в основі багатьох найвідоміших проектів у світі у сфері забудови та в різних галузях промисловості. Працюючи в понад 140 країнах світу, дизайнери, інженери, архітектори, проектувальники, консультанти та технічні спеціалісти фірми працюють із нашими клієнтами над інноваційними проектами найвищої якості й ефективності. www.arup.com.

Інші новини