• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

17-02-2022

Компанія Nikon випускає версію 1.1.0 системи дистанційної зйомки NX Field для професійних фотографів та агентств

Амстердам, Нідерланди, 17 лютого 2022 р. Компанія Nikon повідомляє, що сьогодні випущено версію 1.1.0 системи дистанційної зйомки NX Field для професійних фотографів та інформаційних і спортивних агентств. Це оновлення додає підтримку для повнокадрових (формату FX від Nikon) бездзеркальних фотокамер Z 7II, Z 6II, Z 7 і Z 6. Підтримку для фотокамери Z 9 буде додано в майбутньому оновленні мікропрограми.

Підтримка для бездзеркальних фотокамер, додана у версії 1.1.0, дає змогу дистанційно керувати функцією безшумної зйомки, яка є унікальною для бездзеркальних фотокамер. Це дає змогу використовувати віддалені фотокамери навіть у тих місцях і ситуаціях, які вимагають безшумної роботи, наприклад у концертних залах та на змаганнях із шахів. У версії 1.1.0 також додається підтримка для таких функцій бездзеркальних фотокамер від Nikon, як «АФ із виявленням обличчя» та «АФ із виявленням очей», для надійнішого фокусування на обличчі й очах об’єкта під час дистанційної зйомки. Ба більше, точки фокусування, розміщені в значній частині кадру, дають змогу легко фокусуватися на об’єктах, які розташовано по краях кадру, для більшої свободи під час створення знімків.

До того ж, у версії 1.1.0 системи NX Field додано підтримку для зйомки з інтервалами за допомогою сумісних цифрових дзеркальних фотокамер і бездзеркальних фотокамер. Визначення інтервалу зйомки й кількості знімків на віддаленій фотокамері забезпечує автоматичну зйомку навіть на відстані.

Компанія Nikon і надалі надаватиме оновлення для системи NX Field, щоб підтримувати професійних фотографів, які працюють у серці подій із метою висвітлення та зйомки вирішальних моментів.

Про компанію Nikon

Компанія Nikon – це провідний світовий постачальник товарів і послуг для отримання й обробки зображень. В основі її інноваційних оптичних технологій – від аматорських до професійних фотокамер, від об’єктивів до системних аксесуарів – понад 100 років досвіду. Цей бренд отримав всесвітнє визнання за те, що встановив нові стандарти дизайну та продуктивності, створивши революційні бездзеркальні фотокамери серії Nikon Z та об’єктиви NIKKOR Z, що відкривають новий вимір оптичних характеристик.

Компанія Nikon прагне утримувати позицію лідера у сфері візуальної культури й дає змогу найкращим фотохудожникам розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.

Як надійний партнер із поглядом у майбутнє, компанія Nikon об’єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School.

Інші новини