• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ

На всю продукцію Nikon, офіційно продану на території України та Молдови , поширюється наступна гарантія:
1 рік гарантії + 1 рік сервісного обслуговування

Сервісне обслуговування означає безкоштовний ремонт й заміну запчастин (за умов дотримання правил експлуатації) в авторизованих сервісних центрах Nikon протягом додаткового терміну в 1 рік без можливості заміни обладнання й повернення грошових коштів.

Нижче ви знайдете більш детальну інформацію по цій гарантійній умові.

1 ГОД ГАРАНТИИ + 1 ГОД СЕРВИСНОГО ОБСЛУЖИВАНИЯ

Действительно на продукцию Nikon, поставляемую примерно с августа 2009 года и имеющую в комплекте локализованные гарантийные талоны, образцы которых приведены ниже.

При покупке оборудования Nikon обязательно проверяйте наличие в комплекте поставки локализованного гарантийного талона Nikon с фирменным логотипом и обязательной голографической наклейкой и русскоязычной документации.

Фотокамери, що не мають локалізованого гарантійного талона Nikon з голографічною наклейкою або не пройшли перевірку серійного номеру, не отримують безкоштовного гарантійного обслуговування в авторизованих сервіс-центрах Nikon. Окрім цього, також буде неможливою реєстрація цих фотокамер на інтернет-ресурсах компанії Nikon з метою отримання додаткового сервісу й технічної підтримки.

Якщо Вашому обладнанню Nikon знадобився гарантійний ремонт, то зв’яжіться, будь-ласка, з тим дилером, у якого Ви придбали обладнання Nikon, або зверніться до одного з авторизованих сервіс-центрів, наведених у списку.
На всю продукцію Nikon, придбану в офіційних дилерів, поширюються наступні гарантійні терміни:

На продукцію Nikon Imaging:
- на цифрові компактні фотокамери Coolpix, цифрові дзеркальні фотокамери, цифрові системні фотокамери Nikon 1, плівкові дзеркальні фотокамери (включаючи фотокамери F6, F5), спалахи, об’єктиви серій AF, MF Nikkor - 1 рік гарантійного обслуговування + 1 рік сервісного обслуговування.
- на всі аксесуари й приналежності (до дзеркальних плівкових фотокамер, цифрових компактних і дзеркальних фотокамер, об’єктивів, спалахів – 1 рік.

Безкоштовне гарантійне обслуговування аксесуарів здійснюється за умови пред’явлення гарантійного талону на основний пристрій, в разі якщо даний аксесуар входить до комплекту поставки обладнання або в разі пред’явлення документа, що засвідчує факт покупки, у випадку якщо даний аксесуар був придбаний окремо.

На програмне забезпечення гарантійний термін не встановлюється.

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ NIKON VISION

- на біноклі, зорові труби, телескопи - 10 років
- на приціли - 30 років
- на біноклі зі стабілізацією StabilEyes - 1 рік
- на лазерні далекоміри Laser Range Finders - 1 рік

* На всі електронні компоненти продукції Nikon Vision поширюється гарантія 1 рік.

В разі покупки обладнання Nikon Vision дійсні наступні види гарантійних талонів (на бланку талона голографічний стікер відсутній):

Якщо протягом гарантійного терміну в обладнанні виявлено дефект або несправність з вини виробника, то обладнання може бути безкоштовно відремонтовано в одному з авторизованих сервісних центрів. Виробник залишає за собою право відремонтувати або замінити несправне обладнання на аналогічне.

1. Гарантія забезпечується при представленні в сервісний центр наступних документів:
a) оригінал заповненого гарантійного талону
b) оригінал рахунку-фактури, якщо покупець є юридичною особою, або касовий чек та (або) накладна, якщо покупець є фізичною особою, у яких повинні бути проставлені найменування товару, дата покупки й назва компанії, що здійснила продаж товару.
В гарантійному ремонті може бути відмовлено, якщо будь-який з зазначених документів відсутній, не заповнений або заповнений невірно.

2. Під дію гарантійних зобов’язань не підпадають наступні ситуації:
a) обслуговування, ремонт або заміна деталей обладнання в нормальному робочому стані

b) модифікація апаратної або програмної складових обладнання, якщо така модифікація не є рекомендованою виробником
c) вартість пересилання або іншого виду доставки, поштові витрати, страхові внески, а також будь-які транспортні витрати, пов’язані з доставкою обладнання у сервісний центр
d) будь-які пошкодження або несправності, якщо обладнання обслуговувалось, ремонтувалось або модифікувалось без відповідних інструкції виробника, в порушення місцевих або національних технічних стандартів, в будь-якій іншій країні, окрім тієї, для якої дане обладнання було розроблено й випущено.

Гарантійні зобов’язання також не поширюються на наступні ситуації:
a) будь-які пошкодження або несправності, що виникли у результаті неправильного поводження з обладнанням, впливу на обладнання піску або води, в результаті невиконання правил і рекомендацій, описаних у посібнику користувача до даного обладнання, а також при експлуатації обладнання в порушення правил і стандартів безпеки, прийнятих в країні, де використовувалось обладнання Nikon
b) будь-які пошкодження або несправності, що виникли у результаті обставин непереборної сили, включаючи пожежі, повені або інші стихійні лиха
c) в разі будь-яких виправленнях, пошкодженнях або відсутності серійного номеру виробу на обладнанні
d) будь-які пошкодження або несправності, якщо обладнання обслуговувалось, ремонтувалось або модифікувалось не в авторизованому сервісному центрі
e) дефекти й пошкодження будь-якої системи, в яку обладнання Nikon було інтегровано, або спільно з якою використовувалось.

4. У разі втрати або псування гарантійного талона, гарантійний талон не відновлюється.

5. Дані гарантійні зобов’язання не обмежують права користувача у відповідності до діючого національного законодавства.

Термін служби компактних цифрових фотокамер Nikon складає 5 років, термін служби іншої продукції Nikon – 7 років.