• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

24.10.2012

Компанія Nikon випускає новий об’єктив AF-S NIKKOR 70–200mm f/4G ED VR

Сьогодні компанія Nikon повідомляє про випуск нового об'єктива формату FX з універсальним діапазоном фокусної відстані 70-200 мм і постійною діафрагмою f/4.

Ця модель підтверджує, що компанія Nikon розш ирює свій асортимент високоефективних об'єктивів NIKKOR з діафрагмою f/4. До того ж це перший об'єктив NIKKOR із системою зменшення вібрацій Nikon наступного покоління, який дає змогу використовувати до 5 разів більші значення корекції.

Ця модель, яка добре підходить для зйомки подій, подорожей, дикої природи та навіть спортивних змагань, стане чудовим вибором для фотографів-аматорів і професіоналів завдяки потужному поєднанню розширених можливостей зменшення вібрацій і високоякісної оптики Nikon.

Зураб Кікнадзе (Zurab Kiknadze), керівник підрозділу з виробництва об'єктивів, аксесуарів і програмного забезпечення компанії Nikon Europe, зазначає: «Професіонали й аматори фотографування не дарма так чекали на випуск цього об'єктива, адже об'єктиви NIKKOR f/4 є найкращими у своїй галузі й ціновій категорії навіть у порівнянні з професійними об'єктивами старшої моделі. Якість зображень залишилася надзвичайно високою, а систему зменшення вібрацій було вдосконалено».

Ще на один крок ближче до досконалості

Система зменшення вібрацій наступного покоління, якою оснащено цей об'єктив, дає змогу використовувати до 5 разів більші значення корекції, завдяки чому фотографи можуть установлювати на п'ять ступенів довшу витримку, ніж це взагалі колись було можливо. Завдяки підвищеному рівню стабільності ефект тремтіння фотокамери значно зменшився, а можливості зйомки за умов слабкого освітлення суттєво розширилися.

Доступні два режими VR: «Звичайний» - для щоденної зйомки та «Активний» - для мінімізації високочастотного тремтіння фотокамери, яке виникає під час зйомки із транспортного засобу, який рухається. В обох режимах зображення у видошукачі буде стабільним, завдяки чому визначати точку фокусування та створювати кадр стало набагато зручніше, а точність цих операцій збільшилася.

Без жодних компромісів

Мала вага об'єктива жодним чином не впливає на його продуктивність. Спроектована для отримання знімків неперевершеної роздільної здатності та контрастності за будь-яких умов зйомки ця оптична конструкція має 20 елементів у 14 групах та нанокристалічне покриття Nikon, яке запобігає появі відблисків та ореола.

Збалансованість

Ще однією особливістю цього об'єктива є не тільки надзвичайний баланс розміру, ваги, ціни та якості зображень, а також спеціальне захисне кільце для штатива RT-1. Під час зйомки в портретному та пейзажному форматах цей додатковий аксесуар покращує баланс і забезпечує швидкий і плавний перехід між вертикальною та горизонтальною орієнтацією.

У комплекті з об'єктивом постачається бленда (HB-60) і футляр (CL-1225).

Інші новини