• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

05.03.2013

Телефотооб’єктив AF-S NIKKOR 80–400mm f/4.5-5.6G ED VR

5 березня 2013 р. компанія Nikon оголосила про випуск нового телефотооб’єктива формату FX із широким діапазоном фокусної відстані 80–400 мм та вражаючою конструкцією оптичних елементів.

 

 

Давно очікувана нова модель AF-S 80–400mmf/4.5-5.6G ED VR, яка прийшла на заміну надзвичайно популярному телефотооб’єктиву із фокусною відстанню в діапазоні від 80 до 400 мм, має вдосконалену оптичну конструкцію, що легко задовольняє вимогам сучасних цифрових дзеркальних фотокамер з одним об’єктивом.

Цей об’єктив дуже добре підходить для зйомки дикої природи, пейзажів або спортивних подій, оскільки він повністю охоплює діапазон телефото: від середнього до супертелескопічного положення. Він має чудові оптичні характеристики, що підходять для різних умов зйомки, а система зменшення вібрацій Nikon дає змогу використовувати до чотирьох разів більші значення витримки в усьому діапазоні масштабування, навіть у разі вибору фокусної відстані 400 мм.

 

Розроблена у відповідності до вимог цифрових дзеркальних фотокамер з одним об’єктивом високої роздільної здатності, нова оптична конструкція містить 20 елементів у 12 групах. Щоб отримувати чудові результати за будь-яких умов зйомки, використовується нанокристалічне покриття, чотири елементи зі скла ED (лінзи з оптичного скла з наднизькою дисперсією) та один елемент зі скла Super ED. Нанокристалічне покриття запобігає появі ореолів і відблисків, а скло ED допомагає уникнути хроматичної аберації та інших оптичних колірних дефектів, які можуть виникати, зокрема, за використання великих значень фокусної відстані.

Щоб підвищити стабільність у широкому діапазоні масштабування, механізм VR (зменшення вібрацій) дає змогу використовувати до чотирьох ступенів більші значення витримки. У звичайному та активному режимах зменшення вібрацій забезпечується стабільна зйомка за різної амплітуди та швидкості руху фотокамери, а функція автоматичного виявлення штатива сприяє зменшенню вібрацій під час спускання затвора, коли фотокамеру встановлено на штатив.

Завдяки потужній комбінації широкого діапазону фокусної відстані та відносно портативній конструкції цей об’єктив надзвичайно зручно використовувати, коли потрібно задовольнити більшість вимог телефотозйомки. Щоб зменшити час фокусування під час зйомки в межах певного діапазону відстані, можна скористатися перемикачем меж фокусування, який має два режими: «FULL» і «∞–6 м». Система АФ працює навіть якщо до фотокамери, сумісної зі значенням світлосили f/8, під’єднано телеконвертор кратністю 1,4.

Цей надзвичайно надійний об’єктив має високоякісну ергономічну конструкцію з металічним байонетом та герметичну гумову прокладку для захисту від вологи та пилу. Блокування корпусу об’єктива запобігає висуванню корпусу під дією сили тяжіння, коли об’єктив не використовується.

У комплект поставки об’єктива входять ковпачок об’єктива (LC-77), бленда об’єктива (HB-65), чохол (CL-M2) і знімна ніжка для штатива, яка покращує стабільність і дає змогу зручніше переходити між зйомкою пейзажів і портретів, коли фотокамеру встановлено на штативі.

Інші новини