• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

05.03.2013

Представляємо моделі COOLPIX A та P330

Компанія Nikon зробила рівень продуктивності D-SLR у компактному корпусі доступним, як ніколи раніше, встановивши велику 16,2-мегапіксельну КМОН-матрицю формату DX (23,6 x 15,6 мм) та систему обробки зображень EXPEED 2 у нову фотокамеру COOLPIX A для професійної зйомки зображень без попередньої підготовки. Тим часом нова фотокамера COOLPIX P330 підвищує стандарти вдосконалених компактних фотокамер з яскравим об’єктивом NIKKOR f/1,8 з 5-кратним оптичним збільшенням, великою 12-мегапіксельною КМОН-матрицею з заднім підсвічуванням (1/1,7 дюйми), вдосконаленою системою зменшення вібрацій при зміщенні об’єктива, можливістю запису відео у форматі Full HD, можливістю обробки даних у форматі RAW (NRW) та підтримкою Wi-Fi.

 

COOLPIX A — вибір професіонала серед компактних фотокамер

Оптимальна для будь-якого ентузіаста в мистецтві фотографії, 16,2-мегапіксельна фотокамера COOLPIX A є найменшою у світі фотокамерою з матрицею формату DX, що здатна з легкістю впоратись з вимогливими умовами фотографування. З метою забезпечити високу роздільну здатність та високу чіткість зображення у моделі A застосовується матриця, що не містить оптичного фільтра розмивання меж. У результаті створено оптичну систему, що значною мірою використовує потенціал об’єктивів NIKKOR високої чіткості та роздільну здатність матриці формату DX. Разом із системою обробки зображень EXPEED 2, яку також використовують в моделях DSLR, COOLPIX A гарантує високу продуктивність та максимально можливу якість зображення, при цьому витрачаючи мінімум енергії.

При зйомці за умов низького освітлення або при фотографуванні об’єктів, що рухаються на високій швидкості, висока світлочутливість за стандартом ISO (100-6400, можливе збільшення до 25600) забезпечує отримання зображень з високим ступенем деталізації та мінімальним шумом. Якщо вам необхідний контроль за рівнем освітлення, ви можете ввімкнути один із шести можливих параметрів Активного D-Lighting, встановити сумісний зовнішній спалах Speedlight або використати перехідне кільце UR-E24 для створення різноманітних ефектів, встановивши фільтри об’єктива (46 мм) або бленди об’єктива (HN-CP18) для зменшення надходження периферійного світла.

За яких би умов освітлення вам не доводилось проводити зйомку, вдосконалена технологія виготовлення об’єктивів Nikon забезпечить надзвичайну точність, чітку роздільну здатність та високу контрастність. Встановлений ширококутний об’єктив NIKKOR 18,5 mm f/2,8 (еквівалент 28 мм) гарантує виняткову чіткість на всій шкалі діафрагм; усі оптичні аберації (напр., сферичні або асиметричні) зводяться до мінімуму без потреби цифрової корекції. Семипелюсткова заокруглена діафрагма зменшує кількість світла, коли в цьому постає потреба, та забезпечує чудове природне розмиття фону.

P330 — винятковий виконавець

Гідна уваги будь-якого професійного фотографа, якому потрібний портативний та ефективний пристрій, фотокамера COOLPIX P330 обладнана яскравим об’єктивом NIKKOR з 5-кратним збільшенням (24–120 мм) та швидкісною діафрагмою f/1,8 з широким кутом огляду, стеклами з високою роздільною здатністю та семипелюстковою ірисовою діафрагмою для природного розмиття фону, водночас фільтр Neutral Density забезпечує краще регулювання експозиції.

Високочутлива 1/1,7-дюймова 12-мегапіксельна КМОН-матриця з заднім підсвічуванням дозволяє отримати досконалі результати за умов зйомки будь-якої складності, а система зменшення вібрацій Nikon другого покоління знижує ефект тремтіння фотокамери в реальному часі, дозволяючи встановити витримку затвору меншою на три позиції. Новий режим «Активний» дозволяє отримати чіткі зображення навіть при зйомці рухомих транспортних засобів.

Дайте повний вихід вашій художній сутності в ручному режимі та отримайте миттєвий доступ до ваших улюблених налаштувань за допомогою ергономічних кнопок функцій. Запис у форматі Full HD (1080/60i) для зйомки відео можливий при натисканні лише однієї кнопки, за частоти 60, 50, 30 або 25 кадрів/сек.; також можливий запис у форматі RAW (NRW). Під час відеозйомки можна скористатися оптичним масштабуванням з функцією автофокусування, можливий запис відео з повільним або швидким рухом зі швидкістю до 120 кадрів за секунду.

Сучасні технології, наприклад, режим Macro, дозволяють вам навести фокус на об’єкти, розміщені на надзвичайно малій відстані, для зйомки найменших деталей, а функція «Легка панорама 360°/180°» дозволить знімати захопливі краєвиди, просто переміщуючи фотокамеру у вертикальному або горизонтальному напрямку для охоплення всієї перспективи.

Для мандрівників створено систему Global Positioning System (GPS), що зберігає точні координати (довготу та широту) місця зйомки у вигляді ідентифікатора «ґеотеґ» та дозволяє при подальшому перегляді вивести інформацію про об’єкти інтересу (POI). Аби дозволити вам поділитися враженнями з друзями та родиною, підтримка фотокамерою стандарту Wi-Fi забезпечує передачу зображень та відео високої якості на інтелектуальні пристрої* за допомогою вбудованого (за вимогою) адаптера Wi-Fi (WU-1a)

Сумісна з Wi-Fi: використовуйте Wi-Fi для передачі ваших зображень та відео високої якості на ваш інтелектуальний пристрій* за допомогою вбудованого (за вимогою) адаптера Wi-Fi (WU-1a).
Запис відео у форматі Full HD (1080p): з частотою 30, 25 або 24 кадрів/сек. та стереозвуком, завдяки вбудованому стереомікрофону.
Вдосконалений інтерфейс користувача: застосовується графічний інтерфейс користувача (GUI), наслідуваний від модельного ряду Nikon DSLR.
Безперервна зйомка зі швидкістю 4 кадри за секунду (до 26 кадрів): зафіксуйте події, що стрімко розвиваються, з частотою 4 кадри за секунду.
Зовнішній оптичний видошукач (за вимогою): для користувачів, що віддають перевагу традиційному видошукачеві, цей опційний пристрій (DF-CP1) є альтернативою РК-екрану. Також можливе використання башмака гарячого підключення для встановлення потужнішого зовнішнього спалаху Speedlight.
Сумісність з опційним пристроєм GPS (GPS-1):записуйте точні координати (широту й довготу) місця зйомки кадру у вигляді «ґеотеґів».
Сумісність з картою пам’яті SD: зробіть більшим об’єм носія, встановивши карти SD (сумісні зі стандартами SDHC, SDXC та UHS-I) для збереження зображень та відео.

Висока світлочутливість ISO (100-6400) (за допомогою ручного встановлення параметру Ні2 можливе збільшення до 12800): дозволяє використовувати менші значення витримки, значно підвищуючи деталізацію об’єктів при мінімальному рівні шуму під час зйомки об’єктів, що швидко рухаються, або в умовах низького освітлення.
Режим Авто HDR: зйомка зображень із чудовою деталізацією відтінків у будь-якій ситуації при використанні режиму HDR. Фотокамера поєднує два знімки, зняті з різними значеннями експозиції під час одного спуску затвора, і створює зображення широкого динамічного діапазону з багатою градацією кольорів.
Високошвидкісна безперервна зйомка: зйомка до 10 кадрів повної роздільної здатності зі швидкістю до 10 кадрів за секунду або до 30 кадрів повної роздільної здатності зі швидкістю 1 кадр за секунду.
Швидка й точна система автофокусування (АФ): дає змогу робити надчіткі знімки об’єктів складної форми завдяки 99-точковій системі автофокусування.
АФ із відстеженням об’єкта зйомки: дає змогу робити чіткі фото об’єктів, що не можуть бути або не будуть нерухомими. Функція АФ з відстеженням об’єкта зйомки дає змогу утримувати фокус фотокамери на вибраному об’єкті, навіть якщо він рухається.
Меню обробки: покращуйте фотографії безпосередньо у фотокамері за допомогою цілої низки ефектів фільтра. Зокрема можна скористатися функцією «Вибірковий колір», що перетворює зображення на монохромне, а потім додає сплеск кольору на обрану вами ділянку, або функцією перетинання екрана, що додає ефект сяяння до яскравих об’єктів.
20 сюжетних режимів: автоматична оптимізація параметрів відповідно до поширених фотографічних стилів, ефектів та місць зйомки. Отримайте чудові знімки, просто вибравши режим, що підходить до певної ситуації.
EXPEED C2: Швидка та потужна система обробки зображень Nikon забезпечує швидкісну роботу, розширені можливості запису відео, високу чутливість і максимальну якість зображення.

* На інтелектуальний пристрій потрібно встановити службову програму Wireless Mobile Utility від Nikon (сумісна з ОС iOS і Android™).
Android, Google, Google Play, YouTube та інші марки є торговельними марками Google Inc.

Інші новини