• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

15/08/2012

NIKON D4 і D800 ОТРИМУЮТЬ НАГОРОДИ EISA

Амстердам, Нідерланди, 15 серпня 2012 року. Цього року компанія Nikon отримала дві нагороди EISA: у номінації «European Professional Camera of the year 2012-2013» за повнокадрову фотокамеру формату FX Nikon D4 та у номінації «European Camera of the year 2012-2013» за 36,3-мегапіксельну фотокамеру формату FX Nikon D800.

Це визнання доповнює успіх компанії Nikon під час нагородження TIPA (Асоціація представників преси в галузі фотографії), де фотокамера Nikon D800 отримала нагороду «Best D-SLR Expert», а система Nikon 1 та модель D5100 одержали аналогічні відзнаки.

Дірк Джаспер (Dirk Jasper), менеджер відділу продукції компанії Nikon Europe, говорить: «Ми дуже пишаємося, що дві наші флагманські моделі цифрових дзеркальних фотокамер з одним об'єктивом отримали нагороди EISA. Nikon D4 і D800 забезпечують незрівнянну якість зображення та чудову роботу навіть у найбільш екстремальних умовах зйомки. Ми отримали надзвичайно позитивні відгуки від професійних фотографів і операторів».

Європейська асоціація журналів з аудіо та відеотехніки (EISA) щороку складає перелік найкращих виробів у різних категоріях аудіовізуального обладнання, випущеного в Європі за попередні 12 місяців. Нагородами відзначаються вироби, якість і творчі можливості яких можуть розраховувати на визнання аматорів і професіоналів. Нагороди присуджують експертні групи, що складаються з представників понад 50 відомих журналів, які спеціалізуються на домашніх кінотеатрах, фотографічній, мобільній, відео- та аудіотехніці у близько 20 європейських країнах.

European Professional Camera of the Year 2012-2013: Nikon D4

Свою думку висловили члени журі EISA: «Повнокадрову 16-мегапіксельну фотокамеру Nikon D4 названо найкращою професійною фотокамерою року за її здатність забезпечувати найвищу якість зображення навіть у надзвичайно важких умовах. Тестування, проведене журналами асоціації EISA, показало, що у фотокамері поєднано високу роздільну здатність, широкий динамічний діапазон, низький рівень шумів навіть для значення чутливості ISO 12800, дуже швидке автофокусування, високу швидкодію і високу частоту кадрів, яка може підтримуватися упродовж дуже довгих серій. Корпус міцний і добре захищений від пилу та вологи. Зображення предмету зйомки у видошукачі чітке, приємне і дуже точне. Користуватися камерою дуже зручно, робота з D4 дуже проста та комфортна. Особливо нам сподобалося нове керування за допомогою джойстика, доступне для горизонтального та вертикального положень фотокамери. Модель D4 також забезпечує дуже високу якість відео завдяки виходу без стиснення.»

European Camera of the Year 2012-2013: Nikon D800

Свою думку висловили члени журі EISA: «Найкращою фотокамерою року стала Nikon D800. Повнокадровий 36-мегапіксельний датчик робить знімки із надзвичайно високою роздільною здатністю, а тестування журналами асоціації EISA засвідчило, що це не вплинуло на динамічний діапазон чи рівні шумів для високих показників чутливості ISO. Ця компактна, але напрочуд міцна й витривала фотокамера пропонується за адекватною ціною. Вона має досконале вимірювання і 51-точкову систему автофокусування, як у професійній моделі D4. Видошукач чіткий, точний, яскравий, із 100% покриттям кадру, ним зручно користуватися навіть особам, які носять окуляри. Невеликий спалах можна використовувати як провідний під час роботи з додатковими пристроями спалаху від Nikon. Він забезпечує відповідне заповнення підсвіткою навіть у складних умовах освітлення. Модель D800E створює зображення з іще вищою роздільною здатністю, різкість яких не вимагає подальшої обробки. Якість зображення наближається до фотокамер середнього формату і поєднується з перевагами та універсальністю легкої дзеркальної фотокамери формату 35 мм.»

Інші новини