• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

14/06/2012

AF-S NIKKOR 24–85mm f/3.5–4.5G ED VR

Амстердам, Нідерланди, 14 червня 2012 р. Сьогодні компанія Nikon повідомляє про випуск нового об’єктива формату FX зі змінною фокусною відстанню в діапазоні від 24 до 85 мм, компактним корпусом і системою зменшення вібрацій. Завдяки поєднанню універсального охоплення (від ширококутної до телефотозйомки) і легкого корпусу це чудовий варіант для користувачів фотокамери FX, яким потрібен багатоцільовий об’єктив, що забезпечує безкомпромісну якість зображень.

Зураб Кікнадзе (Zurab Kiknadze), керівник підрозділу з виробництва об’єктивів, аксесуарів і програмного забезпечення компанії Nikon Europe, зазначає: «За задумом конструкторів, цей об’єктив поєднує зручний діапазон фокусної відстані з компактним, проте міцним корпусом, ні на йоту не жертвуючи якістю зображення, якої вимагають сучасні цифрові дзеркальні фотокамери Nikon з одним об’єктивом. Ця модель компанії Nikon виграшно поповнює асортимент доступних за ціною універсальних об’єктивів NIKKOR формату FX зі змінною фокусною відстанню. Це раціональний вибір для власників фотокамер Nikon, які шукають практичний об’єктив, зручний для різноманітних умов зйомки».

Цей об’єктив NIKKOR формату FX зі змінною фокусною відстанню в діапазоні 24–85 мм особливо компактний, як для об’єктива такого класу. Це чудовий вибір для всіх, кому потрібен зручний для подорожей об’єктив, який давав би змогу вільно знімати найрізноманітніші життєві сюжети. Універсальний діапазон 24–85 мм легко підтримує більшість поширених фокусних відстаней: від пейзажів до портретів, ви зможете охоплювати широкий горизонт або наближатися до віддалених об’єктів, не міняючи об’єктиви.

Універсальний діапазон фокусної відстані доповнюється системою зменшення вібрацій Nikon другого покоління (VR II). Вона значно покращує чіткість знятих із рук зображень у всьому діапазоні масштабування й суттєво зменшує розмитість зображень, особливо під час телефотозйомки. Система VR II дає змогу збільшувати значення витримки майже на чотири порядки, а отже – отримувати якісніші фотографії навіть при зйомці в умовах слабкого освітлення.

Високоякісне багатошарове прояснююче покриття Nikon забезпечує чудове кольоровідтворення, а лінзи з оптичного скла з наднизькою дисперсією (ED) і три асферичні лінзи об’єктива допомагають досягти вражаючої різкості й контрастності навіть за максимальної діафрагми.

Завдяки збалансованому співвідношенню розміру й ваги, ціни та якості зображень, а також герметичному кріпленню цей об’єктив являє собою незамінне для мандрівників поєднання точної оптики NIKKOR, широкого діапазону фокусної відстані та легкого корпусу.

Аксесуари в комплекті: чохол для об’єктива CL-1118 і бленда HB-63.

Інші новини