• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

13/09/2012

Nikon представляє фотокамеру D600

Сьогодні компанія Nikon оголошує про випуск нової 24,3-мегапіксельної цифрової дзеркальної фотокамери формату FX, Nikon D600.

Найменша та найлегша у світі повнокадрова цифрова дзеркальна фотокамера Nikon, модель Nikon D600, змінить життя фотографів-любителів.

Оснащена датчиком зображення формату FX, який раніше використовувався лише у професійних фотокамерах, напрочуд легка модель Nikon D600 надасть багатьом фотографам шанс дізнатися про переваги повнокадрової зйомки та піднятися на новий щабель своєї фотографічної майстерності. Від справжньої ширококутної до першокласної телефотозйомки, ця фотокамера дасть вам змогу відкривати нові світи фотографічної глибини та деталізації, підігрівати свою пристрасть до фотографії, отримуючи яскраві зображення, які говорять самі за себе.

24,3-мегапіксельний (повнокадровий) датчик КМОН формату FX забезпечує неперевершений рівень деталізації та діапазон відтінків навіть за умов слабкого освітлення.

Від справжньої ширококутної до першокласної телефотозйомки 14-бітне аналогово-цифрове перетворення та чудове співвідношення сигнал-шум забезпечують отримання знімків із низьким рівнем шумів у широкому динамічному діапазоні навіть за високих значень чутливості ISO.

Завдяки широкому діапазону ISO 100-6400, розширюваному до 25 600 (еквівалент) і до 50 (еквівалент) забезпечуються чудові можливості зйомки в умовах слабкого освітлення. Інтелектуальні системи зменшення шумів фотокамери впораються з шумами, не зашкоджуючи рівню деталізації та відкриваючи широкі можливості зйомки за будь-яких умов освітлення: зображення будуть чіткими навіть за високих значень ISO.

Оснащена такою самою сучасною системою обробки зображень EXPEED 3, як і флагманська модель Nikon D4, фотокамера Nikon D600 спрощує обробку зображень, що містять велику кількість даних, без втрати швидкості та якості.

16-бітна обробка зображень забезпечує як ніколи раніше багаті кольори та відтінки, плавні переходи між кольорами, великий ступінь деталізації та відтінків у всьому діапазоні кольорів, до чистого білого кольору, навіть під час зйомки зображень у форматі JPEG.

Nikon D600 забезпечує чудове охоплення об’єкта за будь-якого освітлення завдяки 39-точковій системі АФ Nikon Multi-CAM4800, яка підсилює чутливість АФ, успадковану від флагманської моделі D4.

Завдяки сумісності з об’єктивами з комбінованою відкритою діафрагмою із значенням до f/8 і чутливістю до -1 ЗЕ (ISO 100, 20°C/68°F), ви можете отримувати чіткі знімки навіть у складних умовах освітлення. Низка режимів АФ, зокрема динамічне АФ та 3D-стеження, допомагають утримувати в фокусі навіть найдрібніші об’єкти, незважаючи на їх непередбачуваний рух.

Розроблена на основі такої ж технології, як у славнозвісній моделі Nikon D800, функція D-відео з кількома зонами, яку підтримує фотокамера Nikon D600, забезпечує всі можливості фотографам, які бажають знімати відео. Велику низку програм для зйомки відео, широкий діапазон значень частоти кадрів і зручні елементи керування, які дають змогу повністю контролювати режим Live View під час зйомки, поєднано задля забезпечення великоформатної відеозйомки в усій своїй красі.

Частота кадрів: відео у форматі Full HD (1080p) можна записувати з настройками 30p, 25p та 24p, для роздільної здатності 720p підтримуються настройки 60p, 50p та 25p. Ви можете знімати відеокліпи в форматі Full HD тривалістю орієнтовно до 29 хвилин 59 секунд.

Режим із кількома зонами: записування відео у форматі Full HD (1080p) можливе у форматах FX- і DX, що забезпечує повну свободу самовиразу.

Керування високоякісним звуком: відео, зняті фотокамерою Nikon D600, звучать так само добре, як і виглядають. Роз’єм для мікрофона дає змогу використовувати зовнішній стерео мікрофон для отримання кришталево-чистого звуку під час записування. До того ж фотокамеру оснащено аудіовиходом для зовнішніх навушників.

Виведення HDMI на зовнішні пристрої без стиснення: фотокамера Nikon D600 підтримує можливість виведення нестисненого відеопотоку формату 1080p на зовнішні записувачі. Вихідний формат автоматично зміниться на 1080i у разі виявлення зовнішнього монітора. Нестиснені дані виводяться у зазначеному форматі та із зазначеною частотою кадрів, без накладання даних, які можуть одночасно відображатися на TFT-моніторі фотокамери.

Удосконалену систему розпізнавання сюжетів фотокамери Nikon D600 оснащено відомим 2016-піксельним RGB-датчиком вимірювання, який ретельно аналізує кожну сцену задля отримання неперевершеної точності. Вона може розпізнавати обличчя людей через оптичний видошукач із вражаючою точністю, а також із неперевершеною точністю розпізнавати кольори та яскравість сюжету.

Такий високий рівень аналізу сюжету також використовується для підтримки більш точного автофокусування, автоекспозиції та експозиції під час спалаху i-TTL. Як результат, ви отримуєте ширший діапазон композиції та умов освітлення. Наприклад, функція 3D-стеження за об’єктом зйомки особливо корисна під час зйомки малих об’єктів.

Під час упровадження славнозвісної системи автофокусування Nikon Multi-CAM4800 з можливістю окремого вибору або налаштування параметрів 9-, 21- або 39-точкового покриття модуль датчика автофокусування та алгоритми було перероблено таким чином, щоб значно поліпшити чутливість під час зйомки в умовах слабкого освітлення, яка б відповідала значенню комбінованої діафрагми до f/8 із розпізнаванням до -1 ЗЕ (ISO, 20°C/68°F).

Тепер можна вибирати режими АФ, зокрема AF-A, AF-S та AF-C, не відриваючи ока від видошукача.

Вражаюче легка фотокамера Nikon D600 – це перша повнокадрова фотокамера компанії Nikon, що має таку компактну конструкцію. У поєднанні з удосконаленими параметрами передавання зображень вона забезпечує повну свободу дій під час фотозйомки, дає змогу вільно обмінюватися зображеннями – тож горизонти відкрито з будь-якої перспективи.

Компактна, легка та надійна: у розрахованої на різноманітні умови зйомки моделі Nikon D600 верхня та задня кришки виготовлені з магнієвого сплаву, а важить вона лише 760 г (без елементів живлення). Герметична, як і професійна дзеркальна фотокамера з одним об’єктивом Nikon D800, вона надзвичайно стійка до проникнення вологи та пилу.

Ефективна система живлення: завдяки вдосконаленню схем моделі D800 тепер ви маєте змогу відзняти приблизно 900 нерухомих зображень або приблизно 60 хвилин відео в режимі Live View. Універсальне зарядження за допомогою перезаряджуваного літій-іонного елемента живлення EN-EL15.

Носії для зберігання даних: два гнізда для швидкісних карт SD, що підтримують карти пам’яті SDXC та UHS-I.

Передавання даних: фотокамера Nikon D600 підтримує швидкісне передавання даних через швидкісний роз’єм USB та безпроводове передавання зображень за допомогою додаткового безпроводового мобільного адаптера WU-1b.

Завдяки швидкому відклику, надійності роботи та зручно розташованим кнопкам та елементам керування фотокамера Nikon D600, створена, щоб підігрівати пристрасть до фотозйомки в будь-якій ситуації, гарантувати зручність використання та давати можливість швидко реагувати навіть на неочікувані можливості зйомки.

Швидкий відклик:
запуск приблизно через 0,13 секунд, затримку спуску затвора зменшено приблизно до 0,052 секунди, можливість неперервної зйомки зі швидкістю приблизно 5,5 кадрів на секунду в форматах FX- і DX.

Високоточний, надзвичайно витривалий затвор: затвор було перевірено 150 000 циклами спуску, щоб довести надійність і точність. Діапазон значень витримки становить від 1/4000 до 30 с; інтелектуальна система контролю та привода затвора з самодіагностикою призначена для зменшення споживання енергії під час піднімання затвора на тривалі періоди, яке відбувається під час відеозйомки.

Точний 8-см (3,2-дюйм.), прибл. 921 000-точковий ширококутний РК-монітор з автоматичним регулюванням яскравості:
забезпечує отримання яскравих чітких знімків і можливість відтворення зображень із широким діапазоном кольорів. Яскравість РК-монітора регулюється залежно від середовища перегляду.

Оптичний видошукач зі скляною призмою:
приблизно 100% покриття кадру та 0,7-кратне збільшення (50 мм, f/1,4, об’єктив на безкінечність, -1,0 м⁻¹).

Електронний віртуальний горизонт із подвійною віссю:
забезпечує точне підтвердження рівня зйомки, дозволяючи перевірити розташування фотокамери відносно горизонтальної площини та її крок (повертання вперед або назад) на РК-моніторі, видошукачі або на обох цих компонентах.

Покращена ергономіка: кнопки та диски керування стратегічно розташовані для забезпечення зручності керування. Удосконалення щодо кнопки спуску затвора означають, що ваш вказівний палець тепер може довше відпочивати. Окрема призначена кнопка відеозапису дає змогу миттєво вмикати режим відеозйомки. Також у фотокамері є окремі кнопки для налаштування параметрів ISO, балансу білого, якості зображення та брекетингу.

Низка творчих і практичних вбудованих інструментів, зокрема HDR та ефекти фільтра, допомагають максимально використовувати можливості зйомки та з легкістю вдосконалювати зображення.

Сповільнена зйомка:
Функція зйомки з інтервалами дає змогу вмикати затвор через попередньо встановлені часові інтервали. У разі ввімкнення функції сповільненої зйомки зображення зберігаються як файли відео, що дає змогу переглядати повільні дії на швидкому перегляді, коли швидкість перегляду перевищує звичайну у 24-36 000 разів.

HDR (Широкий динамічний діапазон): зйомка одного переекспонованого та одного недоекспонованого кадру під час одного спуску затвора. Цей діапазон можна розширити на 3 ЗЕ, щоб отримати знімки, які виглядають по-різному щодо насиченості та переходу відтінків. Щоб зображення виглядали природніше, можна регулювати плавність границі, де «зустрічаються» кадри з різними значеннями експозиції.

Активний D-Lighting: Розроблена Nikon функція «Активний D-Lighting» автоматично зберігає деталі в темних і яскраво освітлених ділянках, даючи змогу отримувати приголомшливі зображення із природним контрастом під час зйомки за умов висококонтрастного освітлення.

Функція Picture Control:
налаштування зовнішнього вигляду нерухомих зображень і відео шляхом точного налаштування параметрів різкості, насиченості та відтінків. Доступ до неї можна отримати за допомогою окремої кнопки.

Сюжетні режими: 19 сюжетних режимів оптимізують значення витримки, чутливості ISO та діафрагми, що дає змогу щоразу отримувати найкращі результати. Ідеальний спосіб швидко отримати бездоганні знімки.

Вбудовані меню редагування: містять низку корисних функцій включно з параметрами коригування ефекту червоних очей і налаштування колірного балансу, а також функцією D-lighting, обробкою зображень формату RAW та параметрами зміни розмірів. Ефекти фільтра: «Природне освітлення», «Перетинання екрана», «Мініатюра», «Колірний контур», «Кольоровий ескіз» і «Вибірковий колір». Параметри швидкої обробки: «Виправлення спотворення», «Керування перспективою», «Вирівнювання» та «Риб’яче око». Фотокамера також підтримує функцію редагування, яка дає змогу призначати початкову та кінцеву точку відеокліпів для їх найефективнішого зберігання.

Універсальний батарейний блок MB-D14 (додатковий): підходить для різних елементів живлення включно з елементами живлення AA різних типів і перезаряджуваним літій-іонним елементом живлення EN-EL15 від Nikon (див. технічні характеристики). Блок MB-D14 має свою окрему кнопку спуску затвора та диски керування, які можна використовувати для більш зручного компонування знімків, коли фотокамеру при зйомці розташовано вертикально.

Система творчого освітлення: фотокамера Nikon D600, сумісна з системою творчого освітлення Nikon, підтримує використання універсальних спалахів iTTL Speedlight, наприклад професійної моделі SB-910 або легкої для використання моделі SB-700.

Мобільний адаптер WU-1b (постачається окремо): Безпроводовий мобільний адаптер Nikon дає змогу передавати зображення безпосередньо на смартфон або планшетний ПК, а також дистанційно керувати фотокамерою за допомогою інтелектуального пристрою. За допомогою цього чудового засобу, ви можете легко обмінюватися високоякісними зображеннями, переглядати знімки на великому екрані або експериментувати з автопортретами.

Capture NX 2 (постачається окремо). Швидка, потужна й творча обробка зображень: щоб упоратися з потужністю формування зображень у 24,3 ефективних мегапікселя фотокамери Nikon D600, остання версія програмного забезпечення Capture NX 2 має покращену швидкодію та повністю сумісна з 64-бітними системами.

Camera Control Pro (постачається окремо). Універсальне дистанційне керування фотокамерою:
це програмне забезпечення підтримує низку вдосконалень, завдяки яким зйомка фотокамерою Nikon D600 в режимі Live View відбувається без жодних проблем. Окрім регулювання режиму експозиції, значень витримки та діафрагми, творчі елементи керування дають змогу дистанційно розпочинати та зупиняти відеозйомку та переходити в режимі Live View між зйомкою нерухомих зображень і відео.

ViewNX 2 (постачається в комплекті). Переглядайте, редагуйте, обмінюйтесь: це пакетне універсальне програмне забезпечення має легкий для використання інтерфейс та підтримує низку функцій редагування включно з базовим редагуванням файлів RAW та D-відео. Без проблем інтегрується з «my Picturetown», службою Nikon для зберігання та спільного доступу до фотографій.

Інші новини