• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

09/08/2012

Просто ідеально: компактна фотокамера COOLPIX L610 із 14-кратним масштабуванням

Оснащена потужним об'єктивом NIKKOR із 14-кратним оптичним масштабуванням, фотокамера COOLPIX L610 забезпечує надзвичайну точність, чіткість і високу роздільну здатність, навіть під час ширококутної зйомки святкових подій або фотографування великої групи людей. У той же час 16-мегапіксельний датчик зображення КМОН заднього освітлення забезпечує природність кольорів, навіть якщо ви знімаєте при слабкому освітленні, наприклад під час вечері при свічках.

Режим Легка панорама розширює кут огляду фотокамери, надаючи можливість робити знімки з кутом огляду 360 і 180. Під час вертикального або горизонтального панорамування датчик КМОН фотокамери швидко фіксує серію кадрів, які об'єднуються для миттєвого створення чудової панорами.

COOLPIX L610 - це фотокамера, у якій передбачено все до дрібниць, щоб ви щоразу насолоджувалися довершеними знімками. Виберіть один із 19 сюжетних режимів, який найкраще відповідає умовам зйомки, або скористайтеся "Простим авт. режимом", і функція автоматичного вибору сюжету автоматично налаштує оптимальні параметри. Інтелектуальна система керування автофокусуванням також може автоматично вибирати оптимальну зону фокусування для отримання чітких знімків незалежно від об'єкта зйомки та його розташування в кадрі.

Тепер ви маєте можливість знімати відео у форматі Full HD - достатньо лише натиснути спеціально призначену кнопку відеозйомки, щоб миттєво перейти від фотографування до знімання відео. Під час відеозйомки доступне 14-кратне оптичне масштабування та автофокусування, що дає змогу наблизитися до подій.

Фотокамера COOLPIX L610 дає змогу виявити творчі здібності під час обробки знімків і відео. За допомогою меню швидкої обробки зняті фотографії можна покращити безпосередньо у фотокамері, без комп'ютера. До ваших послуг ціла низка ефектів фільтрів - наприклад, ефект «Вибірковий колір», який перетворює зображення на монохромне та додає вибраний вами сплеск кольору, або «Перетинання екрана», який додає ефект сяяння яскравим об'єктам.

Фотокамера COOLPIX L610 постачається в трьох кольорах - червоному, чорному та сріблястому.

Інші новини