• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

09/08/2012

Представляємо Nikon 1 J2

Випущений разом із фотокамерою Nikon 1 J2, водонепроникний футляр WP-N1 дає змогу тим, хто серйозно захоплюється пірнанням, знімати якісні підводні зображення на новій глибині за допомогою фотокамери Nikon 1 J1 або Nikon 1 J2. Він сумісний з об'єктивом 1 NIKKOR VR 10-30mm f/3.5-5.6. З глянцево-білим футляром WP-N1 усі функції фотокамери можна використовувати на глибині до 40 м так само, як і на суходолі. Крім того, до системи Nikon 1 додано надтонкий об'єктив із 2,5-кратним масштабуванням - 1 NIKKOR 11-27.5mm f/3.5-5.6. Фокусна відстань 11-27,5 мм легко охоплює більшість повсякденних ситуацій, а завдяки компактності об'єктива фотокамеру можна легко покласти до кишені або сумки, не знімаючи його. Коли настане влучний момент для фото- або відеозйомки, ви будете готові за мить. Просто поверніть об'єктив, щоб увімкнути фотокамеру, або втягніть - щоб вимкнути її. Об'єктив 1 NIKKOR 11-27.5mm f/3.5-5.6 продається в корпусі чорного та білого кольору або, якщо постачається в комплекті з фотокамерою, - у такому самому кольорі, як і фотокамера Nikon 1 J2.

Завдяки новому режиму «Творчий» фотокамери Nikon 1 J2 ви отримаєте творче задоволення від зйомки, яке не має меж. Спеціально призначена кнопка функції відкриває легкий доступ до цілої низки режимів зйомки, фільтрів і параметрів зйомки, які можуть застосуватися безпосередньо до попереднього перегляду, тобто ви зможете побачити, як виглядатиме той чи інший ефект, перш ніж знімете кадр. Покращуйте настрій за допомогою фільтра згладжування, знімайте масштабні панорами в режимі «Легка панорама» та насолоджуйтеся життям, що завжди ідеально світле завдяки режиму «Нічний портрет».

Функція «Миттєвий знімок руху» - це інноваційний підхід до фотографування. Завдяки їй можна вловити швидкоплинні моменти та відтворити їх так, щоб зображення ожило. Одночасно записується уповільнене відео та нерухоме зображення, а потім вони відразу поєднуються для створення рухомої фотографії, яка відтворює історію моменту реалістично, як ніколи. Уперше в житті ви маєте можливість зафіксувати час у миттєвому знімку: хвилі, що б'ються об берег, усмішку найкращого друга або дитину, яка задмухує свічки на іменинному торті.

Ще одна інновація, створена на основі вражаючої швидкості фотокамери, - функція «Вибір найкращих фото», за допомогою якої можна вибрати найкращий знімок із повною роздільною здатністю. Пригадайте, скільки разів ви намагалися зняти певну динамічну подію, наприклад собаку, що ловить м'яч, або дитину на гойдалці, але в результаті пропускали влучний момент, оскільки не встигали натиснути кнопку спуску затвора на якусь долю секунди. Фотокамера Nikon 1 J2 думає за вас. Натисніть один раз кнопку спуску затвора, і фотокамера на великій швидкості запише 20 зображень із високою роздільною здатністю й автоматично вибере п'ять найкращих із них на основі виразу обличчя, композиції та фокусу. Потім вона відобразить найкраще зображення на РК-дисплеї високої роздільної здатності. Якщо знімок вам не сподобається, фотокамера запропонує інші кадри на ваш вибір, а це означає, що у вас більше ніколи не буде зіпсованих фотографій.

Для тих, хто бажає отримати ще повніший творчий контроль, режим «Творчий» також відкриває легкий доступ до параметрів PSAM.

Увага до деталей надає моделі Nikon 1 J2 справжнє відчуття стилю. Фотокамера виготовляється в різних кольорах, що доповнюють її мінімалістський дизайн, а вибрані моделі мають шліфоване металеве або текстуроване покриття. Потрібен сміливіший колір, ніж чорний? Яскравіший, ніж білий? Виберіть один із шести різних кольорів, наприклад сріблястий, червоний, рожевий або оранжевий, і ваша фотокамера стане предметом заздрощів усіх фотографів навкруги.

Із кришталево чистим яскравим РК-дисплеєм фотокамери Nikon 1 J2 будьте впевнені, що знімки, якими ви пишаєтеся, можна переглядати та надсилати в якнайкращій якості. 921000-точковий монітор високої роздільної здатності із широким кутом огляду, захисним склом і діагоналлю 7,5 см (3 дюйми) дає змогу побачити кожну деталь ваших знімків і відео як у приміщенні, так і просто неба.

Життя прекрасне, якщо вмієш жити однією миттю. Переконайтеся, що ваша фотокамера достатньо швидка, достатньо розумна та достатньо творча, щоб спіймати радість життя, не втрачаючи жодної миті.

Потужна система обробки зображень EXPEED 3: незрівнянна швидкість і ефективність за будь-яких умов. Систему оснащено двома потужними процесорами, які обробляють зображення з неймовірною швидкістю 600 мегапікселів за секунду. Забезпечує відмінне зменшення шуму та роботу інноваційних режимів зйомки фотокамери.

Покращена система комбінованого АФ (автофокусування): фокусується настільки швидко, що ви зможете спіймати потрібну мить без затримки. Миттєво перемикається між АФ із визначенням фази для зйомки блискучих або рухомих об'єктів і АФ із визначенням контрастності - для зйомки статичних або погано освітлених об'єктів.

Датчик КМОН із надвисокошвидкісним АФ: забезпечує ефективність, необхідну для отримання вражаючих знімків і відео. Ідеальний баланс габаритів системи, швидкості, світлочутливості, роздільної здатності та глибини різкості. Дає змогу знімати детальні 10,1-мегапіксельні зображення при будь-якому освітленні навіть тих об'єктів, що швидко рухаються.

Швидка й точна безперервна зйомка: задійте всі можливості системи автофокусування фотокамери для зйомки навіть тих об'єктів, що швидко рухаються, на швидкості 10 кадрів за секунду з повною роздільною здатністю. Або сфокусуйтеся на одній точці та скористайтеся феноменальною швидкістю обробки зображень, щоб зняти зображення з повною роздільною здатністю на швидкості до 60 кадр./с².

Удосконалена відеозйомка: дає змогу отримувати знімки з повною роздільною здатністю під час відеозйомки, не перериваючи її. Крім того, можна знімати із сильним уповільненням для драматичного ефекту. Відео можна записувати у форматі Full HD, а система автофокусування з визначенням фази допоможе без зусиль знімати чудові динамічні сюжети.

Інтуїтивна робота: зрозумілі меню, яскравий РК-дисплей, зручний диск перемикання режимів і вбудований спалах.

Розширювана система: серія змінних об'єктивів 1 NIKKOR охоплює практично всі можливі сюжети. Усі вони оптимізовані для відеозйомки, компактні та портативні.

Адаптер для байонета F: кріпиться до байонета 1 фотокамери, даючи можливість використовувати об'єктив NIKKOR SLR. Зміна об'єктивів - чудовий спосіб поекспериментувати з різними способами зйомки того чи іншого сюжету, а в разі використання об'єктивів NIKKOR AF-S і AF-I ви маєте змогу повністю задіяти всі можливості неймовірної системи автофокусування Nikon 1.

 

²У випадку повнорозмірних зображень можна зняти до 12 кадрів зі швидкістю прибл. 60 кадр./с, якщо встановлено режим фокусування AF-S; при цьому фокус і експозиція першого кадру фіксуються.

Інші новини