• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

08.01.2013

Нові продукти компанії Nikon

Компанія Nikon оголосила про випуск нових моделей: Nikon 1 J3 з найменшим у світі корпусом і перша модель у новій S-серії, стильна та проста фотокамера Nikon 1 S1, дві нові компактні фотокамери COOLPIX (Nikon COOLPIX S6500 з Wi-Fi і COOLPIX S2700), а також два нових об'єктива 1 NIKKOR (надширококутний об'єктив 1 NIKKOR VR 6.7-13mm f/3.5-5.6 і об'єктив 1 NIKKOR VR 10-100mm f/4.0-5.6 з потужним 10-кратним зумом).

Nikon випускає дві нові фотокамери Nikon 1

Модель Nikon 1 J3 розроблено на основі фотокамери Nikon 1 J1, яка завдяки дивовижній швидкості та ультракомпактному дизайну набула найвищого в Європі попиту. У моделі Nikon 1 J3 найменший у світі корпус¹, а вишуканої роботи алюмінієвий екстер’єр на дотик ще приємніший,ї ніж на вигляд. Завдяки найкоротшому у світі часу затримки² та найшвидшій у світі неперервній зйомці³ ця фотокамера завжди готова зафіксувати доленосні моменти динамічного життя у високороздільних зображеннях та відео формату Full HD.

Моделлю Nikon 1 S1 компанія Nikon започатковує нову S-серію швидких фотокамер зі стильним лаконічним дизайном корпусу, які допоможуть ще легше отримувати чудові результати. Розроблена на принципах простоти й швидкості, модель Nikon 1 S1 не поступається зручністю й легкістю експлуатації компактній фотокамері, але значно перевершує її у швидкості, потужності та якості зображення.

І Nikon 1 J3, і Nikon 1 S1 використовують ту ж технологію другого покоління Nikon 1, що й недавно випущена модель Nikon 1 V2, орієнтована на фотографів-аматорів. Обидві моделі відзначаються новим рівнем швидкості й точності роботи, обладнані інтелектуальними функціями наступного покоління на зразок «керування зображеннями в реальному часі» та «зйомки найкращого моменту», забезпечують безпровідне передавання зображень за допомогою додаткового апаратного ключа Wi-Fi.

Фотокамери Nikon COOLPIX S6500 з Wi-Fi і COOLPIX S2700

Компанія Nikon доповнює лінійку компактних фотокамер COOLPIX двома новими моделями – такими тонкими й стильними, що вам не захочеться з ними розлучатися. Кольорова модель S6500 має вбудовану функцію бездротового зв’язку Wi-Fi, 16-мегапіксельний датчик КМОН і ширококутний об’єктив NIKKOR із 12-кратним оптичним зумом. З нею ви зможете підключитися до Інтернету, за лічені секунди завантажити якісні знімки та миттєво поділитися ними з друзями. Гладенька і стильна модель S2700 чудово поміститься в кишені. Її обладнано 16-мегапіксельним ширококутним об’єктивом NIKKOR із 6-кратним масштабуванням, РК-дисплеєм із діагоналлю 6,7 см (2,7 дюйма) і покриттям проти відблиску, а також можливістю запису відео у форматі HD (720р).

 


Із фотокамерою COOLPIX S6500 вам більше не доведеться вибирати між якістю і можливістю негайного завантаження. Ширококутний об’єктив NIKKOR (25–300 мм) із 12-кратним оптичним зумом забезпечує чіткі знімки високої роздільної здатності незалежно від відстані, з якої ви знімаєте. А 16-мегапіксельний датчик КМОН заднього освітлення забезпечує відповідне освітлення у будь-яких умовах: під час заходу сонця, концерту в сутінках або романтичної вечері при свічках.

Витончена модель COOLPIX S2700 дуже природно лягає в руку, а колір корпусу товщиною 20,7 мм можна обрати з кількох чудових яскравих варіантів. Ширококутний об’єктив NIKKOR із 6-кратним оптичним зумом забезпечить високу точність зйомки, а 16-мегапіксельний датчик зображення ПЗЗ гарантує чіткі фото й відео у форматі HD (720p).

Nikon випускає на ринок два нові об’єктиви 1 NIKKOR

Ці два нові об’єктиви, попередньо анонсовані у 2012 р., поповнюють модельний ряд 1 NIKKOR на протилежних краях спектра. Модель 1 NIKKOR VR 6.7–13mm – це ультра-ширококутний об’єктив зі змінною фокусною відстанню, а модель 1 NIKKOR VR 10–100mm – це об’єктив із потужним 10-кратним збільшенням. Обидва об’єктиви обладнано системою Nikon для зменшення вібрацій, яка коригує розмиття зображення, щоб забезпечити чіткість нерухомих зображень і стабільність відео. Обидві моделі мають механізм втяжного об’єктива, який дає змогу для кращої портативності втягувати об’єктив, коли він не використовується.


Об’єктиви 1 NIKKOR винятково чітко знімають життя. Дедалі ширший модельний ряд, розроблений для активного стилю життя, підтримує зйомку найрізноманітніших сюжетів. Кожен об’єктив оптимізовано для відеозйомки. Поєднання портативних, потужних і швидких фотокамер Nikon 1 та компактних об’єктивів 1 NIKKOR вигідно вирізняє систему Nikon 1.

Обидва об’єктиви Nikon 1 мають оптимізовану оптику. Асферичні лінзові елементи та елементи зі скла ED забезпечують рівномірну чіткість у всьому кадрі, бездоганну роздільність і контрастність. Компактність і легка вага цих об’єктивів доповнює зручну портативність системи Nikon 1, але не означає поступок щодо якості зображення. Знімаючи оптикою Nikon, ви гарантовано отримуєте дивовижно чіткі зображення з яскравим відтворенням кольорів і глибокою контрастністю

Інші новини