• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

01.12.2012

Конкурс фотографій Nikon Photo Contest, 2012–2013

Сьогодні компанія Nikon оголошує про початок прийому заявок на участь у конкурсі фотографій Nikon Photo Contest. Заявки на участь в одному з найпрестижніших фотоконкурсів світу приймаються з 1 грудня 2012 р. по 28 лютого 2013 р.

Конкурс фотографій Nikon Photo Contest – це нова назва міжнародного конкурсу фотографій Nikon Photo Contest International, який проводиться з 1969 року. Цьогорічний 34-й конкурс змінив не лише назву – було також впроваджено деякі важливі зміни, зокрема додано номінацію для відеороликів.

На конкурс Nikon Photo Contest приймаються роботи в чотирьох номінаціях: окремі знімки (номінація А), фотоісторія (номінація В; від двох до п’яти зображень, об’єднаних певною темою або ідеєю), відео, зняте на цифрову фотокамеру (номінація С; відеоролики тривалістю до 45 секунд), і відео, зняте за допомогою функції Motion Snapshot – миттєвий знімок руху (номінація D). У категорії D компанія Nikon розглядає роботи, створені у новому форматі Миттєвий знімок руху, який поєднує нерухомі зображення і відео, зняті за допомогою фотокамер системи Nikon 1.

У конкурсі можуть брати участь професіонали та аматори будь-якого рівня і з будь-якої країни.

У склад журі конкурсу входять відомі фотографи зі світовим ім'ям, які для кожної номінації відберуть по 64 роботи. Їх буде відзначено нагородами за перше, друге та третє місця, а найкраща робота отримає гран-прі. Додатково буде вручено нагороду «Вибір конкурсантів» – за найпопулярнішу роботу, яку визначать самі учасники конкурсу. Переможців оголосять влітку 2013 року, їх роботи будуть представлені на відкритій виставці (місце проведення, дату та інші подробиці буде оголошено пізніше).

Переможці отримають грошову винагороду для придбання продуктів Nikon на суму від 100 000 до 1 000 000 єн (прибл. 970¹ – 9 700²євро), а їхні роботи будуть представлені на виставці робіт переможців.

Докладнішу інформацію про конкурс фотографій Nikon Photo Contest (зокрема склад журі, правила участі, повний список нагород та опис номінацій) див. на офіційному веб-сайті: http://www.nikon-photocontest.com


¹ Курс валют станом на 31 жовтня 2012 р.
² Курс валют станом на 31 жовтня 2012 р.

Інші новини