• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

13/09/2012

Новий світлосильний об'єктив формату CX

13 вересня 2012 р. Нідерланди. Сьогодні компанія Nikon оголошує про випуск найшвидшого об'єктива 1 NIKKOR: світлосильного основного об'єктива 1 NIKKOR 18.5mm f/1.8.

Чудове доповнення до системи Nikon 1, цей яскравий стандартний об'єктив формату CX дає шанс володарям системи Nikon 1 вийти за межі можливостей звичайного об'єктива та знімати творчо, використовуючи всі переваги великої діафрагми, в тому числі отримувати приємно розмитий фон під час портретної зйомки та почуватися комфортно під час зйомки в умовах слабкого освітлення.

Хорді Брінкман (Jordi Brinkman) менеджер відділу компактних систем Nikon 1 компанії Nikon Europe відзначає: «На сьогоднішній день система Nikon 1 має найвищий показник продажів у Європі в своїй категорії, а невеликий розмір об'єктивів 1 NIKKOR є основним чинником переваг системи Nikon 1, зокрема її компактності, потужності та швидкості зйомки без втрати якості. Маючи найбільшу світлосилу серед об'єктивів цієї лінійки модель 1 NIKKOR 18.5mm f/1.8 дає змогу отримувати чудові зображення навіть в умовах дуже поганого освітлення та забезпечує чудовий ефект боке. Усе це значно розширює можливості системи Nikon 1».

Об'єктиви 1 NIKKOR знімають життя з неперевершеною чіткістю. Призначена для користувачів, які ведуть активний спосіб життя, ця лінійка об'єктивів, що постійно зростає, охоплює широкий діапазон сюжетів. До того ж кожен об'єктив оптимізовано для відеозйомки. Невеликий розмір об'єктива 1 NIKKOR, у поєднанні з компактністю, потужністю і високою швидкістю зйомки фотокамер Nikon 1, справді вирізняє систему Nikon 1 з-поміж інших. Маючи найбільшу світлосилу серед об'єктивів цієї лінійки, модель 1 NIKKOR 18.5mm f/1.8 дає змогу отримувати чудові зображення навіть за малих значень ISO та забезпечує чудовий ефект боке.

Завдяки потужному поєднанню фокусної відстані 18,5 мм та великої максимальної діафрагми цей новий об'єктив 1 NIKKOR ідеально підходить для зйомки в умовах слабкого освітлення та для портретної зйомки. Фіксована фокусна відстань 18,5 мм забезпечує кут бачення, еквівалентний приблизно 50 мм у 35-мм форматі, який є ідеальним для зйомки портретів і загальної фотозйомки. Велика максимальна діафрагма f/1,8 ідеально балансує різкість та ефект боке, завдяки чому зображення, зняті в умовах слабкого освітлення, відображаються надзвичайно чіткими. До того ж ви можете виділяти об'єкти на зображеннях, створюючи знімки з м'яким розфокусованим фоном.

Оснащений високоякісною оптикою, цей об'єктив лінійки 1 NIKKOR забезпечує різкість знімків від краю до краю навіть за максимального значення діафрагми. Асферичний лінзовий елемент забезпечує неперевершену роздільну здатність і контрастність, а плавний механізм діафрагми дає змогу легко переходити між чітким і розмитим фоном незалежно від того, знімаєте ви нерухомі зображення чи ведете відеозйомку. Малі розміри об'єктива ідеально поєднуються з малим корпусом фотокамер Nikon 1, і ця компактна система дає змогу отримувати знімки надзвичайної якості.

Легкий і компактний об'єктив 1 NIKKOR, у якому ідеально поєднані ціна та якість, постачається в корпусі сріблястого, напівглянцевого чорного та білого кольору. Додаткові аксесуари: м'який чохол для об'єктива CL-N101 і бленда об'єктива з байонетним кріпленням HB-N104, яка допомагає зменшити розсіяне світло та мінімізувати відблиски об'єктива, щоб створити зображення з більшою контрастністю та насиченістю кольорів.

Об'єктив постачається з передньою та задньою захисною кришкою.

Інші новини