• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

29.01.2013

Компанія Nikon випускає нові фотокамери та об’єктиви

Nikon представляє 9 нових компактних фотокамер серії COOLPIX (Nikon COOLPIX P520 з 42-кратним зумом, Nikon COOLPIX L820 з 30-кратним зумом, Nikon COOLPIX S9500 з вбудованим модулем GPS, Nikon COOLPIX S5200 з вбудованим Wi-Fi, Nikon COOLPIX S9400 з 18 - кратним зумом, Nikon COOLPIX S31 водонепроникна на глибині до 5 метрів, Nikon COOLPIX AW110 водонепроникна на глибині до 18 метрів, Nikon COOLPIX L27, Nikon COOLPIX L28) і новий об'єктив AF-S NIKKOR 800mm f/5.6E FL ED VR.

Компанія Nikon оголошує про дві новинки в модельному ряді фотокамер із потужним масштабуванням. Поєднуючи в собі чудовий об’єктив NIKKOR із 42-кратним оптичним масштабуванням, удосконалену систему зменшення вібрацій зі зміщенням об’єктива, 8,0-см (3,2-дюймовий) РК-дисплей зі змінним кутом нахилу, функцію записування відео у форматі Full HD та вбудовану технологію GPS, фотокамера P520 ідеальна для фотоентузіастів, які прагнуть отримати найширші можливості величезного діапазону фокусних відстаней у компактному корпусі. У той самий час фотокамера L820 із класичним дизайном має надширококутний об’єктив NIKKOR із 30-кратним оптичним масштабуванням, але при цьому залишається компактною та простою у використанні. Вона оснащена 16-мегапіксельним датчиком КМОН, 7,5-см (3,0-дюймовим) РК-дисплеєм, системою зменшення вібрацій зі зміщенням об’єктива та функцією відеозйомки у форматі Full HD.

Фотокамера P520 – масштабування, що перевершує очікування

COOLPIX P520 – це надзвичайно універсальна перехідна фотокамера, придатна для будь-яких умов зйомки. Її об’єктив NIKKOR із 42-кратним масштабуванням, що є одним із найпотужніших на ринку, дає змогу легко робити як портретні знімки зблизька, так і фотографії віддалених пейзажів.Навіть під час зйомки з максимальним збільшенням 18-мегапіксельний датчик КМОН заднього освітлення та вдосконалена функція зменшення вібрацій зі зміщенням об’єктива гарантують різкість кадру та високу чіткість об’єктів зйомки за будь-яких умов освітлення. У той же час 8,0-см (3,2-дюймовий) РК-дисплей на 921 тис. точок, що має змінний кут нахилу, заохочує до творчої зйомки, даючи змогу знімати з різних ракурсів. Екран із високою роздільною здатністю, що притаманний професійним цифровим дзеркальним фотокамерам Nikon, має покриття проти відблиску та найкращі у своєму класі яскравість зображення та передачу кольорів.

Фотокамера L820 – прості у використанні функції для будь-якої ситуації

Завдяки об’єктиву NIKKOR із потужним 30-кратним масштабуванням і функції записування відео у форматі Full HD фотокамера COOLPIX L820 сама подбає про якість знімків – вам не потрібно цим перейматися. Простий автоматичний режим установить потрібні параметри фотокамери відповідно до умов зйомки, зробивши зйомку по-справжньому легкою. У той же час надзвичайно чутливий 16-мегапіксельний датчик зображення КМОН заднього освітлення забезпечить винятково деталізовані зображення навіть в умовах слабкого освітлення.

Широкий діапазон фокусування фотокамери L820 дає змогу провадити надширококутну зйомку, наприклад охопити обширний морський берег, а також знімати на відстані супертелефото, закарбувавши, наприклад, на знімку серфінгіста, що осідлав хвилю далеко від берега. Зручний бічний важіль надає можливість за лічені секунди перемикатися між двома ракурсами та забезпечує плавне й стабільне масштабування на всьому діапазоні фокусування як під час фото-, так і під час відеозйомки. Чотири різні автоматичні функції зменшення розмиття забезпечують постійну різкість об’єкта зйомки.

Nikon розширює ряд фотокамер COOLPIX трьома новими компактними моделями, дві з яких мають потужне масштабування, а дві містять вбудований пристрій для безпроводової передачі зображень, які можна миттєво завантажити на сумісний смарт-пристрій. 18-мегапіксельна фотокамера S9500 з функцією Wi-Fi має потужне 22-кратне оптичне масштабування, 7,5-см (3,0 дюйми) дисплей на органічних світлодіодах і вбудований пристрій GPS. 16-мегапіксельна фотокамера S5200 з функцією Wi-Fi оснащена ширококутним об’єктивом NIKKOR із 6-кратним масштабуванням, має високу роздільну здатність (460 тис. точок) і 7,5-см (3,0-дюймовий) РК-дисплей. І нарешті, 18-мегапіксельна фотокамера S9400 має об’єктив NIKKOR із 18-кратним оптичним масштабуванням і 7,5-см (3,0 дюйми) дисплей на органічних світлодіодах. Усі моделі оснащено датчиком зображення КМОН заднього освітлення, функцією зменшення вібрацій зі зміщенням об’єктива та можливостями зйомки відео у форматі Full HD (1080p).

Фотокамера COOLPIX S9500 – знімайте крупним планом моменти, якими варто ділитися

Щоб оцінити переваги швидкого переходу від ширококутної зйомки до ультрателефото, це потрібно спробувати, а фотокамера COOLPIX S9500 з об’єктивом NIKKOR із 22-кратним оптичним масштабуванням і елементами зі скла ED здатна вас вразити. Її надзвичайно гнучкий діапазон фокусування від 25 до 550 мм приносить задоволення від легкої зйомки як віддалених подій, так і крупних планів.

18-мегапіксельний датчик зображення КМОН заднього освітлення та функція зменшення вібрацій зі зміщенням об’єктива означають, що навіть у разі дуже жвавих подій, таких як спортивні змагання чи концерт на стадіоні, фотокамера COOLPIX S9500 забезпечить найчіткіші зображення та відеокліпи. Відображаючи об’єкти зйомки в режимі live view, яскравий 7,5-см (3,0 дюйми) дисплей на органічних світлодіодах із високою контрастністю допомагає створити вдалий кадр.

Фотокамера COOLPIX S5200 – стильний спосіб ділитися враженнями

16-мегапіксельна фотокамера COOLPIX S5200 кишенькового розміру, що має вбудовану функцію Wi-Fi, ви завжди будете готові швидко зафіксувати магічну мить і поділитися нею. Сімейний день народження чи веселий вечір у центрі міста – фотокамера S5200 легко й просто надішле зображення та відео в готовому для завантаження й поширення форматі на ваш смарт-пристрій*.


РК-дисплей із високою роздільною здатністю та діагоналлю 7,5 см (3,0 дюйми) забезпечує чудову контрастність і бездоганний перегляд, а 16-мегапіксельний датчик КМОН гарантує надзвичайні зображення навіть в умовах слабкого освітлення. Об’єктив NIKKOR із 6-кратним оптичним масштабуванням дає змогу легко робити групові знімки та великі плани, а система зменшення вібрацій зі зміщенням об’єктива коригує тремтіння фотокамери в реальному часі, забезпечуючи чіткі фотографії та відео в будь-якій ситуації. Якщо в певний момент краще зняти відео, ви можете миттєво перейти до функції записування відео у форматі Full HD, натиснувши спеціальну кнопку.

Фотокамера COOLPIX S9400 – багатофункціональна компактність

Для стильного відтворення хронології ваших пригод фотокамера COOLPIX S9400 – це те, що потрібно. Компактна фотокамера зі збільшенням ідеальна для подорожей, спортивних подій, музичних концертів та інших пригод. Супертонка камера з потужним масштабуванням просто чудова для важливих подій і випадкових моментів. S9400 оснащена об’єктивом NIKKOR із 18-кратним масштабуванням, з яким можна фотографувати все навколо, а також вражаючим 7,5-см (3,0 дюйми) дісплеєм на органічних світлодіодах, системою зменшення вібрацій зі зміщенням об’єктива та функцією відеозйомки у форматі Full HD.

Для любителів відеороликів фотокамера S9400 містить кілька фантастичних функцій, зокрема можливість призупиняти й відновлювати зйомку під час фільмування та створювати з відзнятого матеріалу один неперервний фільм. Під час відеозйомки можна використовувати оптичне масштабування з автофокусуванням, а також записувати відео у форматі iFrame. Щоб переглянути відео на великому екрані, просто підключіть фотокамеру до телевізора формату HD за допомогою вбудованого роз’єма HDMI.

Компанія Nikon представляє чотири новинки в модельному ряді фотокамер COOLPIX, зокрема експерта підводної зйомки – надійну фотокамеру AW110 для зйомки на вулиці, яку можна використовувати на глибині 18 метрів і яку оснащено технологією Wi-Fi для обміну враженнями просто на ходу. Водонепроникна, стійка до пилу та ударів 10-мегапіксельна фотокамера S31 – це міцний і водночас простий пристрій, яким може користуватися вся сім’я. І нарешті дві нові фотокамери серії L, а саме L27 і L28, дають можливість отримати якісні фотографії та відео без жодних зусиль.

Фотокамера COOLPIX AW110 – готова до зйомки пригод

Створена для зйомки та поширення подій, фотокамера AW110 завжди разом із вами напоготові до нових пригод. Як би ви не тримали її – у руці, прикріпленою на серфінговій дошці, причіпленою до рюкзака чи закріпленою на кисневому балоні – ця фотокамера закарбує кожен поворот, хвильку, занурення чи падіння в максимально якісних знімках або відео формату Full HD (1080p). 16-мегапіксельний датчик КМОН заднього освітлення, ширококутний об’єктив NIKKOR із 5-кратним масштабуванням і 7,5-см (3-дюймовий) монітор на органічних світлодіодах, що має роздільну здатність 614 тис. точок, – усе це міститься в компактному корпусі, стійкому до впливу пилу, води на глибині 18 м, падіння з висоти до 2 м і температури до -10°C.


Друзі та рідні можуть постійно спостерігати за вашими новими витівками завдяки вбудованому з’єднанню Wi-Fi, через яке зображення та відео передаються просто на смарт-пристрій для подальшого завантаження до мережі. Розроблена з урахуванням потреб любителів пригод, фотокамера AW110 має низку функцій, що гарантуватимуть відмінний результат зйомки на свіжому повітрі. Пристрій GPS дає змогу додавати до зображень географічні мітки, тому ви зможете легко відстежувати місця зйомки та розповідати всім про історію знімків, а електронний компас і карта світу допоможуть вам зорієнтуватися й запланувати маршрут. Альтиметр зафіксує точну висоту над рівнем моря, на якій проводилася зйомка (діапазон: від -300 м до 4500 м), а водяний барометр виміряє глибину під водою (діапазон: від 0 до -20 м).

Фотокамера COOLPIX S31 – ласкаво просимо в сім’ю

Міцну, просту та цікаву 10-мегапіксельну фотокамеру S31 може використовувати вся родина. Завдяки великим кнопкам, зрозумілому меню, об’єктиву з 3-кратним оптичним масштабуванням, 6,7-см (2,7-дюймовому) РК-дисплею, функції зйомки відео формату HD та цікавим вбудованим фільтрам чудові знімки чи відео може зняти будь-хто, і не потрібно перейматися, чи витримає фотокамера удари. Її можна брати із собою будь-куди. Водонепроникна на глибині до 5 м, ударостійка до падіння з висоти 1,2 м та пилонепроникна, ця фотокамера створена для активного користування вдома та на відпочинку. Вона заохочує до зйомки в нових умовах – у басейні чи на пляжі.


Симетричний дизайн корпусу забезпечує легке керування фотокамерою, яку зручно тримати в будь-яких руках. Спалах розташовано по центру, тоді як великі спеціальні кнопки керування одним дотиком для зйомки якісних фотографій чи відео формату 720p розташовано з обох боків фотокамери, щоб маленькі пальчики не закривали об’єктив під час зйомки унікального кадру. Зрозуміле меню з виразними кольоровими піктограмами дає змогу легко переключати функції, з чим можуть впоратися навіть діти. Технологія автоматичного усунення розмиття забезпечує чіткість фотографій навіть наймоторніших друзів чи родичів, а зробивши ідеальний знімок, можна додати до нього «родзинки» за допомогою цікавих вбудованих фільтрів, наприклад «Риб’яче око» чи «Вибірковий колір».

Фотокамера COOLPIX L27 – зберігайте пам’ятні миті на все життя

Приваблива, міцна та проста в керуванні 16-мегапіксельна фотокамера L27 впорається як з фотографіями, так і з відео, тому вам не доведеться докладати зусиль. Просте керування та інтелектуальні автоматичні функції забезпечують стабільні зображення та гарантують зйомку лише усміхнених облич із відкритими очима.

Ширококутний об’єктив NIKKOR із 5-кратним оптичним масштабуванням (26–130 мм) охопить усе – від групових знімків до зйомки крупним планом – і все це з відмінною чіткістю та високою роздільною здатністю. Якщо потрібно залишити на згадку не лише одну мить, можна перейти до режиму записування відео формату HD (720p) одним торканням за допомогою спеціальної кнопки. А на високоякісному РК-дисплеї з діагоналлю 6,7 см (2,7 дюйма) можна відтворити фотографії та відео саме такими, якими вони вам запам’яталися.

Фотокамера COOLPIX L28 – сфокусуйтеся на важливих аспектах життя

COOLPIX L28 – це ще одна неймовірно проста в користуванні фотокамера, яка перетворює фото- та відеозйомку на справжнє задоволення. Маючи роздільну здатність матриці 20 мегапікселів, ширококутний об’єктив NIKKOR із 5-кратним оптичним масштабуванням, 7,5-см (3,0-дюймовий) РК-дисплей і функцію записування відео формату HD (720p), вона дає все, що потрібно для зйомки важливих моментів життя.

Простий автоматичний режим і функція записування відео одним дотиком спрощують зйомку, тоді як велика роздільна здатність матриці та чіткий об’єктив NIKKOR із 5-кратним оптичним масштабуванням дбають про те, щоб усе було відзнято ідеально: від знімків крупним планом для оновлення сімейного фотоальбому до домашнього відео. На великому РК-дисплеї фотографії виглядають просто чудово. Крім того, вони настільки чіткі, що можна спокійно збільшити окрему частину, щоб повісити на стіні. Фотокамера L28 живиться від зручних елементів живлення типу АА.

Новий об’єктив AF-S NIKKOR 800mm f/5.6E FL ED VR та спеціальним телеконвертором

Nikon представляє новий надзвичайний телеоб'єктив із фіксованою фокусною відстанню та зі спеціальним телеконвертором. В об’єктиві NIKKOR 800mm f/5.6E FL ED VR із телеконвертором AF-S TELECONVERTER TC800-1.25E ED використовуються найсучасніші компоненти та технології, завдяки яким вагу об’єктива зменшено та водночас поліпшено зручність використання об’єктива та якість отримуваних зображень. Це перша модель об’єктива лінійки NIKKOR, у якій водночас із випробуваними на практиці системою зменшення вібрацій і нанокристалічним покриттям використовуються складні технології та матеріали, зокрема електромагнітне керування діафрагмою та флюоритні лінзові елементи.

Цей першокласний об’єктив із найбільшою фокусною відстанню серед моделей лінійки NIKKOR є ідеальним вибором для фотокореспондентів і фотографів-професіоналів, які віддають перевагу зйомці спортивних подій. Якщо наблизитися до об’єкта зйомки неможливо, об’єктив AF-S NIKKOR 800mm f/5.6E FL ED VR забезпечить отримання такого знімка, на якому цей об’єкт буде здаватися максимально наближеним.

Ширококутний об’єктив зі змінною фокусною відстанню AF-S NIKKOR 18–35mm f/3.5–4.5G ED – розширте горизонти

AF-S NIKKOR 18–35mm f/3.5–4.5G ED – це універсальний легкий об’єктив, який стане актуальним доповненням ряду ширококутних об’єктивів NIKKOR і поповнить лінійку об’єктивів Nikon формату FX. Цей об’єктив із безшумним автофокусуванням, що має покращену оптичну конструкцію і мотор SWM для тихого, швидкого й точного автофокусування, можна приєднати до корпусу будь-якої цифрової дзеркальної фотокамери Nikon.

Забезпечуючи чудову якість зображення та кут огляду до 100º, об’єктив AF-S NIKKOR 18–35mm f/3.5–4.5G ED є доступним варіантом для професіональних фотографів і любителів, що прагнуть поекспериментувати з унікальними перспективами, яких можна досягнути, використовуючи ширококутні об’єктиви. На фокусній відстані 18 мм він забезпечує ефектний надширокий кут огляду, ідеальний для зйомки привабливих фотографій міських пейзажів або закритих просторів. На фокусній відстані 35 мм цей об’єктив створює класичні ширококутні знімки без викривлення, що прекрасно підходить для зйомки загальних сюжетів або спонтанних фотографій на бурхливих вулицях міста.

Інші новини