• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

06/05/2013

Компанія Nikon святкує перемогу в чотирьох номінаціях конкурсу TIPA Awards

Амстердам, Нідерланди, 6 травня 2013р. Компанія Nikon Europe сьогодні повідомила, що чотири її продукти отримали нагороду в конкурсі, який проводить асоціація TIPA (Technical Image Press Association).

TIPA, провідна європейська асоціація представників преси в області фотографії, відзначила модель Nikon D7100 нагородою в номінації «Найкраща напівпрофесійна дзеркальна фотокамера з одним об’єктивом» (Best D-SLR Advanced), модель Nikon COOLPIX S01 нагородою в номінації Найкраща компактна камера, проста в керуванні (Best Easy Compact Camera), модель Nikon COOLPIX P520 в номінації «Найкраща фотокамера із супермасштабуванням» (Best Superzoom Camera) і об’єктив Nikon 1 NIKKOR 11-27.5mm f/3.5-5.6 ED-IF у номінації «Найкращий об’єктив для системи компактної фотокамери початкового рівня» (Best CSC Entry Level Lens).

TIPA Awards – це незалежний конкурс, адже в голосуванні беруть участь 29 редакцій фотожурналів з усього світу. Обираючи переможця в кожній номінації, члени журі беруть до уваги інноваційність рішення, наявність провідних технологій, дизайн та ергономіку, простоту у використанні та співвідношення ціна-продуктивність.

Ніколя Жиллє (Nicolas Gillet), менеджер відділу компактних цифрових фотокамер компанії Nikon Europe говорить: «Для компанії Nikon Europe перемога нашої продукції (сегменти цифрових дзеркальних фотокамер з одним об’єктивом і компактних фотокамер, а також одного з наших об’єктивів NIKKOR) у чотирьох номінаціях конкурсу TIPA Awards – це дуже велике досягнення. Особливо відзначилася лінійка COOLPIX:, виборовши 2 нагороди. Це стильна та проста у використанні модель S01 і універсальна бридж-камера COOLPIX P520, що впорається з будь-якою ситуацією».

Марина Гуревич (Marina Gurevich), менеджер із продукції компанії Nikon Europe розповідає: «Ми дуже пишаємося тим, що фотокамера Nikon D7100 успадкувала успіх своєї попередниці, здобутий у цій же номінації у 2011 р. Це справді фантастичне досягнення, коли моделі з широкої низки нашої продукції повторно отримують визнання».

Найкраща напівпрофесійна цифрова однооб’єктивна дзеркальна фотокамера за оцінкою асоціації TIPA: Nikon D7100

Член журі TIPA коментує: “Фотокамеру Nikon D7100 формату DX оснащено новим 24,1-МП датчиком КМОН і 51-точковою системою АФ, що включає 15 датчиків перехресного типу. Модель D7100 може знімати до 6 кадрів за секунду з повною роздільною здатністю (або вище – за дещо нижчої роздільної здатності) під час використання режиму 1,3-кратного обтинання. Вражаючий 3,2-дюймовий РК-дисплей із неймовірною роздільною здатністю 1 229 тис. точок RGB ідеально підходить для зйомки нерухомих зображень і відео у форматі HD. Окрім широкої низки параметрів функції ”Picture Control” і різноманітних ефектів (які доступні в обох режимах – фото й відео), фотокамеру оснащено розширеними настройками для фотозйомки, міцним корпусом із магнієвого сплаву та затвором професійного рівня, який випробувано 150 тис. циклів.”

Найкраща компактна фотокамера, проста у використанні, за оцінкою асоціації TIPA: Nikon COOLPIX S01

Член журі TIPA коментує: “Ця крихітна 10,1-МП модель S01 має 1/2,9-дюймовий датчик ПЗЗ та об’єктив NIKKOR зі скла із 3-кратним збільшенням і діапазоном фокусної відстані, еквівалентній 29-87 мм (формат 35 мм). Легку як пір’їнка (3,4 унції або 96 г) із компактними розмірами 2,1 x 3,1 x 0,7 дюйма (51,2 x 77 x 17,2 мм), цю фотокамеру оснащено затвором, який спрацьовує на швидкості 1-1/2000 с, діапазоном чутливості ISO 80-1600, і функцією відеозйомки у форматі HD у режимі MOV (формати MPEG-4 і AVC/H.264). Також доступні численні сюжетні режими, вбудована функція редагування ефектів і можливість корекції експозиції із кроком +/-2 ЗЕ. Для забезпечення максимальної компактності та портативності експозиція налаштовується у програмному автоматичному режимі.

Найкраща фотокамера із супермасштабуванням за оцінкою асоціації TIPA: Nikon COOLPIX P520

Член журі TIPA коментує: “Вбудований у фотокамеру COOLPIX P520 об’єктив NIKKOR з елементами зі скла, 42-кратним масштабуванням і вбудованою функцією зменшення вібрації (VR) забезпечує до 1000 мм покриття. 18,1-МП датчик має діапазон чутливості ISO 80-3200 із можливістю використання інших значень чутливості в деяких режимах. Доступні численні сюжетні режими, включно із творчим; також модель P520 дозволяє користувачу створювати відео із застосуванням низки параметрів роздільної здатності, як-от формат Full HD. Фотокамера фокусується, починаючи з відстані 50 cм (1 фут 8 дюймів) у режимі ширококутної зйомки та з кутом 5 футів у режимі телефотозйомки; також ширококутна зйомка доступна в режимі макро (1 см або 0,4”). 3,2-дюймовий монітор зі змінним кутом нахилу та роздільною здатністю 920 тис. точок забезпечує 100 % покриття для чіткого перегляду.”

НАЙКРАЩИЙ ОБ’ЄКТИВ ДЛЯ СИСТЕМИ КОМПАКТНОЇ ФОТОКАМЕРИ ПОЧАТКОВОГО РІВНЯ ЗА ОЦІНКОЮ АСОЦІАЦІЇ TIPA: Nikon 1 NIKKOR 11-27.5mm f/3.5-5.6

Член журі TIPA коментує: “Розроблений для всіх систем компактних фотокамер Nikon 1, мініатюрний об’єктив NIKKOR 11-27,5 мм (еквівалент 30-74 мм), має розміри 2,26 x 1,22 дюйма (57,5 x 31 мм) і вагу всього 2,8 унції (80 г). Оснащений 8 елементами у 8 групах, 7-пелюстковою діафрагмою, 1 елементом зі скла ED та 1 асферичним елементом, цей об’єктив дає змогу фокусуватися на відстані 1 фт (0,3 м). Оснащений системою внутрішнього фокусування (IF), яка зсуває групи лінз під час фокусування, цей об’єктив додає до фотокамери зовсім небагато зайвої ваги під час транспортування або зйомки, - справді незамінний і компактний помічник.”

Інші новини