• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

09-02-2018

Продукти Nikon отримують нагороду «iF Design Award 2018»

Амстердам, Нідерланди, 9 лютого 2018 р. Компанія Nikon із радістю повідомляє, що три її продукти відзначено нагородою «iF Design Award 2018» у категорії дизайну продукту.

Продукти, які отримали нагороди

Цифрова дзеркальна фотокамера – Nikon D850

Фотокамера D850 від Nikon найновішої флагманської моделі призначена для фотографів, які цінують повнокадрову зйомку та неперевершене поєднання високих роздільної здатності, швидкості та світлочутливості. Це ідеальний вибір для тих фотографів, хто прагне до безмежної свободи створення вражаючих зображень. Фотокамера D850 має відмінні характеристики, завдяки чому ідеально підходить для професійних фотографів.

Цифрова дзеркальна фотокамера – Nikon D7500

Фотокамера D7500 – це вдосконалена цифрова дзеркальна фотокамера, яка поєднує більшість інновацій визнаної моделі D500 у легкому, міцному та більш доступному корпусі. Завдяки датчику зображення з роздільною здатністю 20,9 млн пікселів, процесору та широкому діапазону ISO ця фотокамера є потужним і універсальним інструментом у руках пристрасного фотографа.

Компактна цифрова фотокамера – COOLPIX W300

Фотокамера COOLPIX W300 – це міцна компактна цифрова фотокамера, яка зберігає водонепроникність на глибині до 30 м, може витримувати удари від падіння з висоти 2,4 м та забезпечує високу продуктивність записування відео у форматі 4K UHD. Ця надійна фотокамера містить інтуїтивно зрозумілі функції для зйомки динамічних пішохідних екскурсій, туристичних походів, катання на лижах або й просто відпочинку на пляжі.

Нагорода «iF Design Award» – це престижна міжнародна нагорода за дизайн, спонсором якої є компанія iF International Forum Design GmbH. Нагороди присуджуються в кількох категоріях, як-от за дизайн продукту, інформаційних матеріалів і упаковки. Цього року журі визнаних незалежних експертів оцінювало понад 6400 продуктів із 54 країн.

Інші новини