• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

16-04-2018

Моделі на фоні настінних розписів: компанія Nikon і фотограф Джулія Кеннеді перемістили моду на вулицю

Амстердам, Нідерланди, 16 квітня 2018 року. Нова серія фотографій, випущена сьогодні компанією Nikon, демонструє, як фешн-фотограф Джулія Кеннеді (Julia Kennedy) поєднує дві основні течії в сучасному мистецтві, змішуючи світ моди з найбільш приголомшливим вуличним мистецтвом Лондона.

Працюючи разом із французьким стилістом Колін Баш (Coline Bach), Джулія використовувала швидкість і роздільну здатність найновішої цифрової дзеркальної фотокамери від компанії Nikon, D850, й асортимент об’єктивів NIKKOR, щоб закарбувати динамізм та швидкоплинність метушливого міського життя, у той же час поєднуючи його з екстравагантністю індустрії моди.

Ця ексклюзивна серія фотографій, що складається з восьми частин, відображає кредо Джулії стосовно до того, що моду не слід обмежувати рамками подіуму, але потрібно цінити в будь-якому середовищі. Її зображення зосереджені на яскравих кольорах, багатій текстурі та русі, у той час як стиль і оформлення знімків виділяють моделей на фоні найгарніших настінних розписів Північного та Східного Лондона. Повну серію зображень можна переглянути тут.

Джулія Кеннеді, фотокамера D850, об’єктив AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED
Настінні розписи від DRT (ліворуч) та Сера Ікс (праворуч), Кемден

Джулія Кеннеді, фотокамера D850, об’єктив AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED
Настінний розпис Дена Кітченера, Кемден

Коментуючи проект, Джулія Кеннеді сказала: «У всьому світі Лондон відомий своїми здобутками в індустрії моди та яскравим вуличним мистецтвом, а я завжди в пошуку вражаючих кольорів і текстур. Швидкість, висока роздільна здатність і світлочутливість фотокамери D850 дали мені змогу закарбувати всі рухи, деталі та кольори кожної сцени та створити відчуття радісного хвилювання від перебування в цих щоденних міських умовах».

Джулія зняла серію зображень, використовуючи нижченаведене обладнання.
• Фотокамера D850 – найновіша модель повнокадрової цифрової дзеркальної фотокамери від компанії Nikon, яка забезпечує надзвичайну роздільну здатність, що становить 45 мегапікселів, визначний динамічний діапазон, неперервну зйомку зі швидкістю 7 кадр./с* з повною роздільною здатністю та першокласний діапазон чутливості ISO для виграшного поєднання швидкості, деталей і точності.
• Об’єктив AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8E ED VR – найкращий ширококутний середньофокусний телеоб’єктив зі змінною фокусною відстанню. Світлосильна діафрагма об’єктива f/2,8 гарантує надзвичайну ефективність зйомки в умовах недостатнього освітлення та рівномірну експозицію в межах усього діапазону масштабування. Функція зменшення вібрацій мінімізує тремтіння фотокамери та дає змогу знімати, використовуючи в чотири рази довшу витримку.
• Об’єктив AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED – надзвичайно ширококутний світлосильний об’єктив, що має нанокристалічне покриття, яке зменшує появу ореолів і відблисків. Він забезпечує найкращі показники різкості на всіх ділянках зображення, що можуть перевершувати значення еквівалентних об’єктивів із фіксованою фокусною відстанню. 
• Об’єктив AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED – cвітлосильний основний об’єктив формату FX з ультраширокою фокусною відстанню, що становить 20 мм, і світлосильною максимальною діафрагмою f/1,8. Це легкий і багатофункціональний об’єктив, призначений для творчих фотографів, які хочуть підкреслити перспективу.

Джулія Кеннеді, фотокамера D850, об’єктив AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED
Настінний розпис Отто Шаде, Кемден

Джулія Кеннеді, фотокамера D850, об’єктив AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED
Настінний розпис Доктора Задок, Гекні

Джулія Кеннеді, фотокамера D850, об’єктив AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8E ED VR
Настінний розпис Паули Плім, Кемден

Джулія Кеннеді, фотокамера D850, об’єктив AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8E ED VR
Настінний розпис Даррена Джона, Тауер-Гемлетс

Щоб отримати докладніші відомості, відвідайте цю сторінку.

Про Джулію Кеннеді

Британський фотограф Джулія Кеннеді живе та працює в Лондоні. Джулія відома використанням кольору, масштабних декорацій і чудових розташувань. Вона полюбляє сміятися та знімати, привносячи щось особисте та почуття гумору або іронії. Джулія співпрацює з багатьма модними журналами, у тому числі L’Officiel, Vogue і Wonderland, а також з багатьма відомими брендами, зокрема Charlotte Olympia, House of Hackney, Harrods, Oasis, Sweaty Betty та Rimmel. 
www.juliakennedy.com
@msjuliakennedy

Про Колін Баш

Колін Баш – французький стиліст і костюмер, яка працює в Лондоні. Після завершення навчання в магістратурі журналістики моди в Центральному коледжі мистецтва та дизайну імені Святого Мартіна вона почала працювати помічником фешн-директора Роббі Спенсера (Robbie Spencer) в Dazed & Confused, працюючи разом із ним над публікаціями для Dazed & Confused, AnOther, AnOther Man, Interview Magazine, Vogue Italia, V Magazine, V Man, Harper’s Bazaar, Purple Fashion і Teen Vogue, перш ніж почати власну кар’єру. 
www.colinebach.com
@colinebach

*Фотокамера D850 може знімати зі швидкістю до 9 кадр./с за допомогою додаткового універсального батарейного блока MB-D18 з елементом живлення EN-EL18b (використовується у фотокамерах серії D5).

Інші новини