• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

30-04-2018

Відомий британський фотохудожник Девід Ярроу став новим амбасадором Nikon у Європі

Амстердам, Нідерланди, 30 квітня 2018 р. – Nikon Europe B.V. з гордістю оголошує, що всесвітньовідомий фотограф Девід Ярроу (David Yarrow) приєднується до команди амбасадорів Nikon у Європі.

Завдяки своїм експресивним і захоплюючим знімкам живої природи Девід має багато прихильників серед фотографів, колекціонерів і звичайних любителів фотографії. Його всесвітньовідомі великі монохромні знімки виставляються в багатьох галереях і музеях у всьому світі. Вони є взірцем його унікального стилю, що допоміг йому стати одним із найкращих фотографів природи у світі.

Девід використовує продукти Nikon уже 33 роки – з перших кроків у своїй кар’єрі, коли він працював на The Times і зробив славнозвісний знімок Дієго Марадони під час фіналу чемпіонату світу з футболу 1986 року, до сьогодення, уже досягнувши статусу одного з найпопулярніших фотохудожників. Нещодавно Девід узяв безпосередню участь у представленні фотокамери D850.

Крім того, роботи Девіда присвячені важливим для нього темам благодійності й охорони природи. Саме ці напрямки діяльності він прагне висвітлити у своєму спеціальному проекті амбасадора Nikon у Європі, який він зараз знімає в Національному парку Амбоселі в Кенії.

Девід Ярроу стверджує: «Моя кар’єра фотографа була незвичайною. Можна сказати, я відмовився залишатися в межах однієї центральної "теми" або "профілю". Але протягом життя фотографія була для мене формою ескапізму, способом звільнитися від обмежень і можливістю дослідити віддалені куточки світу й зафіксувати на знімках незвичайну природу та рідкісних тварин.

Фотокамери Nikon і об’єктиви NIKKOR постійно були зі мною незалежно від обраного шляху. Їхня конструкція й ергономічність із часом лише покращуються, і навряд чи якась інша компанія приділяє таку ж увагу потребам як професійних фотографів, так і початківців. Фотографія – це напрямок мистецтва нашого покоління, і я сподіваюся, що моя робота в статусі амбасадора Nikon у Європі надихне інших відірватися від екранів мобільних телефонів і частіше звертати увагу на світ навкруги. Адже в цьому й полягає сенс цієї роботи».

Програма амбасадорів Nikon у Європі

До програми амбасадорів Nikon у Європі залучаються талановиті та впливові фотографи, які використовують найновіші технології галузі й свою обізнаність про соціальні тенденції, щоб відобразити сучасність. У межах цієї програми компанія Nikon запропонувала Девіду, як усесвітньовідомому фотографові, реалізувати омріяний ним фотопроект.

Щоб дізнатися більше про Девіда та його попередні роботи, відвідайте веб-сайт Nikon.  

Про Девіда Ярроу

Девід Ярроу народився в Глазго (Шотландія) 1966 року. Фотографією почав займатися ще в дитинстві, і вже в 20 років був прийнятий на роботу в The Times і працював на фіналі чемпіонату світу з футболу в Мехіко (Мексика). Саме там Девід зробив відомий знімок Дієго Марадони з Кубком світу в руках. Після цього Ярроу постійно запрошували працювати на Олімпійських іграх та інших спортивних змаганнях. Лише через багато років він знайшов своє покликання у фотографуванні природи й зараз завдяки своїм експресивним і вражаючим знімкам живої природи завойовує дедалі більше прихильників серед колекціонерів мистецтва. Станом на 2018 рік Девід є одним із найпопулярніших фотохудожників у світі.

© Авторські права на всі зображення належать Девіду Ярроу

Інші новини