• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

30-05-2018

Тенденції весільної зйомки у 2018 році

Компанія Nikon випускає каталог весільних фотографій, у якому розкриває тенденції, що, на думку найкращих фотографів і авторитетних експертів Європи, пануватимуть цього року

Амстердам, Нідерланди, 30 травня 2018 року. Після створення у 2017 році Європейського колективу весільних експертів Nikon компанія презентує свій перший каталог весільних фотографій, де зібрані ілюстрації класичних, поточних і новітніх тенденцій, появу яких прогнозують найкращі весільні фотографи та авторитетні експерти Nikon з усієї Європи.

Колектив експертів, що черпають натхнення з власних портфоліо та мають роки досвіду за плечима, прогнозує появу трьох нових тенденцій весільної зйомки у 2018 році, які, на їхню думку, у майбутньому стануть ще очевиднішими. Хоча зйомка в так звану "золоту годину" та в "редакційному" стилі залишиться незмінною класикою, наші експерти передбачають появу трьох ключових тенденцій, що ставатимуть дедалі поширенішими в цьому та майбутніх сезонах.

Стиль "Модна фотографія", знято Россом Гарві за допомогою фотокамери D750 і об’єктива AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

Стиль "Простота композиції", знято Надею Мелі за допомогою фотокамери D750 і об’єктива AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G

Стиль "Модна фотографія"

Натхнений високоякісними "редакційними" модними фотографіями та дизайнерськими весільними сукнями від відомих кутюр’є, наш колектив експертів передбачає, що дедалі більше пар захочуть мати стильний вигляд на своїх фотографіях. Оскільки наречена вдягнула сукню модного кутюр’є, вона також забажає отримати фотографії в стилі "від кутюр", відходячи, таким чином, від більш традиційних і постановочних фотографій, що були популярні в минулому.

Стиль «Простота композиції»

Починаючи із зосередження уваги на завеликій кількості деталей і завершуючи надмірним використанням весільного реквізиту, деякі стилі зйомки виявилися перебільшеними, тому експерти очікують, що це призведе до цілковитої зміни цієї тенденції. Експерти передбачають, що у 2018 році деякі пари зосередять увагу на поверненні до основ із фокусом на завжди актуальних фотографіях, що підкреслюють і виділяють простоту, чистоту та помірність.

Лише професійні фотографії

У час, коли соціальні мережі стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя, експерти вже бачать, що пари бажають, щоб їхні гості не клацали фотокамерами та не викладали фото в мережу під час весільної церемонії. У зв’язку з цим вони передбачають навіть більші очікування від професійної весільної зйомки, коли фотограф здатен легко й більш природно відобразити кожен момент та емоцію, а гості приділятимуть молодим усю свою увагу.

"Лише професійні фотографії" знято Хлоєю Лапессонні за допомогою фотокамери D750 і об’єктива AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED

Стиль "Простота композиції" знято Сімоною Смрчковою та Каміл Саліба за допомогою фотокамери D750 і об’єктива AF-S NIKKOR 85mm f/1.8G

Каталог весільних фотографій Європейського колективу весільних експертів Nikon містить ілюстрації із чудовими кадрами реальних весільних церемоній, кожна з яких знята за допомогою фотокамери Nikon та об’єктивів NIKKOR. Крім описаних майбутніх тенденцій, експерти також розповіли про свої улюблені класичні й поточні тенденції, що популярні серед їхніх клієнтів, зокрема "творче використання спалаху", "контрастне освітлення" та "стиль репортажів".

Ці ілюстрації супроводжуються практичними порадами та рекомендаціями з відтворення стилю зображення для натхнених досвідчених весільних фотографів.

Коментуючи свою участь у створенні Каталогу весільних фотографій Європейського колективу весільних експертів Nikon, французький весільний фотограф Хлоя Лапессонні (Chloé Lapeyssonnie) сказала: "За останні роки я відвідала сотні весільних церемоній і на власні очі бачила, як весільна зйомка продовжувала безпосередньо розвиватися. Я сподіваюсь, що тенденції, які ми визначили разом із компанією Nikon, будуть надихати фотографів продовжувати змагатися із самими собою та шукати нові способи зйомки, а також продемонструють натхненим фотографам, як можна знімати весілля різними способами. Я була рада працювати в команді з іншими фотографами Nikon та авторитетними експертами й поєднати наш досвід і навички".

Каталог весільних фотографій доступний у мережі, і його можна знайти на веб-сайті Nikon Europe: Каталог весільних фотографій, а з додатковою інформацією про Європейський колектив весільних експертів Nikon можна ознайомитися тут.

Обладнання Nikon, вказане в каталозі весільних фотографій

Корпус фотокамери
• D850
• D750

Об’єктиви
• AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G
• AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G
• AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED
• AF-S NIKKOR 28mm f/1.8G
• AF-S NIKKOR 85mm f/1.8G
• AF-S NIKKOR 24-70mm f/2.8G ED

Спалах
• Спалах Speedlight SB-700

Інші новини