• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

15-05-2018

Nikon представляє лазерний далекомір для гольфу COOLSHOT PRO STABILIZED

Амстердам, Нідерланди, 15 травня 2018 р. Сьогодні компанія Nikon оголошує про випуск лазерного далекоміра для гольфу COOLSHOT PRO STABILIZED. Це — нова флагманська модель, що є вдосконаленою спадкоємницею серії COOLSHOT 80.

COOLSHOT PRO STABILIZED скомпоновано в меншому та легшому корпусі й оснащено функцією зменшення вібрацій, яка використовується в серії COOLSHOT 80. Модель має зручний внутрішній дисплей на органічних світлодіодах, що автоматично змінює яскравість відповідно до умов навколишнього освітлення. Швидкість вимірювання зменшено приблизно до 0,3 секунди. Корпус має захист від води та запотівання, тож раптовий дощ чи бризки води не стануть вам на заваді.

COOLSHOT PRO STABILIZED має індикатор режиму фактичної відстані — світлодіод на передній частині пристрою, який горить зеленим, коли активовано відповідний режим. Це дає змогу використовувати далекомір на офіційних змаганнях*, коли дозволено застосовувати пристрої для вимірювання відстані, адже такий індикатор чітко свідчить про те, що функція вимірювання відстані з поправкою на кут нахилу (технологія ID) не використовується.

З моделлю COOLSHOT від Nikon ви точно знатимете відстань, матимете більше часу для стратегічних рішень і зможете краще концентруватися на кожному ударі.

Модель COOLSHOT PRO STABILIZED пропонує все, що можна очікувати від лазерного далекоміра для гольфу. Оскільки пристрій вирізняється ще більшою зручністю експлуатації та легкістю вимірювання, він ідеально підходить не лише для гольфістів-новачків, а й для тих, кому не вистачає можливостей традиційних лазерних далекомірів.

* Перш ніж використовувати модель COOLSHOT на офіційних змаганнях, ознайомтеся з правилами змагань.

COOLSHOT PRO STABILIZED

Червоний внутрішній дисплей
* Змодельоване зображення

Основні характеристики

・ Діапазон вимірювання: 7,5–1090 м.
・ Технологія STABILIZED для зменшення вібрацій полегшує вимірювання відстані до флагштока за рахунок мінімізації тремтіння зображення, спричиненого рухом рук. Ефект функції зменшення вібрацій: тремтіння зображення у видошукачі, спричинене рухом рук (синусоїдальні коливання), зменшується як мінімум до 1/5¹.
・ Червоний внутрішній дисплей на органічних світлодіодах дає змогу бачити результат вимірювання в будь-яких умовах. Система автоматичного налаштування яскравості змінює яскравість дисплея відповідно до умов навколишнього освітлення.
・ Незмінно висока швидкість вимірювання відстані. Завдяки покращеному алгоритму HYPER READ швидкість вимірювання становить приблизно 0,3 секунди.
・ Технологія LOCKED ON із підсвічуванням зеленим кольором². Знак LOCKED ON горить зеленим, сповіщаючи про відстань до найближчого об’єкта. Під час вимірювання відстані до об’єктів, один з яких перекриває інший, у видошукачі відстань до найближчого об’єкта позначається знаком LOCKED ON. Наприклад, на полі для гольфу чітко видно, що виміряно відстань саме до флагштока навіть попри те, що він перебуває на тлі дерев.
・ У режимі «Гольф» відображається відстань із поправкою для схилу (відстань по горизонталі ± висота), що дає змогу зрозуміти, на яку відстань вам потрібно вдарити м’ячик. Це надзвичайно зручно під час гри на полі з пагорбами та схилами. Ця технологія має назву ID (incline/decline — підйом/спуск).
・ Індикатор режиму фактичної відстані, який показує, що технологія ID не використовується. Коли вимірюється фактична відстань, індикатор мигає зеленим кольором. Таким чином спостерігачі можуть легко визначити, що технологія ID не використовується. Індикатор режиму фактичної відстані можна вимкнути.
・ Використовується режим пріоритету першої цілі. Під час вимірювання відстані до об’єктів, один з яких перекриває інший, у видошукачі відображається відстань до найближчого об’єкта. Це зручно під час вимірювання відстані до флагштока, на тлі якого ростуть дерева.
・ Крок визначення відстані: 0,5 м.
・ Однократне або безперервне вимірювання (до 8 секунд).
・ Високоякісний монокуляр із 6-кратним збільшенням і багатошаровим покриттям лінз для яскравого й чіткого зображення.
・ Великий окуляр для додаткової зручності (18 мм).
・ Широке поле зору (7,5 градуса).
・ Завдяки подовженому виносу вихідної зіниці підходить навіть тим, хто носить окуляри.
・ Функція діоптричної корекції.
・ Компактний і зручний корпус.
・ Захист від води та запотівання.
・ Робота в широкому діапазоні температур: від –10 °C до +50 °С.

¹ Відповідно до стандартів вимірювання Nikon.
² Під час однократного вимірювання відстані до об’єктів, один із яких перекриває інший, у видошукачі відображається відстань до найближчого об’єкта та з’являється знак LOCKED ON. Під час безперервного вимірювання знак LOCKED ON з’являється тоді, коли цифри показують відстань до найближчого об’єкта.

Інші новини