• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

19-04-2018

Чотири продукти Nikon отримали нагороду конкурсу TIPA World Awards 2018: D850, D7500, COOLPIX W300 та AF-S NIKKOR 180-400mm f/4E TC1.4 FL ED VR

Амстердам, Нідерланди, 19 квітня 2018 року. Корпорація Nikon радо повідомляє, що чотири її продукти отримали престижні нагороди конкурсу TIPA World Awards 2018, який проводить Асоціація видавців журналів про фотографію (TIPA), авторитет світового рівня у сфері фотозйомки. Фотокамера Nikon D850 стала переможцем у категорії Best DSLR Professional (Найкраща професійна цифрова однооб’єктивна дзеркальна фотокамера), фотокамера Nikon D7500 отримала нагороду в категорії Best APS-C DSLR Expert (Найкраща експертна цифрова дзеркальна фотокамера із сенсором APS-C), модель AF-S NIKKOR 180-400mm f/4E TC1.4 FL ED VR перемогла в категорії Best Professional Lens (Найкращий професійний об’єктив), а фотокамера COOLPIX W300 – у категорії Best Rugged Camera (Найкраща надійна фотокамера).

Коментарі TIPA щодо фотокамери Nikon D850 – переможця в категорії Best DSLR Professional

Nikon D850 поєднує в собі всі риси найкращої професійної цифрової дзеркальної фотокамери цього року. 45,7-мегапіксельний датчик КМОН із заднім підсвічуванням у поєднанні з процесором EXPEED 5 дають моделі D850 змогу знімати до 51 14-бітного зображення у форматі NEF зі швидкістю до 9 кадр./с (за встановлення додаткового універсального батарейного блоку MB-D18 з елементом живлення EN-EL18B, що використовується у фотокамерах серії D5). Швидке фокусування, 99 датчиків перехресного типу та спеціальний процесор АФ надають можливість знімати навіть у найглибших тінях – до -4 ЗЕ. Захищений від крапель води й пилу корпус фотокамери виготовлено з міцного магнієвого сплаву та деталей на основі вуглецевих волокон, а одного заряду елемента живлення достатньо, щоб зробити до 1840 знімків із найвищою роздільною здатністю або зняти 70 хвилин відео у форматі HD. 

Коментарі TIPA щодо фотокамери Nikon D7500 – переможця в категорії Best APS-C DSLR Expert

Модель D7500 призначено для фотографів, які хочуть використовувати весь модельний ряд об’єктивів Nikon і багатий досвід корпорації у сфері фотозйомки за помірною ціною. Формат DX і 20,9-мегапіксельний датчик D7500 допомагають опанувати ретельно продумані численні параметри та використовувати як професійні, так і любительські функції. Фотокамера надзвичайно ефективна в умовах недостатнього освітлення, має елемент живлення дуже тривалої дії, крім того, її оснащено сенсорним 3,2-дюймовим РК-дисплеєм зі змінним кутом нахилу. Діапазон значень ISO фотокамери – від 100 до 51200, а найкоротша витримка складає 1/8000 секунди за зйомки з найвищою роздільною здатністю та швидкістю 8 кадрів на секунду. Удосконалені параметри цієї фотокамери надають фотографам численні можливості експериментування з творчою обробкою зображень.

Коментарі TIPA щодо об’єктива AF-S NIKKOR 180-400mm f/4E TC1.4 FL ED VR – переможця в категорії Best Professional Lens 

Уявіть об’єктив із вбудованим телеконвертором кратністю 1,4, чотирма ступенями зменшення вібрацій, удосконаленим захистом від води та пилу, внутрішнім фокусуванням і можливістю одним поворотом перемикача збільшувати фокусну відстань (від максимального значення 400 мм до 560 мм і навіть до 840 мм на фотокамерах формату DX). Створений для фотографування спортивних подій і дикої природи, цей об’єктив забезпечує досконале пропускання світла й оптимальну якість зображення по краях кадру завдяки вбудованому телеконвертору. У поєднанні із сучасними фотокамерами Nikon, такими як D850, зовнішні області кадру можна використовувати як датчики перехресного типу, щоб додатково прискорити виявлення об’єктів і поліпшити якість зйомки.

Коментарі TIPA щодо фотокамери COOLPIX W300 – переможця в категорії Best Rugged Camera

Сучасні фотографи, які спеціалізуються на зйомці динамічних сюжетів, можуть без сумнівів покластися на фотокамеру Nikon COOLPIX W300 і знати, що вона не підведе за жодних умов. Водостійка¹ до 30 метрів, морозостійка² до -10 °C, ударостійка³ та захищена від пилу модель COOLPIX W300 знімає відео у форматі 4K, 16-мегапіксельні нерухомі зображення та сповільнене відео. 5-кратне оптичне масштабування з гібридною системою зменшення вібрацій Nikon і відео формату 4K UHD зі стереозвуком надають вам численні можливості зйомки, а завдяки вбудованим модулям Bluetooth і Wi-Fi ви зможете легко поділитися результатами за допомогою програми SnapBridge. Модель COOLPIX W300 стане вам у пригоді під час подорожі, адже її оснащено модулем GPS, електронним компасом, висотоміром, глибиноміром і навіть датчиками атмосферного й водного тиску.

На конкурс редактори престижних фотожурналів з усього світу обрали продукти для фотозйомки та роботи із зображеннями, випущені в період із 1 квітня 2017 року до 31 березня 2018 року в різних категоріях.

Щоб дізнатися більше про нагороди TIPA World Awards, відвідайте веб-сайт www.tipa.com

¹ Водонепроникність. За результатами тестувань Nikon фотокамера має еквівалент класу захисту 8 (IPX8) за стандартом JIS/IEC. Зйомка на глибині до 30 м можлива протягом приблизно 60 хвилин.
² Морозостійкість/пилонепроникність. За результатами тестувань Nikon за цією характеристикою фотокамера має еквівалент класу захисту 6 (IPX6) за стандартом JIS/IEC.
³ Ударостійкість. За результатами тестувань Nikon ця фотокамера відповідає стандарту MIL-STD 810F, перевірка 516.5 на стійкість до механічних ударів і падінь (випробування на падіння з висоти 240 см на фанерну плиту завтовшки 5 см).

Інші новини