• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

25-07-2018

Розробка повнокадрової бездзеркальної фотокамери та об’єктивів NIKKOR наступного покоління з новим байонетом, що відкриють новий вимір оптичних характеристик

Амстердам, Нідерланди, 25 липня 2018 року. Корпорація Nikon із приємністю повідомляє про розробку повнокадрової бездзеркальної фотокамери Nikon формату FX і об’єктивів NIKKOR із новим байонетом.

Бездзеркальна фотокамера та об’єктиви NIKKOR із новим байонетом відкриють новий вимір оптичних характеристик. Бездзеркальна фотокамера – результат високих досягнень корпорації Nikon у галузі оптики й виробництва, забезпечених як понад сторічним досвідом, так і поступом у технологіях обробки зображень. Крім того, ця розробка була б неможлива без визначних напрацювань корпорації Nikon у сфері цифрових дзеркальних фотокамер.

Ми впевнені, що нові об’єктиви NIKKOR та бездзеркальна фотокамера допоможуть фотографам отримувати ще більш насичені та яскраві зображення.

До того ж для нової бездзеркальної фотокамери розробляється новий монтажний адаптер. Він працюватиме з об’єктивами NIKKOR із байонетом F, що входять до системи цифрової дзеркальної фотокамери Nikon. Це додатково розширить поле можливостей для фотографів.

Випуск нової бездзеркальної фотокамери та подальша розробка цифрових дзеркальних фотокамер Nikon забезпечать користувачам доступ до унікальних переваг обох систем, а також утвердять позиції корпорації Nikon як лідера в галузі.

Ілюстративні матеріали для цього продукту можна переглянути тут. Стежте за оновленнями.

Докладні відомості, зокрема про дату випуску й запропоновану роздрібну ціну, буде опубліковано пізніше.

Докладніше про відзначену нагородами продукцію Nikon див. на сайті www.europe-nikon.com

Інші новини