• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

10-07-2018

ЗНАЙОМТЕСЯ: ФОТОКАМЕРА, ЯКА ВВАЖАЄ СЕБЕ ТЕЛЕСКОПОМ. ФОТОКАМЕРА COOLPIX P1000 З МЕГАПОТУЖНИМ МАСШТАБУВАННЯМ

Амстердам, Нідерланди, 10 липня 2018 року. Компанія Nikon представляє нову фотокамеру COOLPIX P1000 – єдину в світі компактну фотокамеру, яка має 125-кратне оптичне масштабування.¹ Тепер користувачі зможуть фотографувати об’єкти, які досі були для них недосяжними – від місячних пейзажів до диких тварин і літаків у небі.

Ця надзвичайна 16-мегапіксельна фотокамера може з легкістю знімати вражаючі фотографії і відеоролики. 125-кратне оптичне масштабування забезпечує небачений досі діапазон фокусних відстаней – від 24 до 3000 мм.¹ ² А 250-кратне цифрове масштабування Dynamic Fine Zoom збільшує верхню межу цього діапазону до неймовірного значення 6000 мм.² ³ Із таким збільшенням можна навіть знімати кратери на Місяці.

Світлосильний об’єктив NIKKOR f/2,8 гарантує високу якість результатів навіть за умов недостатнього освітлення. Завдяки вдосконаленим технологіям розробки об’єктивів Nikon спотворення зведено до мінімуму, що дає змогу отримувати дивовижно чіткі зображення навіть під час зйомки в діапазоні супертелефото. Підтримка формату RAW дає можливість зберігати файли зображень без стиснення й експортувати їх до різноманітних програм обробки та редагування. А любителі відеозйомки можуть записувати відео формату 4K/UHD у режимі супертелефото, що ідеально підходить для зйомок диких тварин у їхньому природньому середовищі.

Інес Бернардес (Ines Bernardes), менеджер із виробництва фотокамер у компанії Nikon Europe, зазначає: «Якщо ви бажаєте фотографувати супермісяць або знімати на відео, як пташенята залишають гніздо, фотокамера COOLPIX P1000 створена саме для вас. Неймовірний діапазон фокусних відстаней – від ширококутного положення до супертелефото – означає, що ви маєте можливість як повністю захопити сцену в кадр, так і збільшити зображення до найдрібніших деталей. А ще ця компактна фотокамера з мегапотужним масштабуванням важить учетверо менше, ніж цифрова дзеркальна фотокамера з приєднаним супертелеоб’єктивом, і тому вона є справжньою знахідкою для подорожей або походів».

Основні характеристики

- Надпотужне масштабування. Небо – більше не межа. Знімайте зі 125-кратним оптичним масштабуванням (24–3000 мм) і 250-кратним цифровим масштабуванням Dynamic Fine Zoom (6000 мм).² ³
- Неймовірні знімки. Світлосильний об’єктив NIKKOR f/2,8, 16-мегапіксельний датчик, процесор для обробки зображень EXPEED і підтримка формату RAW – усе це разом гарантує бездоганні результати.
- Відеозйомка формату 4K в режимі супертелефото. Легко записуйте відзняті епізоди у форматі 4K/UHD 30p або Full HD (1080p) із частотою кадрів до 60p. Знімайте зі стереозвуком і використовуйте переваги передавання нестиснутого відео через вихід HDMI.
- Чіткі зображення. Система зменшення вібрацій Dual Detect Optical VR усуває наслідки тремтіння фотокамери, що дає змогу робити фотографії та відеоролики різкішими. Активний режим зменшення вібрацій забезпечує стабільніше зображення у видошукачі й на моніторі.
- Зйомка з будь-якої точки. Яскравий 3,2-дюймовий РК-монітор із роздільною здатністю 921 тис. точок можна повертати і нахиляти майже в будь-якому напрямку.
- Просте керування масштабуванням. Велика ручка й боковий елемент керування масштабування забезпечують зручність і легкість користування. Кнопка масштабування з поверненням миттєво змінює положення об’єктива від супертелескопічного до ширококутного, що дає змогу легко впіймати ті об’єкти, що вислизнули з кадру.
- Ідеальні результати. Підтримка формату RAW дає користувачам змогу зберігати файли зображень без стиснення й експортувати їх до програм обробки та редагування.
- Діліться дивами. Можливість підключення за допомогою програми SnapBridge дає змогу синхронізувати фотографії з інтелектуальним пристроєм під час зйомки. Програма SnapBridge також дає можливість дистанційно керувати зйомкою з інтелектуального пристрою.

¹ Станом на 10 липня 2018 року
² Еквівалент формату 35 мм
³ Збільшення за допомогою функції Dynamic Fine Zoom підраховується на основі максимального ширококутного положення оптичного масштабування.

Сумісність із програмою SnapBridge
Щоб використовувати програму Nikon SnapBridge із фотокамерою, її спершу потрібно інсталювати на сумісний інтелектуальний пристрій.

Інші новини