• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

15-08-2018

Асоціація EISA визнала Nikon D850 і AF-S NIKKOR 180-400mm f/4E TC1.4 FL ED VR переможцями 2018–2019 рр.

Амстердам, Нідерланди, 15 серпня 2018 р. Компанія Nikon радо повідомляє, що за підсумками 2018–2019 рр. асоціація EISA (European Imaging and Sound Association) визнала фотокамеру Nikon D850 і телеоб’єктив AF-S NIKKOR 180-400mm f/4E TC1.4 FL ED VR найкращими в номінаціях Professional DSLR Camera (професійна цифрова дзеркальна фотокамера) і Professional Lens (професійний об’єктив). Ці нагороди свідчать про невпинне прагнення компанії Nikon створювати інноваційне обладнання, яке допомагає фотографам долати технічні обмеження й досягати нових творчих звершень.

Коментар EISA щодо Nikon D850, переможця в номінації Professional DSLR Camera 2018–2019 рр.

D850 – неймовірна й потужна повнокадрова цифрова дзеркальна фотокамера, яка може впоратися з будь-якою ситуацією. Саме це робить її незаперечним переможцем у цьогорічній номінації Professional DSLR Camera. Її 45,7-мегапіксельний датчик КМОН із заднім підсвічуванням дає змогу робити знімки з високою роздільною здатністю та знімати повнокадрове відео у форматі 4K UHD. D850 може знімати з максимальною роздільною здатністю на швидкості сім кадрів за секунду (дев’ять, якщо використовується додатковий батарейний блок). Крім того, фотокамера має таку саму систему автофокусування на 153 точки, що й Nikon D5, що дає їй змогу точно відстежувати рухомі об’єкти. Ба більше, з великим і яскравим оптичним видошукачем кадрувати об’єкти напрочуд легко.

Коментар EISA щодо AF-S NIKKOR 180-400mm f/4E TC1.4 FL ED VR, переможця в номінації Professional Lens 2018–2019 рр.

Перший об’єктив від Nikon із вбудованим телеконвертором – це мрія, що стала реальністю, для багатьох професійних фотографів, які спеціалізуються на спортивній зйомці та динамічних сюжетах. Зручний у використанні телеконвертор дає змогу отримати фокусну відстань у 560 мм з максимальною діафрагмою f/5,6. Об’єктив створює різке зображення в усьому діапазоні фокусних відстаней навіть з максимально відкритою діафрагмою, а його ефективна система стабілізації дає змогу знімати зі значно більшою витримкою (до 4 ступенів). Об’єктив повністю захищено від несприятливих погодних умов, а його передня лінза має фторований покрив, що захищає її від води, пилу та бруду.

EISA – це спільний проект 55 найповажніших міжнародних журналів, що спеціалізуються на побутових електротоварах. Щороку асоціація відзначає нагородами нові товари на ринку, у яких поєднано найсучасніші технології, потрібні споживачам функціональні можливості та найкращі в своєму класі характеристики.

Докладніші відомості дивіться на веб-сайті асоціації EISA: https://www.eisa.eu/

Щоб отримати додаткову інформацію про відзначену нагородами продукцію Nikon, завітайте на сайт www.europe-nikon.com

Інші новини