• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

06-09-2018

Демонстраційний показ повнокадрової бездзеркальної системи Nikon на виставці photokina 2018

Завітайте на наш стенд в залі Halle 2.2, щоб ознайомитися з новими фотокамерами й об’єктивами, а також послухати доповіді видатних фотографів.

Амстердам, Нідерланди, 6 вересня 2018 р. Компанія Nikon знову буде в центрі уваги на провідній міжнародній виставці фото та відео photokina, яка пройде в Кельні. Відвідувачі зможуть безпосередньо ознайомитися з найновішими продуктами, зокрема з нещодавно анонсованими повнокадровими бездзеркальними фотокамерами Nikon формату FX з байонетом Z, з відповідними об’єктивами й адаптером байонета.

Завітавши на стенд Nikon в залі Halle 2.2, ви також зможете протестувати цілу низку професійних цифрових дзеркальних фотокамер Nikon, включно з відзначеною нагородами камерою Nikon D850 формату FX. Завдяки діапазону ISO від 64 до 25 600 і датчику на 45,7 Мп вона пропонує неперевершене поєднання різкості, роздільної здатності, швидкості та світлочутливості. Крім того, у вас буде нагода докладно ознайомитися з різноманітними фотокамерами Nikon і об’єктивами NIKKOR, наприклад з нещодавно анонсованою фотокамерою початкового рівня D3500, COOLPIX P1000 з мегапотужним масштабуванням, потужним і високоефективним супертелеоб’єктивом AF-S NIKKOR 500mm f/5.6E PF ED VR, першим телеоб’єктивом NIKKOR із вбудованим телеконвертором з кратністю 1,4 AF-S NIKKOR 180-400mm f/4E TC1.4 FL ED тощо.

На стенді Nikon проводитимуть презентації одні з найкращих фотографів, які поділяться своїми враженнями та досвідом роботи з обладнанням Nikon. Амбасадор Nikon у Європі та майстер художньої фотографії Девід Ярроу (David Yarrow) розповідатиме про свої неймовірно експресивні та заворожливі фотографії дикої природи та про те, який шлях йому довелося подолати, щоб досягнути такого унікального стилю. Ще один амбасадор Nikon, італійський весільний фотограф Надя Мелі (Nadia Meli), поділиться своїми враженнями від тесту нової системи з байонетом Z та розкаже про її сумісність із новими та наявними об’єктивами NIKKOR. Цьогоріч до списку зіркових доповідачів також приєднаються британський фотограф і кінорежисер Роб Уітворт (Rob Whitworth), висхідна зірка Джамарі Ліор (Jamari Lior), відзначений нагородами фотограф і кінорежисер Пеп Бонет (Pep Bonet), амбасадор Nikon у Північній Європі Фройдіс Гейтус (Frøydis Geithus), а також фоторепортер і спортивний фотограф Лукас Шульце (Lukas Schulze).

Дірк Яспер (Dirk Jasper), менеджер із продукції компанії Nikon Europe, зазначає: «Наша нова бездзеркальна система знаменує наша прагнення до відкриття нового виміру оптичних характеристик. Розширюючи межі роздільної здатності та якості, вона пропонує новий рівень можливостей для тих, хто планує свій новий проект. У Nikon є рішення для кожного фотографа. Наші відвідувачі матимуть змогу відчути всі переваги нової системи й випробувати її в дії, а також ближче познайомитися з іншими флагманськими продуктами.

Також хочу зазначити, що завдяки нашим неймовірним доповідачам, які ділитимуться досвідом, розповідатимуть про особливості професії та даватимуть поради слухачам на стенді Nikon, photokina цьогоріч безсумнівно матиме найбільший успіх.»

Виставка photokina відкрита для широкого загалу з 26 по 29 вересня 2018 року. Останні новини та повний графік доповідей можна дізнатися в Twitter: @NikonEurope. Приєднуйтеся до обговорення у Twitter: #NikonPhotokina.

Інші новини