• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

23-10-2018

NIKON PHOTO CONTEST 2018-2019 – ЧЕКАЄМО НА ВАШІ РОБОТИ!

Амстердам, Нідерланди, 23 жовтня 2018 р. Компанія Nikon рада оголосити, що роботи для участі в конкурсі Nikon Photo Contest 2018-2019 будуть прийматися з 06:00 18 жовтня 2018 р. до 05:00 31 січня 2019 р. (усі дати та час за CET).

Nikon Photo Contest – це міжнародний конкурс, завдяки якому професійні фотографи та фотографи-початківці можуть обмінятися досвідом, а також збагатити мистецтво фотографії. За час існування конкурсу з 1969 року в ньому взяли участь понад 410 000 фотографів, які подали більше 1 620 000 робіт. Торік під час проведення 36-го конкурсу 21 511 фотографів зі 170 країн подали 76 356 робіт. Це рекордні цифри для Nikon Photo Contest.

Невілла Броуді знову обрано головою журі
Nikon вітає арт-директора Невілла Броуді (Neville Brody) з другим поспіль обранням на посаду голови журі конкурсу Nikon Photo Contest 2018-2019.

Броуді має вже більше тридцяти років досвіду, а серед його робіт є як обкладинки музичних альбомів, так і фірмова символіка для міжнародних компаній. Він має великий авторитет серед багатьох художників і фотографів. Невілла Броуді знову обрано головою журі завдяки тому, що він чудово вміє співпрацювати з членами журі з різних країн і з різними поглядами, а також завдяки його популярності серед учасників минулорічного конкурсу.

Невілл Броуді прокоментував своє обрання: "Робота головою журі конкурсу Nikon Photo Contest у 2016–2017 роках стала для мене дивовижним і надихаючим досвідом. Подані роботи були неймовірними, і журі обговорювало їх із великим ентузіазмом і захопленням. Участь у журі конкурсу була дуже цінним досвідом для мене, і я хочу подякувати всім учасникам, які подали свої роботи минулого року. З нетерпінням чекаю на ще більш цікавий і захопливий конкурс цього року".

Інші члени журі будуть оголошені після їх призначення. 

Огляд категорій конкурсу Nikon Photo Contest 2018-2019
На 37-му конкурсі Nikon Photo Contest будуть розглядатися роботи в трьох категоріях: "Open" (Відкриття), "Next Generation" (Нове покоління) і "Short Film" (Короткометражні фільми).

Тема категорії "Open" (Відкриття) – "Change" (Зміни). Ми живемо в час великих змін – у роботі, способі життя, кліматі тощо, і Nikon закликає учасників подавати роботи, що відображають саме ті зміни, якими фотографи хочуть поділитися зі світом.

Тема категорії "Next Generation" (Нове покоління), що відкрита для фотографів віком до 25 років, – "Identity" (Ідентичність). У межах цієї категорії Nikon приймає унікальні роботи молодих фотографів, що допомагають їм розкрити свою ідентичність.

Тема категорії "Short Film" (Короткометражні фільми) – "Hope" (Надія). Роботи в цій категорії мають давати надію на майбутнє.

Умови участі та вимоги до заявок
Конкурс відкритий для всіх професійних фотографів і фотографів-початківців незалежно від віку, статі чи національності.

Щоб дізнатися більше про категорії, правила подання робіт, процес оцінки, а також нагороди та премії, відвідайте веб-сайт http://www.nikon-photocontest.com/en/   

Переможців конкурсу Nikon Photo Contest 2018-2019 буде оголошено на церемонії нагородження в серпні 2019 р.

Інші новини