• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

24-10-2018

Весільний фотограф Надя Мелі стала новим амбасадором Nikon у Європі

Амстердам, Нідерланди, 24 жовтня 2018 р. Nikon Europe B.V. з радістю вітає весільного фотографа Надю Мелі (Nadia Meli) з отриманням статусу амбасадора Nikon у Європі. Надя приєднується до команди фотографів Nikon, які використовують найновіші технології та свою обізнаність про соціальні тенденції, щоб відобразити сучасність.

Надя народилася в Італії, виховувалася в Німеччині, а зараз живе в Брайтоні, Англія. Протягом семи років фотографія залишалася для неї хобі, але в 2010 році почалася її професійна кар’єра фотографа, коли подруга Наді попросила її провести професійну зйомку свого весілля. Саме з цього моменту захоплення весільною фотографією стало її професією, у якій вона знайшла власний авторський стиль.

Стиль Наді визначається її баченням і бажанням відобразити відчуття причетності. Найбільше її надихають люди та їхні історії, і як фотограф вона прагне продемонструвати їх за допомогою оригінальних, простих, душевних і невимушених знімків.

У 2018 році Надя продовжує працювати у сфері весільної зйомки, а також проводить семінари з фотографії, присвячені розвитку художнього сприйняття й бачення фотографів, а не тільки "стилістичним аспектам".

Надя Мелі коментує:  "Мій стиль зйомки можна описати чотирма словами: радість, щирість, душевність і енергійність. Усе це я хочу донести своїми знімками. Я користуюся продукцією Nikon протягом майже всієї кар’єри. Технології Nikon допомагають мені розвиватися та вдосконалювати свій авторський стиль. Я з радістю долучаюся до програми амбасадорів у Європі та приєднуюся до спільноти найкращих фотографів у світі".

На цьогорічній виставці photokina Надя стала одним із перших фотографів у Європі, які випробували нещодавно представлену бездзеркальну фотокамеру Nikon Z 7 та об’єктиви NIKKOR Z 35mm f/1.8 S і NIKKOR Z 24-70mm f/4 S.

“Цього серпня я протестувала фотокамеру Z 7 та об’єктиви для неї в різних ситуаціях під час зйомок кількох весіль. Неймовірна якість зображення в будь-яких умовах – у приміщенні, надворі, вдень, у сутінках, вночі – і можливості роботи за слабкого освітлення разом із легким корпусом і безшумним затвором роблять цю фотокамеру ідеальним вибором для весільного фотографа. З нетерпінням чекаю, коли знову зможу поекспериментувати з нею".

Програма амбасадорів Nikon у Європі

До програми амбасадорів Nikon у Європі залучаються талановиті та впливові фотографи, які використовують найновіші технології галузі й свою обізнаність про соціальні тенденції, щоб відобразити сучасність.

Щоб дізнатися більше про творчість Наді, відвідайте сторінку Надя Мелі

Про Надю Мелі

Надя Мелі – фотограф, яка народилася в Італії й виховувалася в Німеччині. Її спеціалізація – зйомка приватних весіль по всій Європі. Вона знімала сотні весіль по всьому світу, а її роботи публікувались у багатьох журналах і блогах. Завдяки своєму унікальному, природному й щирому стилю зйомки вона стала відомим фотографом у своїй галузі. 2015 року вона почала вести майстер-класи й онлайн-курси, які присвячені насамперед розвитку бачення фотографів, а також допомагають їм знайти власний творчий стиль.

© Авторські права на всі зображення належать Наді Мелі

Інші новини