• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

17-01-2019

НОВІ ФОТОКАМЕРИ COOLPIX ВІД NIKON ІЗ НАДПОТУЖНИМ МАСШТАБУВАННЯМ – ЦЕ СПРАВЖНЯ ЛЮБОВ ДО ПРИГОД

Амстердам, Нідерланди, 17 січня 2019 р. Компанія Nikon представляє дві нові фотокамери COOLPIX із надпотужним масштабуванням, які мають розширені функції та оптику NIKKOR для неперевершених зображень. Ці легкі та прості у використанні компактні фотокамери здатні знімати від віддалених пейзажів до міських сюжетів, забезпечуючи різкі зображення в діапазоні від ширококутного до телескопічного положення об’єктива – і все це навіть за умов поганого освітлення.

Фотокамера COOLPIX A1000 оснащена 35-кратним оптичним масштабуванням, новим вбудованим електронним видошукачем і записуванням зображень у форматі RAW. Це чудовий супутник у подорожах, з яким ви легко та швидко зможете знімати від атмосферних ширококутних до деталізованих і якісних телефотознімків. Крім того, нею можна знімати відео у форматі 4K, а також за допомогою сенсорного монітора вертикального нахилу знаходити цікаві ракурси для знімків.

Перехідна фотокамера COOLPIX B600 оснащена 60-кратним оптичним масштабуванням і великим монітором, а також має надійну конструкцію для безпечного тримання. Ця універсальна модель чудово підійде як для прогулянки в парку всією родиною, так і для туру вихідного дня в інше місто. На неї можна знімати відео у форматі Full HD зі стереозвуком. За допомогою вбудованих творчих режимів кожний знімок і відео можна зробити справжнім витвором мистецтва.

Інес Бернардес (Ines Bernardes), менеджер із виробництва фотокамер у компанії Nikon Europe, зазначає: «Обидві фотокамери – чудовий вибір для користувачів, які хочуть проявити свій творчий потенціал. Перехід від ширококутного до телескопічного положення об’єктива дає змогу знімати будь-які об’єкти. 16-мегапіксельний датчик КМОН заднього освітлення та технологія зменшення вібрацій від компанії Nikon забезпечують неперевершену якість за умов низького освітлення. А завдяки програмі SnapBridge можна легко ділитися найкращими знімками або дистанційно керувати зйомкою з інтелектуального пристрою».¹

Основні характеристики фотокамери COOLPIX A1000

Об’єктив NIKKOR із 35-кратним оптичним масштабуванням. Фокусна відстань 24–840 мм², яку можна збільшити приблизно до 1680 мм за допомогою функції Dynamic Fine Zoom.³
Відео у форматі 4K. Легко записуйте відзняті епізоди неперевершеної якості у форматі 4K/UHD 30p або Full HD з частотою до 60 кадр./с.
Великий електронний видошукач. Електронний видошукач із роздільною здатністю 1166 тис. точок і високою контрастністю забезпечує чітку видимість зображення.
Сенсорний монітор вертикального нахилу. Яскравий 3-дюймовий РК-монітор із роздільною здатністю 1036 тис. точок можна повертати й нахиляти майже в будь-якому напрямку.
Плавне керування масштабуванням. Боковий елемент керування масштабуванням і кнопка масштабування з поверненням дають змогу легко, швидко та плавно регулювати масштабування.
Підтримка формату RAW. Користувачі можуть зберігати файли зображень без стиснення й експортувати їх до програм обробки та редагування.

Основні характеристики фотокамери COOLPIX B600

Об’єктив NIKKOR із 60-кратним оптичним масштабуванням. Фокусна відстань 24–1440 мм², яку можна збільшити приблизно до 2880 мм за допомогою функції Dynamic Fine Zoom.³
Відео у форматі Full HD. Просто натисніть спеціальну кнопку відео, щоб розпочати зйомку у форматі Full HD (1080p/30p) зі стереозвуком.
Великий монітор. 3-дюймовий РК-монітор із роздільною здатністю 921 тис. точок із регулюванням яскравості. Оснащено нанокристалічним покриттям проти відблисків.
Швидке автофокусування. АФ із пошуком об’єкта забезпечує швидке й надійне фокусування на об’єктах навіть за умов недостатнього освітлення.
Створити шедевр – це просто. Творчі режими для фотографій і відео. Режим макрозйомки дає змогу знімати надзвичайно маленькі об’єкти.


¹ Щоб використовувати програму Nikon SnapBridge із фотокамерою, її спершу потрібно інсталювати на сумісний інтелектуальний пристрій.
² Еквівалент формату 35 мм.
³ Збільшення за допомогою функції Dynamic Fine Zoom підраховується на основі максимального ширококутного положення оптичного масштабування.

Інші новини